Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
madecassol olayına bende bulaştım, ilk kez dün akşam sürdüm yanağımda çok uğraştığım ve neticede kızarttığım hatta kabuk bağlattığım bi svilcem vardı sabah kabuğun düştüğünü gördüm, o kadar uğraşmaya illaki iz kalacaktı ama azcık bi pembelik vardı az önce yine sürdüm bakalım nasıl olucak süreç

kızlar ben de almayı düşünüyorum ama daha beter olur diye bi korku oldu içimde çünkü bazılarımızın cildini daha kötü yapmış ben sadece lekelerime sürmek için istiyorum bu kremi daha önce tretin kullandım ve o bende alerji yaptı yüzüm kurudu kızardı falan sizce bu keremi alıp da vücudumun başka yerinde denesem alerji yapıp yapmayacağını anlayabilir miyim yani yüzdeki ciltte mesela koldaki cilt aynı özellikte oluyo mu bilemedim denemek için nereye uygulayabilirim :26:

ben de dün akşam kullanmaya başladım... sinek ısırması sonucu, kaşınmış, kabuk bağlamış ve yolunmuş sonunda da kalakalmış izlerden muzdaribim.. umarım geçer..

kızlar ben de almayı düşünüyorum ama daha beter olur diye bi korku oldu içimde çünkü bazılarımızın cildini daha kötü yapmış ben sadece lekelerime sürmek için istiyorum bu kremi daha önce tretin kullandım ve o bende alerji yaptı yüzüm kurudu kızardı falan sizce bu keremi alıp da vücudumun başka yerinde denesem alerji yapıp yapmayacağını anlayabilir miyim yani yüzdeki ciltte mesela koldaki cilt aynı özellikte oluyo mu bilemedim denemek için nereye uygulayabilirim :26:

Cnm tretin vb kremlerin alerji yapmasi normal.Fakat madecassol alerji yapacak bir krem degil.Cilt ve derideki hasar tahris leke gibi puruzler icin kullaniliyor.Yani cilt dokusunu yenileme ozelligi olan ve tibbi bir krem.Yinede tereddut ediyorsan bileginden yukariya kolunun ic tarafina surebilirsin. Fakat gunese surup cikma.

kesinlikle işe yarıyo. sivilceye çıkmaya yakın sürdüğüm zaman hemen geçiyo. önceden kalma izleri de çok hafifletti. kullandığımdan beri çok değişiklikler oldu yüzümde.
bi ara bepanthen de kullanmıştım işe yaramamıştı. bu krem işe yaradı diyebilirim. geceleri sürüp yatıyorum. günde 1 defa yeterli olur. herşeyi fazlası zarar

ayyy çok heycanlandım yorumları okuyunca çok da umutlandım benimde çene bölgemce çok sivilce izi var alıp onlara deniycem umarım işe yarar :)

3 gündür kullanıyorum henüz bir değişiklik yok ..

Madecassol ü yüzümdeki yara için kullanmıştım bende hiç iz kalmadı tamamen yok oldu

Forumda yorumları okuyup bende aldım kullanıyorum henüz gelişme yok zaten daha 2 haftadır kullanıyorum sivilce izleri için...
Çatlaklarımda var bacaklarımda onlar içinde kullanmaya yeni başladım inşallah geçerr:KK31:

bu madecassol bi banamı yaramadı ya..ama sivilce izlerim 7 senelik fln ..acaba uzun süreli lekelerde nasıl gelişmeler kaydettiniz kızlar.;?

Kızlar bende Madecassol Merhem var, Kremini bulamıyorum. Nerden nasıl aldınız?

Merhem burnumdaki siyah noktaları tıkayıp daha belirgin hale getiriyor, daha çok siyah nokta yapıyor sanki. Sizce krem daha mı uygun olur? Siyah noktaları kötü etkilediğini düşüneniniz var mı?

Bir de bu krem sadece yeni sivilce lekelerine yani kızarıklıklara mı iyi geliyor, yoksa eski çukur çukur sivilce izleri için de kullanılıyor mu? Sivilce izi derken neyi kastediyorsunuz yani?

