MANTAR MI HPV Mİ BAŞKA BİŞEY Mİ YARDIM EDİN

İdrar yolu enfeksiyonu kadında varsa erkekte de mi oluyor erkeğinde mi tedavi olması gerekiyor
Evet çift tedavisi öneriliyor. Bende herhangi bir enfeksiyon çıkmadığı için sadece bana probiyotik tedavisi yazdı flora bozukluğu için

Devlette de yaptırabilirsiniz ben herhangi bi yerde gözükmemesi için özel klinik tercih ettim. Evet maddi yönden zorluyor maalesef ben muayene+yapılan testler 5800 lira verdim. Neyse ki doktorumdan memnunum
Özelde de yapsanız sistemde görünüyor yaptığınız testler

Devlette de yaptırabilirsiniz ben herhangi bi yerde gözükmemesi için özel klinik tercih ettim. Evet maddi yönden zorluyor maalesef ben muayene+yapılan testler 5800 lira verdim. Neyse ki doktorumdan memnunum
Benim de test sonuçlarım çıkacak birkaç güne, inşallah temiz çıkar. Diğer 2 testi de devlette vermeyi düşünüyorum.

Özelde de yapsanız sistemde görünüyor yaptığınız testler
Özel hastane değil özel klinik. Kliniklerde yaptırdığınız testler e nabıza falan düşmüyor doktorum bana sonuçları whatsapp üzerinden ulaştırıp aradı

İnşallah, çok teşekkür ederim. Bu arada sizin test sonuçlarınız temiz çıkmışken muhakkak hpv aşınızı olun derim
Önce şu cinsel ilişkide yanma şişme derdinden kurtulduktan sonra ilk işim hpv aşısı yaptırmak hatta ne kadar cinsel hastalıktan korunma testi varsa erkek arkadaşımla birlikte yaptırırız artık bu korku bana ömür boyu yeter 🤦🏻‍♀️🤭

X