Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
elif yardım et psikolojm çok bozuldu kremi kullanıyorum ama bi türlü etki etmedi hergün sinirden ağlıyorum hatırlıyomsn ne kadar süre sonra geçmişti sende ben günlerdir sürüyrum olmuyo çok kötü insanların bana bakmasını istemiyorum artık

cnm resım koyma ımkanın vrmı leke ne kdr derın bı goreyım

cnm resım koyma ımkanın vrmı leke ne kdr derın bı goreyım

resim koymaya biraz çeknyrum elif burda bi kaç arkadaşım var benim oldugumu bilmesinler degişik bi şeklde iz kaldı çünkü burda bi kaç yerede yazdım yardım istiyorum ama olmuyo özelden msj atabilseydim ordan atıcaktım böyle kızarıklıktan çok kararma gibi dedigin kremden kullanyrm hergün sabah akşam sürüyorum ama olmuyo gitmiyo bi türlü havalrda ısındı saklayamıyorum artk senin tahminen ne kadar zaman sonra geçmişti

resim koymaya biraz çeknyrum elif burda bi kaç arkadaşım var benim oldugumu bilmesinler degişik bi şeklde iz kaldı çünkü burda bi kaç yerede yazdım yardım istiyorum ama olmuyo özelden msj atabilseydim ordan atıcaktım böyle kızarıklıktan çok kararma gibi dedigin kremden kullanyrm hergün sabah akşam sürüyorum ama olmuyo gitmiyo bi türlü havalrda ısındı saklayamıyorum artk senin tahminen ne kadar zaman sonra geçmişti

cnm bn 3 5 sefer kullandım gctı golge gbıydı sadece ızın uzerıne suruyorsun degılmı bırde suratında hngı bolgede

cnm bn 3 5 sefer kullandım gctı golge gbıydı sadece ızın uzerıne suruyorsun degılmı bırde suratında hngı bolgede

evt sadece izin üzerine sürüyodum boynuma yakın bir bölgede boynumda da var ztn asıl sorunda boynum orası çok kötü oldu ben sana yazdıgımdan beri kullanıyrm madecassolu ama bende pek etkili olmadı sanırm doktora gittim oda başka bi krem verdi 2 hafta kullan dedi şimdi ona başladım olmazsa tekrar bu kreme devam edicem cevapların için teşekkr ederim canım geçerse inşallh sana söylerim :)

evt sadece izin üzerine sürüyodum boynuma yakın bir bölgede boynumda da var ztn asıl sorunda boynum orası çok kötü oldu ben sana yazdıgımdan beri kullanıyrm madecassolu ama bende pek etkili olmadı sanırm doktora gittim oda başka bi krem verdi 2 hafta kullan dedi şimdi ona başladım olmazsa tekrar bu kreme devam edicem cevapların için teşekkr ederim canım geçerse inşallh sana söylerim :)

insallh cnm moralını bozma cok kafayada tkma tbıkı gecıcek senınle dgmadı bırde cıldıyecılerde bı alet vr bısey sıkıyolr bnm gobegımde agda ızı klmıstı doktoruma gıttım sıktıgı sey ne bılmıyorm ama ıkı seferde gcırdı tkrar doktora gdersen bunuda bı sor

insallh cnm moralını bozma cok kafayada tkma tbıkı gecıcek senınle dgmadı bırde cıldıyecılerde bı alet vr bısey sıkıyolr bnm gobegımde agda ızı klmıstı doktoruma gıttım sıktıgı sey ne bılmıyorm ama ıkı seferde gcırdı tkrar doktora gdersen bunuda bı sor

tamam haftaya kontrole gidicem onuda sorarım tekrar çok saol canım

Madecassol kremi çiller için kullanıp sonuç aldınız mı?

Kremi bugün kullanmaya baslayacagim kucuk sivilce lekelerim icin

ciltte bi deformasyon olduğunda düzeltiyo hemen ama sivilce lekelerimi geçirmedi benim

kızlarr benim iğneli epilasyon sonucu olusan derın yanık ızlerım varr bır aydır gecmıyor hametan ve bepanten kullanıyorum ama yok acaba bıde madecassol kullansam gecermıkı

kızlar ben bu Madêcassolu 2buçuk senedir kullanıyorum hatta eşimde..çatlak,yara izi,sivilce ve izlerine çok çok iyi geliyo ama tavsiyem sivilce izlerine peeleng yapıp üstüne ince bi tabaka sürün çünkü bu yeni deri çıkarıyo.. ve kızarıklık yapması ve yanma etkisi yapması çok normal korkmayın iyileştirdiği için öyle oluyo benimde cildim çok hassastır ben kızarıklığa rağmen devam ettim memnunum..sivilceyide kurutuyo..ama sivilce izi için dikkat benim bi sivilcemin lekesinin üstüne yeni deri yaptı ve zor düzellttim..özel günlerimde hala sivilcelenirim ben sonra söner kalanıda bu kremle hallediyorum..bu arada siyah noktalarınızın üstünede kesinlikle sürmeyin o siyah noktayı çıkarmak yıldırıyo bunuda deneyeyim dedim çıkartmak için neler neler kullandım.. a.s.:enbuyukkk:

böyle yorumlardan etkilenip sabah eczaneye gitti ve aldım bu Madêcassolu hay almaz olaydım.2 saat kaldı yüzümde 80 yaşındaki bir kadın gibi yüzümü göz altlarımı buruş buruş etti hemde kızardı kupkuru hissettim.hemen yıkadım.bepanten merhemini sürdüm az önce biraz rahatlar gibiyim..ne kadar miktarda kullanıyorsunuz da böyle bebek gibi bir cildim oldu diyosunuz..herkes memnun hayret valla.

