Gebeliğe Hazırlık MART 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa üzülme canım benim insallah birdahaki ay🙏🏻 sen comfort days yapmıştın yalancı çizgi olmuştu dimi o marka cok yalancı pozitif gösteriyor diyorlar 😟😟
Kuzum aslında ben yumurta takibi yapmıştım iğne etkisi sanırım 12.gun bile geçmemiş.
Prodoctor yapmıştım.kan değerim 3,5 çıkmıştı.

Kuzum aslında ben yumurta takibi yapmıştım iğne etkisi sanırım 12.gun bile geçmemiş.
Prodoctor yapmıştım.kan değerim 3,5 çıkmıştı.
Ben de cok yeni evliyim cocuk düşünmüyorum adetim 10 gün gecikince days comfort erken testten aldım 2. çizgi silik çıktı. korktum kan verdim 3 gün arayla negatif çıktı. burda da okudum cok yanıltıcıymış bu marka, bidaha bu markayla yapma bence canım daha cok moral bozuyor. hakkında hayırlısı olsun dua edicem senin icin 🙏🏻🥺

Ben de cok yeni evliyim cocuk düşünmüyorum adetim 10 gün gecikince days comfort erken testten aldım 2. çizgi silik çıktı. korktum kan verdim 3 gün arayla negatif çıktı. burda da okudum cok yanıltıcıymış bu marka, bidaha bu markayla yapma bence canım daha cok moral bozuyor. hakkında hayırlısı olsun dua edicem senin icin 🙏🏻🥺
Çok sağol canım benim.
Benimki prodoctor markaydı kuzum, küçük.degeri bile algılamış.
Aminnnn🤲💕💕

Hadi bakalım hayırlısı canım 💙 bneim ilk gebeliğim kimyasal oldu ondada senin söylediğin belritiler vardı özellikdl göğüs ağrısı,ama bunda hiç göğüs ağrısı olmadı sadece uçlarında sızlama şeklinde ağrılar yaşadım 🙄 hamilelikten hamileliğede değişiyor demek ki
Benim de adetin 5 gün gecikti ilk gebeliğim 10. Haftada sonlanmıştı. Goguslerıme dokunamıyordum bile. Şimdi 5 gün gecikti ama hic hamile olabileceğimi düsünmüyorum cunku hıc gogus agrısı yok bir ara uclarında sızlama olmuştu geçti. Korkuyorum acıkcası negatıfı görmekten en azından 10 gün geçsin öle test yapayım dedim

Canım ben b vitamini solgar ın dil altı emilen tabletini kullanıyorum zaten inşallah faydası olur bakalım 😇
Selam bişey sormak istiyorum. Bendede solgar b vitamini var. Bundan bi 6 ay önce aldım ilk zaman kullandım sonra bıraktım sizce şimdi tekrar başlasam önceden açıldığı için bi zararı olur mu

Evet canım ilk 8 gün kala yaptım erken gebelikle onda negatif çıktı sonra 6 gün kala yaptım ikinci çizgi onda dağıldı boyuna değilde enine doğru bozuktur belki dedim bugün tekrar yaptım sabah ikinci çizgi beyaz hayalet gibi beş dakikada belirdi ama bir saat sonra kayboldu çizgi testten benimde çok kafam karıştı
Merhaba, tam anlayamadim siz şuan hamilemisiniz?ben bugün erken gebelik testi yapdim ilk dakikalarda beyaz çizgi çıktı,ilk kez oluyor böyle birşey,bilemedim şimdi neden öyle oldu

Benim bat 18i ben bi anda hiç aklımda yokken kalktım test yaptım 😂😂 hemde kaset test, erken gebelik değil. O kadar net yok ki çizgi, kalbim gibi tertemiz 😁😁 sorum şu ki fazla erken davranmış olabilir miyim? Kaset test sizden bildiğim kadarıyla erken sonuç vermiyor ama böyle zorlama çizgiler çıkıyordu sanki yine?
Aynı çılgınlığı bugün bende yapacağım 😂😂Ben bundan önceki iki gebeligimi de 24. Gün kaset testte öğrenmiştim artı Med markası ile

Kızlar merhaba reglim iki gün gecikti bugün akşam üzeri çok belim agirmaya başladı hep regl olucak gibi hissediyorum özellikle bel agrimdan sonra arada bacaklarım falan titriyor ilk denememdi antibiyotik kullandım çok fazla tutmaz dedim ama yine de denedim hatta ağır falan da kaldırdım bugun ilaç içmek için test yapayım dedim ama testte bir çizgi gördüm gittikçe netleşen var mı yok mu bilemedim regl olucak gibi belim çok agriyor sadece
1653068113456368579389304735498.jpg

Merhaba arkadaşlar ovülasyon testinde 18 mayısta çift çizgi gördüm ama 21 inde değerlendirebildim sizce gebe kalma ihtimal var mıdır yoksa geç mi kalmışım teste göre ?

Sonraki ay ekstra bi şey yedin, yaptın mı var mı önerin bizlere, biz hala beklemedeyiz bu yollarda:)
Yok canım sadece önceki ay biraz sağlıksız besleniyordum ona dikkat ettim paketli gıda tüketmedim hiç eşim de keçiboynuzu pekmezi tüketti ama sanırım kafaya hiç takmadım o etkili oldu gün aşırı ilişkiyle hamile kaldım aslında yürüyüş Leslie gibi hafif sporlar ve diyetle 1-2 kilo vermek belki etkili olabilir eğer zayıf değilsen bunu deneyebilirsin🥰

X