Maraş ta önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

Hayır canım kalp atımi vardı ama sonrası kanamam oldu doktorum sağolsun beni pek önemsemedi diye düşünüyorum. Hayirlisi bu tabi kimseyi suçlamak artık yersiz olur.megapark ta kime gidiyorsun peki canım.?

Hayır canım kalp atımi vardı ama sonrası kanamam oldu doktorum sağolsun beni pek önemsemedi diye düşünüyorum. Hayirlisi bu tabi kimseyi suçlamak artık yersiz olur.megapark ta kime gidiyorsun peki canım.?
Koray şener canım bende 6 haftalıkken vatatndaki murat bey kalbi atmiyo dedi kürtaj falan dedi 2 güne kadar atmazsa bende oda gitmedim kadın doğuma gittim oda duymadı 10 bekledim kendince çok şükür duyduk ama çok kotu bi sureydi inş tüm bebisleri allah ananelerine bağışlar

Inşallah canım bende megapark da koray a gittim memnun kalmadım gerçekten rahat bir adam yani kanamam olduğu halde sanki ben abartiyormusum gibi muamele yaptı.

Megapark müjgana gittim başta iyiydi sonra bir kaç konuda baya ürküttü sonra vatanda hilale gittim oda son dakika sezeryana aldı... doğumdan sonra ameliyat enfeksiyonu kaptım...bir arkadaşımda hilalde doğum yaptı ama bebeğini kaybetti... bir arkadaşımda hilal drdan membun kaldı galiba birazda kısmet ama kahramanmaraştaki çok doktor son dakika sezeryan yapıyor tanıdığım bütün arkadaşlarım sezeryan...

Bende şuan çocuk dr arıyorum önerebileceğiniz biri var mı Hasan Aksüte gidiyorum memnunum aslında ama eşim değiştirmek istiyor

Megapark müjgana gittim başta iyiydi sonra bir kaç konuda baya ürküttü sonra vatanda hilale gittim oda son dakika sezeryana aldı... doğumdan sonra ameliyat enfeksiyonu kaptım...bir arkadaşımda hilalde doğum yaptı ama bebeğini kaybetti... bir arkadaşımda hilal drdan membun kaldı galiba birazda kısmet ama kahramanmaraştaki çok doktor son dakika sezeryan yapıyor tanıdığım bütün arkadaşlarım sezeryan...
ya sezaryandan çok korkuyorum. devlette mi yapsam acaba? özeller sırf para kazanmak için lüzumsuz sezaryan yapıyorlar.

Evet canım bebeğin suyu azalmış dedi doğum sancılarım da başlamıştı ama beklemek istemedi ve hemen sezeryana aldı belkide gereken oydu bilemiyorum...

Ya Son 2 yıldır normal doğum yapan 2 kişi var çevremde çoğu Son dk sezeryan tabi sebebini bilemeyiz ama kolaya mo kaçıyorlar acaba diye düşünmemek elde değil

Megapark hastanesinde bebek yoğun bakım ünitesi var allah göstermesin bir aksilikte bebeğe hemen müdahale edilebilir bu bir alternatif tabii

Biraz öyle sezeryan kes biç 15 dk normal doğum saatler sürüyor takip gerektiriyor...

semiha cengiz ona iyi diyorlar. sezaryan diye de tutturmuyormuş öyle duydum. devlette de ahmet kireççi ye

X