benim cildim reddetti resmen madecassol kremi. ilk günler fazla yoğun sürüyordum sanki etkisini artırıcakmışımda çabucak izleri geçircekmişim gibi böyle olunca ters sonuç aldım. çene bölgemdeki sivilce izlerimi gidermediği gibi daha büyük sivilceler oluşturdu. yanağımda hiç çıkmazken sivilce oralara kadar uzandı bir iki gün dinlendirdim yüzümü evimde imex sivilce kremi vardi onu da yapısından dolayı sevmesemde sivilce kurutmada çok etkili oldugundan geceleri sürdüm sabah yıkadım. yani azda olsa madecassolun yüzümde yaratmış olduğu sivilceleri kuruttum bu kremle. her gün düzenli olarak madecassole tekrardan başladım ama bu kez akıllandım ya kremin tüpünü sivilcelerimin üzerinde incecik tabaka halinde gezdirerek sürdüm çok az miktarda uygulayınca inanın faydasını gördüm. şuanda sivilcelerim sönmüş durumda, lekeleri gün geçtikçe azalıyor ve o gunden sonra bir tane bile sivilcem çıkmadı. devam ediyorum hala tavsiye ederim.

benim cildim reddetti resmen madecassol kremi. ilk günler fazla yoğun sürüyordum sanki etkisini artırıcakmışımda çabucak izleri geçircekmişim gibi böyle olunca ters sonuç aldım. çene bölgemdeki sivilce izlerimi gidermediği gibi daha büyük sivilceler oluşturdu. yanağımda hiç çıkmazken sivilce oralara kadar uzandı bir iki gün dinlendirdim yüzümü evimde imex sivilce kremi vardi onu da yapısından dolayı sevmesemde sivilce kurutmada çok etkili oldugundan geceleri sürdüm sabah yıkadım. yani azda olsa madecassolun yüzümde yaratmış olduğu sivilceleri kuruttum bu kremle. her gün düzenli olarak madecassole tekrardan başladım ama bu kez akıllandım ya kremin tüpünü sivilcelerimin üzerinde incecik tabaka halinde gezdirerek sürdüm çok az miktarda uygulayınca inanın faydasını gördüm. şuanda sivilcelerim sönmüş durumda, lekeleri gün geçtikçe azalıyor ve o gunden sonra bir tane bile sivilcem çıkmadı. devam ediyorum hala tavsiye ederim.

bende lazer epilasyondan yandım geçenlerde, doktor bu ilacıda yazdı. bende aynı sizin gibi sanki lekeleri biran önce giderecek hayaliyle bol bol sürdüm. sabah uyanınca hepden kızarmıştı cildim.. daha beter oldu anlıcağınız. aslında herkesin söylediği gibi çoook iyi bir krem bu. ama az kullanmak gerekiyormuş. incecik bi tabaka halinde.. sakın aldanıpda boca etmeyin.. :KK50:

kutu üzerinde madecassol merhem yazar. eczacınızdan krem diye istesenizde merhem verecektir yani aynı

arkadaşım burdaki yorumlar bizi yönlendirmede oldukça başarılı aklımızdaki sorulara cvp alıyoruz evet ama unutmayın ki burdaki cevaplar yorumlar deneyimlerin yorumu profosyonel cevaplar değiller. bende bu kremi burda görüp kullanmaya başladım bnm çenemde ayda bir tane sivilce çıkar başka yerimde çıkmaz ama elim durmaz her çıkan leke oldu tabi kocaman yaralar halinde.bu kremi bi kullandım yüzüme aman dedim ne oluyo alnında yanaklarında svilce görmemiş ben kırmızı kırmızı çiçek bahçesine döndüm dermatoloğa gittim söylemedim tabi başta kremi bana bu kremi yazdı dedim ne geldiyse başıma bundan geldi sadece 1 hafta kullandım bu hale geldim. dr güldü ee desene sen zaten cildini tedavi etmeye başlamışsın dedi. bu kremin özelliği cildin altında hali hazırda pusuya yatan akneleri önce cilt üzerine çıkartması sonrada cilt üzerinde oluşturduğu lekeleri tedavi etmesiymiş.dr un dediğine göre 6 ay bu kremi düzenli olarak kullanıp sivilceye neden olan yiyeceklerden ve güneşten korursam cildimi bir daha asla cilt problemi yaşamazmışım. dr öyle deyince e hadi dedim dvm edeyim. ilk üç hafta sivilce çıkmayan yerim kalmadı. tabi bu arada kremden önce oluşan sivilce lekelerimde dibime kdr girip incelemeyince anlaşılmayacak şekle geldi. sonrasındaysa çıkan sivilceler için devam ettim. yalnız dikkat etmeniz gereken şey şu bu kremi sürüp asla güneşe çıkmayın gece kullanırsanız bu sorunu çözmüş olursunuz.ikinciside tüm cilde deil sadece yara iz üzerine sürün.ilk başta sivilcem arttı diede bırakmayın

benim de diz ve dirseklerimde kararma var yaaa, çok kötüler, doktor elosalic vermişti, o çok tahriş etti (yaktı) ve daha sonra eskisinden beter hale geldi, acaba bu madecassol iyi gelir mi???????

Catlaklara gerçekden iyi oluyormu ya bi turlu hakindan gelemedim spor yapiyor o kadar cildiricam!

X