Maddi durumu iyi olmayan biriyle olur muydunuz

Ya sevgilime yıkılamazsam diye panik yapıp konu açmak mı 🙄

Bu sene mezun oluyorum, ne yapsam da güzel bir iş bulsam, kendimi nasıl geliştirsem de güzel maaşlara çalışabilsem, maaşımla nereleri gezsem, şöyle bir araba alabilsem, şuraları görebilsem vs hiç böyle dertleriniz, planlarınız yok di mi?
Siz ancak ne yapsam da birine yıkılsam, kimi nasıl söğüşlesem, bunun arabası yok hayatıma nasıl sponsor olacak gibi şeylere kafa yorun.
Mükemmel bir gelecek planı gerçekten.
Benim demek istediğim o mu ? Birinin üstüne yıkılma derdim olsa her buluşmada ben ödemezdim hesapları çocuğun cebinden para çıkmasın diye yeri geliyo kahve bile içmiyorum.

ya benim ailemde satip yeme derdinde değil, benim annemde şu ev senin şu ev abinin sana şu kadar para va diyo ama söylemek istedigim şey farkli.
Kendimize gelince ay ben daha 20 yasindayim neyim olabilir diyip karşısindaki kendisiyle yasit belkide 3 5 yaş buyuk insandan herseyinin olmasini beklemek.
bakin mesela konu sahibesi arkadaş kendi arabasi yok, belkide cebinde aylık yemek parasi disinda üç kuruş yok ki çok normal ögrenci ama karşısında kendisiyle yaşıt olan bir insanı sadece arabası yok, yemek paramı karsilamadi vs diyerek degerlendirmesi anlatabilmişimdir umarım.
Ne zaman kendi kazancın olur, ne zaman altına arabani evini cekersin, cebine paranı doldurursun o zaman karşındakine ay parası yok şoyle boyle dersin.
Belki çocuk karun kadar zengin ama ailenin mal varlığını kendisininmişçesine saçmayi sevmiyordur.
Ben oyleyim mesela annemden alacagim parayi harcarken düşünürüm ama kendi paramı eze eze yerim.
Hayır çocuğun ailesi şehir dışında. Kendisi de Burda öğrenci evinde kalıyor okuyor

Kızı konu açtığına açacağına bin pişman ettiniz.Neden aşağılıyoruz acaba
Fikrini söyle geç."Sen kimsin" temalı yorumlardan ben bile tiksindim.Baskalarinin yorumlarının aynısını yazmak zorunda değiliz.Lutfen biraz saygi
Teşekkür ederim. Sonunda beni anlayan biri. Demek İstediğim başka yerlere çekilmiş. Ben paragöz olsam zaten şu an bu çocukla zaman geçirmem anında bırakırım ama karakteri güzel.sadece kendimi ona yük hissediyorum maddi anlamda rahat edemiyorum yanında. Eski sevgililerimde hiç böyle durum yaşamadım o yüzden farklı geliyor bana

Benim demek istediğim o mu ? Birinin üstüne yıkılma derdim olsa her buluşmada ben ödemezdim hesapları çocuğun cebinden para çıkmasın diye yeri geliyo kahve bile içmiyorum.

Her buluşmada derken?
2 defa görüşmüşsünüz zaten. İlkinde hesabı o ödemiş. İkinci görüşmede hesabı siz ödemişsiniz. Onda da koştur koştur gelip konu açmışsınız.
Ne yazdığınızı unuttuysanız ilk sayfaya dönüp açtığınız konuyu okuyun.

Ben mi acaibim zaman mı değişti, öğrenci kız da öğrenci çocuk da öğrencidir kardeşim , imkanları bellidir. İlle de parası olsun diyorsanız o zaman para diye koca herifi kolunuza takarsınız başka seçenek de görmüyorum, öğrenci oğlandan araba beklemek de abes kardeşim. Ben öğrenciyken arabası olan az çocuk vardı yani apacaip bir beklenti.

Ben mi acaibim zaman mı değişti, öğrenci kız da öğrenci çocuk da öşrencidir kardeşim , imkanları bellidir. İlle de parası olsun diyorsanız o zaman para diye koca herifi kolunuza takarsınız başka seçenek de görmüyorum, öğrenci oğlandan araba beklemek de abes kardeşim. Ben öğrenciyken arabası olan az çocuk vardı yani apacaip bir beklenti.
Aynen öyle cherry öğrenciler genelde okulda bahçede fln takilirdi. Lisansta arabası olan arkadaşım yoktu . Şu anda en ucuz araçlar herhalde 500-600 den başlıyor, yakıtı kaskosu şu bu karşılayacak kaç öğrenci vardır .

Her buluşmada derken?
2 defa görüşmüşsünüz zaten. İlkinde hesabı o ödemiş. İkinci görüşmede hesabı siz ödemişsiniz. Onda da koştur koştur gelip konu açmışsınız.
Ne yazdığınızı unuttuysanız ilk sayfaya dönüp açtığınız konuyu okuyun.
Ondan sonra da görüştük her gün

Ben mi acaibim zaman mı değişti, öğrenci kız da öğrenci çocuk da öğrencidir kardeşim , imkanları bellidir. İlle de parası olsun diyorsanız o zaman para diye koca herifi kolunuza takarsınız başka seçenek de görmüyorum, öğrenci oğlandan araba beklemek de abes kardeşim. Ben öğrenciyken arabası olan az çocuk vardı yani apacaip bir beklenti.
ki şuan bu ekonomide bir öğrenci telefonu zor alırkenn araba alması garip olur :)

Ama sonuçta görüşüyoruz dışarıda ve belli bi para harcanıyor

Mervecik mervecik diğer tipler cinsellik peşindeydi bu değer veriyor diyorsun. Elinden geldiğince çikolata almış, bir şeyler yapıp geitmriş daha ne istiyorsun ... bak yaşın genç, 20 yaşında evi olsun arabası olsun o olsun bu olsun dersen kullanma derdinde olan iğrenç tiplerin oyuncağı olurusn ancak onu da sen istemiyorsun. Yaşlarınız genç, sen de çalışırısn birlikte yaparsınız bu yeni nesildeki hazıra konayım derdi nedir arkadaş aaaaaaaaa:super:

Eski sevgililerim de öğrenciydi ama arabaları vardı kendine ait

ya adam öğrenci öğrenci! ne bekliyorsunuz öğrenci adamdan? 38 yaşına gelmiş birşeye sahip olamamış olsaydı hak verirdim ama öğrenci yani. ailesinin verdiği para ile geçiniyordur.
Eski sevgilimle kıyaslıyorum o da öğrenci arabası var ve okuldan boş kaldığı günlerde de çalışıyordu hem de okula geliyodu. Ama bu çocuk çalışmıyor bile

X