Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

screamawaycım canım ben dün regl oldum.. Düşük sonrası çok erken oldu ama bilmiyorum artık kaç gün sürer.. gerçekten reglmi değilmi onuda bilmiyorum ve çok yoğun geliyor.. sölemesi ayıp 1 günde 4 ped :26: neyse.. yani benim 14 nisanı mayısa kaydırıcaz.. her ihtimale karşı 3 mayıs diyelim.. Ve 14 nisan itibariyle yaşımıda 27ye çıkaralım:KK43:

canım bende çok yoğun şekilde adet oluyorum... Ama benimkisi galiba 25 Ocakda olan kurtajdan kaynaklanıyor, sonuçda bebişim 16 haftalıkdı..... Anca temizleniyor galiba rahim... Benim değerim de 3,41 çıktı... Döllenme olmuş fakat tutunamamış... Demekki biraz daha zamana ihtiyaç var... Yani bu ay olmazsa da üzülmem çünkü sağlıklı olması daha önemli... Aynı şeyleri bi daha yaşamak çok zor...

O nedenden dolayı hayırlısı ne zaman olacaksa o zaman olsun bitanem...Sende üzülme...

screamawaycım canım ben dün regl oldum.. Düşük sonrası çok erken oldu ama bilmiyorum artık kaç gün sürer.. gerçekten reglmi değilmi onuda bilmiyorum ve çok yoğun geliyor.. sölemesi ayıp 1 günde 4 ped :26: neyse.. yani benim 14 nisanı mayısa kaydırıcaz.. her ihtimale karşı 3 mayıs diyelim.. Ve 14 nisan itibariyle yaşımıda 27ye çıkaralım:KK43:

Canim senin bat'ina 9 gun varmis daha.. Neden bu kadar erken oldun? Hem de bu kadar fazla... Doktora filan gittin mi?:26:

kızlar ben dayanamayıp test yapıcammmm akşama
bakalım ne cıkıcak:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
ya :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ayy dusunmesı bıle guselllll

insallahhhh hamilesindir tatlimmm... senden guzel haberler bekliyoruz...:KK64::KK64::KK64:

ay ay ayyyy :KK52: :KK19::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64: inanmıyorum yaaaa,, liste çok süper olmuş,, hamile kalanlaarr,, Allah hayırlıyısıyla, sağlıkla bebişinizi kucağınıza almanızı nasip etsin :KK49::emir_bebek: benim gibi hamiş olmayı bekleyenleerr, Allah çabalarımızı boşa çıkarmasınn :81: her şeyin hayırlısı olsun. Bu arada, bayadır siteye giremiyordum, hala listede olduğuma çok sevindimm :KK61:inşallah bu liste:nazar: bana da uğur getirir, çok teşekkürler :nazar:

tabiki hala listedesin canimmm, senin az kalmis.. hadi bakalim, Nisanda seni de hamile cikaririz insallah....:KK16::KK16:

Screamaway canım pollyyannaa nın adet olması normol... Hem hormonu atması lazım... Hemde rahimin temizlenmesi lazım... Hatta bence çok iyi adet olması.. Çünkü herşeyin sıfırlanıp normale dönmesi lazım...Bu da ne kadar erken olursa o kadar iyi... Düşük olduğu zaman zaman adet günü dinlemiyo :KK5::KK5:

Bu hormonişleri çok karışık yaaa...:KK4::KK4:

canlarım ben geldimmmmm bende yumurtlama dönemindeyimmm hadi inşaallah gelir bebişlerrrr.hadi canlarım atak bekliyorum artık benim daha 15 gün varrrrrr.

selam kızlar nasılsınız? adet tarihlerim 13 aralık, 9 ocak(burda doğum kontrol hapını bıraktım), 5 şubat, 7 mart. geçen aya kadar 25. günde adet oluyordum. hapı bırakalı 2 ay oldu. hala adet olmadım. napayım kızlar, sizce hamile kalmış olabilir miyim, yoksa çok mu erken? haptan dolayı geçen ayki adetim geç geldi, o yüzden şimdikini kestiremiyorum. sizce ne kadar bekleyeyim kızlar ne diyorsunuz?

