Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

bende geldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
subat olmazsa mart olur tabı
uzulmekyokkkk :KK1: :KK1:
BEnım bugun 14. gunum

ilk düşükten bir yıl sonra ikinci bebeğime hamile kaldım. o düştükten üç ay sonra tekrar hamile kaldım. onu da ekimde kaybettim şimdi 4 ayı geçti. Dr hamile kalmak için çalışabilirsin dedi.

canım geçmiş olsun allah sabır versin ben 1 kere yaşadım o durumu çok zor sen 3 kere yaşamışsın Allah sabır versin bildiğin bir rahatsızlığın var mı niye oluyor böyle doktorlar ne diyor:KK14:

bende geldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
subat olmazsa mart olur tabı
uzulmekyokkkk :KK1: :KK1:
BEnım bugun 14. gunum

CAnim hosgeldin :KK42: kac gündür görüsemiyoz yaa özlettin kendini :KK71: . Sen bu ay alcan güzel haberi insallah :nazar: sonrada insallah ben takip etcem seni. Nasil gidiyo calismalar :KK69: tam altin günlerindesin simdi sen :KK16: Testleri yapiyonmu durum ne sonuclari iyi veriyomu bende siparis ettim ama benimkiler idrarin icine konulup yapilan kagit gibi baya ucuzmus bakalim denicem olmadi gelecek ay sneinkinden alirim.

ewet cnm gorusemedik bayadir 10 11 13de clisalar yaptk dahada yapmak istemiyorum cunku boyle bunaliyoqum cnm 3qun yaptk artik benim yerim saniqm burasi benide ekle cnm 28 mart :)) hayirlisi artik

ewet cnm gorusemedik bayadir 10 11 13de clisalar yaptk dahada yapmak istemiyorum cunku boyle bunaliyoqum cnm 3qun yaptk artik benim yerim saniqm burasi benide ekle cnm 28 mart :)) hayirlisi artik

SEdacim ama sen hemen umudunu kaybetmissin iste sende benim gecen ay yaptigimi yapiyosun tam bende 11-12-13-14 yaptim pil bitti bir daha yapmadim benim yumurtalamam ondan sonra basladi sanirsam cünkü tam yapmayi kestik benim akintim bi artti biartti bende dedim heralde spermler cikiyo :KK1: meger akintimis yumurtama gününü gösteriyomus yani ee bilmedigimden gecti gitti iste sen öle yapma. Topla kendini gene hergün olmasada 16. güne kadar gene deneyin elden ne gelirse gerci nasipte varsa bunlar bile yeter :emir_bebek: bebisin gelmesine ama gene tedbiri birakmamak lazim elden :KK34:.
Seni listeye eklemicem simdilik benim icime güzel seyler doguyo ondan bekliyelim tamam mi ??
Umudumu kaybetmemeyi sen ögrettin bana ama hadi bakalim devam yaramazliklara :KK16: :KK16:

Cnm alinti yapamiyorum teldn qiriyorum .
ya cnm dun esimede dedm bana qorew qibi qeliyor olmazsa 1de buqun yani 15. qun denicem .esimde bende yogun calisiyoruz buda etkiliyor tabi. dun parti wardi abimin d.gunu diye alkol bile almadm aklimda anlicagn birde ben erkem basladm ondan bunaldm subat 2 3 5 6 8 :) ama birde buqun yapip bitircem :) hayirlysa olsun