Ah şu mucizevi krem medacassol..
alalı tam 1 hafta oldu, sivilce izlerim azaldı yara şeklinde olan sivilcelerim iyileşti..
1 ay önce acnelyse krem kullanmaya başlamıştım sağ yanağımda türeyen akneli sivilcelerim için onlar kurudu geçti ama izleri kaldı, acnelyse etkili ancak 3 gün üst üste kullandığımda 2 gün süre kızarıklık yapıyordu biri tokat atmış gibi geziyorum..
kızarıklığının geçmesi için medacassol aldım lakin bu krem acnelyse in pabucunu tavana attırdı :)
hem sivilcelerimi kurutuyor , izlerini geçiriyor , kızarıklık yapmıyor hemde kaşlara bol miktarda uygulandığında kaşlar gürleşiyor
hemen şu soruyada cevap vereyim normal tüyü arttırmıyor siyah kıl olan bölgelerdekileri arttırıyoru örneğin kaş, kirpik , bıyık vs
ben evimden medacassol u eksik etmem diyorum başka bişey demiyorum :KK14:

Merhaba umarim nesajimi gorursunuz:)) cildiniz ne durumda yani medacassol kremi fayda ettimi .? Ben çil tedavisi yaptirdm ve lekelendim de daha cok lazerden dolayi onun icin kullanmami soyledi doktor?

valla ben geçen gün dr a vajinal tahriş için gitmiştim oda bana bu kremi verdi ama şimdi burda yazıları okuyunca meğer ne çok şeye iyi geliyormuş bu krem 2 kutu vermişti birde iyi bari ço ksevindim evimde baya iyi bir kremim var:KK1:

bu arada eczanelerde satılıyor canım bana reçeteye yazdı dr düşün sağlık ocağı dr unada yazdırabilirsin bunun yanında istediğini sorabilirsin doktora...

Kremi doktor onerisiyle aldim suan yuzumde 3.gunumm:)) her saniye aynaya baktigim icin gelisme varmi farkedemiyorum ama yorumlari okudukca etkilidir kesin diorumm:))gelismeleri haftaya tekrar yazicamm kizlarr :))

kızlar gcen sene yanagımda peelıng snrası karatı olmustu bı sene boyunca oyle yasadım denemedıgım sey klmadı gecmıyordu tesadufen babama eczaneden bu kremı vermısler sadece blırsız gunlerde 3 defa surdum ve ız kndı kndıne kyboldu bnm ıcın muzıce gbıydı suan asla bepanten ve madecassolu eksık etmıyorm evden

elif bu yazını gördügüme çok sevindim çünkü tca sonrası bende de iz kaldı nasıl kullandın bu kremi günde kaç defa ve kaç gün kullandın

Yorumları tek tek okudumm ne hevesle almıştım bugun 5.gunum aksatmadan cook da duzenli kullandım ama yazılanlar gıbı mucize olmadı degışıklik bile yok:KK43:(

elif bu yazını gördügüme çok sevindim çünkü tca sonrası bende de iz kaldı nasıl kullandın bu kremi günde kaç defa ve kaç gün kullandın

cnm duzenlı kullanmadım aklıma gldıkce srdum sadece ız olan bolgeye srdum karartı vardı ve cok cırkındı madecassol syesınde kurtuldum o donem kullandıgım tek krem buydu tvsıye edrım ama yogurt gbı srme cok etkılı bı krem bıkmadan kullan emınım guzel snuc alırsın ıyı hberlrını bklıyorm

cnm duzenlı kullanmadım aklıma gldıkce srdum sadece ız olan bolgeye srdum karartı vardı ve cok cırkındı madecassol syesınde kurtuldum o donem kullandıgım tek krem buydu tvsıye edrım ama yogurt gbı srme cok etkılı bı krem bıkmadan kullan emınım guzel snuc alırsın ıyı hberlrını bklıyorm

tamam cevabın için teşekkrler elifcim inşallh bende senin gibi kurtulurm bu izden

Ben de 3 gündür falan sivilce izlerim için kullanmaya başladım. Sadece gece yatarken sürüyorum temiz cilde. Bakalım sonuç ne olacak...

elif yardım et psikolojm çok bozuldu kremi kullanıyorum ama bi türlü etki etmedi hergün sinirden ağlıyorum hatırlıyomsn ne kadar süre sonra geçmişti sende ben günlerdir sürüyrum olmuyo çok kötü insanların bana bakmasını istemiyorum artık

X