kızlaaaaarrrrrr az önce doktordan geldim ve nasıl moral ve mutluluk doldum anlatamam.muayene etti doktor ve herşeyin mükemmel olduğunu söyledi.Anne olmak için vizeyi aldın dedi hatta:KK1:yumurtam gelişmiş sol tarafta adetimin 11. gününde 13 mm:nazar::nazar: perşembe çatlar dedi doktorum.sizce nasıl büyüklüğü

kızlaaaaarrrrrr az önce doktordan geldim ve nasıl moral ve mutluluk doldum anlatamam.muayene etti doktor ve herşeyin mükemmel olduğunu söyledi.Anne olmak için vizeyi aldın dedi hatta:KK1:yumurtam gelişmiş sol tarafta adetimin 11. gününde 13 mm:nazar::nazar: perşembe çatlar dedi doktorum.sizce nasıl büyüklüğü

çok güzel bir haber canım senin adına cok ama cok sevindimmmmm...:KK62: kaç günde bir oluyordun canım 11. gununde gelisiyo kac gun sonra catliyo yani kendimede ona gore bi hesap yapsam tutarmi acaba :KK70:

Son düzenleme:
Screamaway canım pollyyannaa nın adet olması normol... Hem hormonu atması lazım... Hemde rahimin temizlenmesi lazım... Hatta bence çok iyi adet olması.. Çünkü herşeyin sıfırlanıp normale dönmesi lazım...Bu da ne kadar erken olursa o kadar iyi... Düşük olduğu zaman zaman adet günü dinlemiyo :KK5::KK5:Bu hormonişleri çok karışık yaaa...:KK4::KK4:

oyle mi, ben cok yeniyim daha bu durumlara.. ama cok uzuldum... insallah kisa zamanda normale doner...:KK16::KK16:

canlarım ben geldimmmmm bende yumurtlama dönemindeyimmm hadi inşaallah gelir bebişlerrrr.hadi canlarım atak bekliyorum artık benim daha 15 gün varrrrrr.

screamway nasılsın gülüm ne zamndır karşılaşamıyoruz?

tatlim iyiyimmm.. testi bekliyorum, daha baya varr... sen nasilsin? calismalar devam ediyor di mi... bu donemler cokk onemli....:81::81::81:

screamway, canım ben yeni BAT 1 mayıs:KK69:

tamam canimm... aliyorum seni mayisa..

feryalcimm, doktor gunu bile vermis, ne guzel.. sen bos gecirme bu haftayi... bu hafta cokkk calisman lazim cok...:KK1:

çok güzel bir haber canım senin adına cok ama cok sevindimmmmm...:KK62:

teşekkür ederim canım hala araştırıyorum normal mi acaba boyu diye.perşembe büyük ihtimalle çatlar dedi doktorum ve o günden sonra gün aşırı birliktelik dedi.bugünden başlasammı acaba geç kalmış olmazmıyım perşembe günü

teşekkür ederim canım hala araştırıyorum normal mi acaba boyu diye.perşembe büyük ihtimalle çatlar dedi doktorum ve o günden sonra gün aşırı birliktelik dedi.bugünden başlasammı acaba geç kalmış olmazmıyım perşembe günü

Canım kaç günde bir oluyorsunki ve persembe gunu kacinci gunde olmus oluyorsun? Sen yine gun asiri calismalarda bulun bence bi sakincasi yok nasilsa:KK39:

Canım kaç günde bir oluyorsunki ve persembe gunu kacinci gunde olmus oluyorsun? Sen yine gun asiri calismalarda bulun bence bi sakincasi yok nasilsa:KK39:

son adetim 31 günde geldi.perşembe 13. gün olmuş oluyor.doktorum yumurta boyutuna göre mi söyledi bu günü onu anlamadığım için kararsız kaldım bende..