Cnm alinti yapamiyorum teldn qiriyorum .
ya cnm dun esimede dedm bana qorew qibi qeliyor olmazsa 1de buqun yani 15. qun denicem .esimde bende yogun calisiyoruz buda etkiliyor tabi. dun parti wardi abimin d.gunu diye alkol bile almadm aklimda anlicagn birde ben erkem basladm ondan bunaldm subat 2 3 5 6 8 :) ama birde buqun yapip bitircem :) hayirlysa olsun

aynen canim bende snin gibi hissediyorum görev gibi yapiyoruz geciyoruz sanki canimiz o an istemesede yapmak zorundaymisik gibi yapiyoruz :KK50: iste biranda bebek istememizin sonucu bunlar en azindan korunmayi bir yil önce falan biraksaydik olursa olur olmazsa olmaz deseydik iyi olurdu. Ama önceden yok olmasin diyoduk simdi aniden hemen olsun diyoruz ee o yüzden görev gibi oluyo.Bende üzülüyorum böle yapmaktan ama biran öncede anne olmak istiyorum :KK16: iste iki arada bi derede kaldik agirlik anne olmaktan yana neyapalim canim. ikinci bebis icin hic korunmucam ben ne zaman olursa dicem valla sirf bu yüzden :nazar:

Cnm bende cok pismanim iştememm dedgm zamanlar icin qerci bız tek cocuk dusunuyoruz .bu arada ovularyon testini ben beceremedm yani qostermdi .saolsun alicida qeri alcak samırim bende idrar icin olanlardan alcm ewdeki éskisioe cubuk alsam opahalı sen nerdn aldn ucuza kendininkini? birde rejimime 1haftadir onemsemyordum onada dondm hamis kalana kadar ne kadr zayiflarsam okadar ıyi :) buqun son- olmadi marta kizlar:)

Cnm bende cok pismanim iştememm dedgm zamanlar icin qerci bız tek cocuk dusunuyoruz .bu arada ovularyon testini ben beceremedm yani qostermdi .saolsun alicida qeri alcak samırim bende idrar icin olanlardan alcm ewdeki éskisioe cubuk alsam opahalı sen nerdn aldn ucuza kendininkini? birde rejimime 1haftadir onemsemyordum onada dondm hamis kalana kadar ne kadr zayiflarsam okadar ıyi :) buqun son- olmadi marta kizlar:)

Hayirlisi canim ama insallah bu ay güzel haberlerini duyucaz senin :KK16: Bende bizim burda eczanelere sordum o kagit gibi olanlar baya uygun fiyatlari 25 TL icinde 25 ovulasyon + 5 gebelik testi var ama görmedim nasil bisey adam getirtcekti yarin gidip alicam bakalim ama ben internetten okudugum kadariyla bunlarda sonucvermiyomus bazen eczaci veriyo dedi ama bakalim denicem.Insallah ise yarar.

Canim annem hergün sabah bir bardak ilik suya 3-4 damla limon ve bir tatli kasigi sirke karistirip iciyo zayiflamak icin isede yariyo bazen bende iciyordum icine bal koyup. HEm okudugum kadariyla hicbir zararida yok.En azindan regl günlerinde deniyebilrsin belki yarariolur sanada :KK34:

Cnm dedgnkarisimi doktorumda onerdi ama unuttm hep ama artk yapcm bu arada anne karnndaki bebise kg aldrmak icn kivi superms:))
bakalm cnm ya inş.
ama buay olmazsa yumurtlama takibine baslcm bisey warsa simdidn bilmem daha iyi.
ama adetliylen qitmem lazim dimi?
artk takmyoruz cnm olcagi warsa olur zaten ark. tek iliskide hamis kaldi hemde istemedn+:)

Cnm dedgnkarisimi doktorumda onerdi ama unuttm hep ama artk yapcm bu arada anne karnndaki bebise kg aldrmak icn kivi superms:))
bakalm cnm ya inş.
ama buay olmazsa yumurtlama takibine baslcm bisey warsa simdidn bilmem daha iyi.
ama adetliylen qitmem lazim dimi?
artk takmyoruz cnm olcagi warsa olur zaten ark. tek iliskide hamis kaldi hemde istemedn+:)

Aa kivi demek bak neler ögreniyoruz birbirimizden ya süper. :KK9: hamis kalalimda bi severim bende kiviyi yerim paso ay insallah ikimiz ayni anda hamile kaliriz böle paylasiriz herseyi burdan birlikte :KK61:

