Maraş ta önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

Mrb bende doktor arayisindayim..suana kadar hilal berber kirecciyi duydum iyi diye vatNda..birde ahmet Hakan Beyazıt..kararsizim..hamilrligim yeni 4 haftalik

Ben Hilal duydum ama hakan hiç duymadım
Maraşta tanıdıklarım ya koray à ya hilal é gidiyor

Kızlar hala doktora karar veremedim bu sorun sadece bu ilde yaşanıyor gibi geliyor yaa :-(

Vatan mı megapark mı önerirsiniZ
canım sana özelden de yazdım şuan hangi doktora gidiyorsun ve memnun musun?ben turgay aksuya gidiyorum ama tansiyon düşüklüğü sorunum var bir kere bile tansiyonumu ölçmedi kilomu ölçmedi ve hiç kan testi istemedi oyüzden karasızım:KK12:

Turgay a gitmeyin de kime giderseniz gidin 6 haftalik hamileligimde kese var bebek görünmedi dedi ve sadece bi defa normal ultrason baktı 3 güne kurtaj yapacaktı devlet hastanesi ne gittim daha çok erken gorunmemesi normal dedi bana yaşattıgi stresi anlatamam acayip paraci keseden bişey olmaz olsa bile sakat olur alalım 250 tl 2 saate kalkarsın direk burdan girdi

bende markaside imran dalkılıça gittim son aylarımda suyun azalmış ve bebeği her an alabiliriz dedi sezaryan için. son 2 ay çektiğimi bir Allah bir ben bilirim. devlete gittim 2 dr da gayet suyun yeterli ve bebeğin çok sağlıklı olduğunu söylediler ultrason izlenimleriyle. ne diym Allaha haval ediyorum sırf para için bir hamileye neler yaşatmak ki ilk göz ağrım. çok şükür oğlumu aldım kucağıma 9.5 aylığız. ayaklanmaya başladık bile.

Kadınların erkek jinekoloğa gitmelerini hiç anlayamıyorum. Rabbim beni muhraç etmesin inşallah. Tercih edenlere saygım var o ayrı benim içim almıyor. Müjgan Özdarendeli yi duymadım ama burada tavsiye eden olunca gitmeyi düşünüyorum. Sadece Megapark kaliteli bir hastane diye tercih edecektim. Yeni öğrendim hamileliğimi Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin herkese de aratmadan versin inşallah

Konu sahibinin çocuğu oldu mu acaba? Yedi yıl olmuş buraya yazalı. İnşallah olmuştur rabbim sağlık versin inşallah

Kadınların erkek jinekoloğa gitmelerini hiç anlayamıyorum. Rabbim beni muhraç etmesin inşallah. Tercih edenlere saygım var o ayrı benim içim almıyor. Müjgan Özdarendeli yi duymadım ama burada tavsiye eden olunca gitmeyi düşünüyorum. Sadece Megapark kaliteli bir hastane diye tercih edecektim. Yeni öğrendim hamileliğimi Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin herkese de aratmadan versin inşallah
amin sizinkide hayırlı olsun. :emir_bebek:

Maalesef Müjgan hanım çok doluymuş. Bende mecburen Ümmühan hanımı tercih ettim. İlk muayenemi oldum. İlçeden gelip gittiğim için randevu tarihini uzatamazdım o yüzden Ümmühan hanımı tercih ettim. Giden ve memnun kalan var mı? Yazarsa sevinirim gidenler...

arkadaşlar megaparka gidicem 30 haftama kadar hep devlete gittim , ama bebeğimi hiç 4 boyutluda göremedim. megaparkta önerebileceğiniz bir dktor varmı? 4 boyutlu ultrasyonu olan ?

Kızlar sesimi duyun nolur . . k.marasta özel hastanelerin ayrıntılı ultrason fiyatları nedir. bilen varsa yazabilir mi ?

bende markaside imran dalkılıça gittim son aylarımda suyun azalmış ve bebeği her an alabiliriz dedi sezaryan için. son 2 ay çektiğimi bir Allah bir ben bilirim. devlete gittim 2 dr da gayet suyun yeterli ve bebeğin çok sağlıklı olduğunu söylediler ultrason izlenimleriyle. ne diym Allaha haval ediyorum sırf para için bir hamileye neler yaşatmak ki ilk göz ağrım. çok şükür oğlumu aldım kucağıma 9.5 aylığız. ayaklanmaya başladık bile.
Normal doğum mu yaptın ?

mrb bende özel megapark hastanesinde müjgan özdarendeli ve eşini alpasdan beyi önerebilirim ben müjgan hanıma gitdim ve çok ilgili ve k.maraş kadın doğum uzanları arasın ikisi başda geliriyor gidersen pişman olmazsın benim akrabanım çogu iki doktor dogum yapdılar ve çokda güzel ilgilendi dediler
Müjgan hanımın numarası varmi

X