Maraş ta önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

Ben bi çok kadindogumcuya gittim.markaside Şermin dilber sekkeli ve megada müjgan hanım sert yüzlü asabi bi doktor.soru dahi soramazsiniz.sermin hamin ise birşey söylemez sekreterine birşeyler söyler not alır sadece.vatandaki hilal hanıma bayıldım.doktorumu çok seviyorum.kadin doğum doktoru kudretli olmalı birazda.hilal hanimda tam aradığım başarılı bilgili bir doktor.suan ona gidiyorum ayrilmayida asla dusunuyorumda.siddetle tavsiye ederim.c anum doktorum hilal doktor:)

meraba kızlarr.. tecrübeli olan arkadaşlara sormak istiyorum, 4 haftalık hamileyim ve 2 haftadır kasık ağrılarım oluyor. oturunca kramp giriyor.. gündüz yürürken ayaktayken herşey normalken, geceleri başlıyor. ve dünden beri iki kez kahverengi leke geldi. ilkinde tuvalete aktı diğerinde peçetede vardı. ne yapmalıyım? bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Marasta dr. Onerim kesinlikle ahmet hakan beyazit.asla pisman olmazsiniz..muayenehanesi valilik karsisinda..

Eger normal dogum istiyorsaniz tip fakultesindeki yard. Doc. Dr. Bulent kostu yu oneririrm. Ben 30. Haftadan itibaren gitmeye basladim. Oldukca ilgili. Tip fakultesinde ozel doktir isterseniz ona gore ucretlendirme oluyor ama son aylarsa gidilebilir

X