Yurmutalama takibi hakkinda hic bilgim yok benimde bu ay o testlerle idare etcem ama adeti düzenli olanlarin bence yumurtalama sorunu yoktur senin de düzenli galiba degil mi? :44:
Benim 29-30 günde bir geliyo hep stresli olursam degisiyo ama fazlada degil. Bakalim testler insallah dogru sonucu verirde bende anlarim yumurtalama durumumu. Insallah bi sorunumuz yoktur da Allah hayirlisini tez zamanda yollar bize :KK16:

canim hosgeldin :KK42: Kac gündür görüsemiyoz yaa özlettin kendini :KK71: . Sen bu ay alcan güzel haberi insallah :nazar: Sonrada insallah ben takip etcem seni. Nasil gidiyo calismalar :KK69: Tam altin günlerindesin simdi sen :KK16: Testleri yapiyonmu durum ne sonuclari iyi veriyomu bende siparis ettim ama benimkiler idrarin icine konulup yapilan kagit gibi baya ucuzmus bakalim denicem olmadi gelecek ay sneinkinden alirim.

cnm trombofoli hastayım. Yani kan pıhtılsşması var bende.

selam listeye benide ekleyin.7 mart.hemde kocamın doğum günü.ona süper bi doğumgünü hediyesi olur.keşke olsa

arkadaslar mrhaba bende bebegımın olmasına karar verdım cok korkuyordum ve tedırgındım ama sızlerın bu ıstegı heyacnı benıde cok heyecanlandırdı. bazı saglık problemlerımde var ama mart ayında bende calısmalara baslıyorum :) ınsallah en kısa surede hayırlı haberler verırız bırbırımıze

arkadaşlar ben çikolata kisitimden dolayı 1 ay yasmin kullanacam mart ayında bende hamile kalmak istiyorum dua edin

benımde cıkolata kıstım var adetımı beklıyorum 1-2 gune kadar olurum sonra doktoruma gıdıcem acaba banadamı verecek.,
dua edıyorum ınsallah rabbım en kısa zamanda dılegını yerıne getırır.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

isim--------------------------------beklenmeyen Regl (adet) günü ----------- ve sonuc :KK52: :KK52:

_pinkk_ ------------------------------ 23 Subat

neşelikız -------------------------------- 4 Mart

hayalim3kelime ------------------------ 5 Mart

gul1182 -------------------------------- 7 Mart

kekula ---------------------------------- 7 Mart

aborjinos -------------------------------- 9 Mart

derya78_40 ----------------------------- 12 Mart

Son düzenleme:
selam listeye benide ekleyin.7 mart.hemde kocamın doğum günü.ona süper bi doğumgünü hediyesi olur.keşke olsa

Canım hoşgeldin :KK42: ekledim hemen listeye senide umarın sende en kısa zamanda bize güzel haberlerini verirsin :KK34:

kan pıhtılaşması var

canım benim geçmiş olsun ama bu anne olmana engel değil Allah en kısa zamanda hepimizi bebeğine kavuşturur inşallah :KK25:

arkadaslar mrhaba bende bebegımın olmasına karar verdım cok korkuyordum ve tedırgındım ama sızlerın bu ıstegı heyacnı benıde cok heyecanlandırdı. bazı saglık problemlerımde var ama mart ayında bende calısmalara baslıyorum :) ınsallah en kısa surede hayırlı haberler verırız bırbırımıze

Canm korkmana gerek yok bu dünyanın en güzel duygusu olsa gerek ve bu duyguyu yaşamak için can atıyorum ben. Hem Allah bebeği yollarken onun bereketinide yollar sağlıklı hayıırlı olsun da :KK16: Saglık problemlerın ne bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun ve en kısa zamanda seninde güzel haberler vermenı bekliyoruz.

Son düzenleme:
X