oyle mi, ben cok yeniyim daha bu durumlara.. ama cok uzuldum... insallah kisa zamanda normale doner...:KK16::KK16:

tatlim iyiyimmm.. testi bekliyorum, daha baya varr... sen nasilsin? calismalar devam ediyor di mi... bu donemler cokk onemli....:81::81::81:

tamam canimm... aliyorum seni mayisa..

feryalcimm, doktor gunu bile vermis, ne guzel.. sen bos gecirme bu haftayi... bu hafta cokkk calisman lazim cok...:KK1:

iyiyim canım çalışmalar devam ediyor bakalım ama eşim grip bugün olması gerekiyor ama bakalım eşime bağlı banada daha çok var neyse yumurtalar çatlasın bakalım inşaallah gelir bebişlerimiz bu ay bizi fazla bekletmeden.

Canim senin bat'ina 9 gun varmis daha.. Neden bu kadar erken oldun? Hem de bu kadar fazla... Doktora filan gittin mi?:26:

insallahhhh hamilesindir tatlimmm... senden guzel haberler bekliyoruz...:KK64::KK64::KK64:

tabiki hala listedesin canimmm, senin az kalmis.. hadi bakalim, Nisanda seni de hamile cikaririz insallah....:KK16::KK16:

inşallah canım ya
bende istıyorum hayırlr haberı gormek nasıp bakalım
guzel temennın için tşkrlr

iyiyim canım çalışmalar devam ediyor bakalım ama eşim grip bugün olması gerekiyor ama bakalım eşime bağlı banada daha çok var neyse yumurtalar çatlasın bakalım inşaallah gelir bebişlerimiz bu ay bizi fazla bekletmeden.

Canim, illa bugun diye dusunme bence kendini strese sokma olmazsa da... Bugun ve onumuzdeki 4 gun filan senin icin cok onemli....:KK16:

Aklima bisey geldi kızlar simdi bu ovulasyon testleri yumurtlamayi gosteriyor. Pozitif gordugumuz gunden sonra 2 gun vakti var dollenmesi icin dogrumu? Misal pozitifi gordum diyelim yarin negatif cikti ama hala hamile kalma riski var cunku yumurta catlamamis oluyor oylemi değilmi:26:

Canim, illa bugun diye dusunme bence kendini strese sokma olmazsa da... Bugun ve onumuzdeki 4 gun filan senin icin cok onemli....:KK16:

öyle canım benim haklısın bakalım akşam olsunda durumuna bağlı bakalım gülüm.sen dinlenmeye geçtin sanırım gülüm hadi hayırlısı 10 günümüz var veeeee bebiş haberleri için çatlıyorum burada.hadi gülüm senden güzel haberler alayım inşaallah bende güzel haberler veririm.

Aklima bisey geldi kızlar simdi bu ovulasyon testleri yumurtlamayi gosteriyor. Pozitif gordugumuz gunden sonra 2 gun vakti var dollenmesi icin dogrumu? Misal pozitifi gordum diyelim yarin negatif cikti ama hala hamile kalma riski var cunku yumurta catlamamis oluyor oylemi değilmi:26:

Azracim, 2 gun boyunca pozitif gosteriyorlar genelde... Pozitif'ten negatife gectikten sonra 2 gun filan daha sansin olabilir bence... Cunku yumurtanin omru 12 saat mi 24 saat mi neydi...

öyle canım benim haklısın bakalım akşam olsunda durumuna bağlı bakalım gülüm.sen dinlenmeye geçtin sanırım gülüm hadi hayırlısı 10 günümüz var veeeee bebiş haberleri için çatlıyorum burada.hadi gülüm senden güzel haberler alayım inşaallah bende güzel haberler veririm.

Evet ben dinleniyorum artik canim... Benim nedense icimde olmayacak bu ay gibi bir his var... Ve bu da az umursamami sagliyor.. Insallah sonucunda hissim dogru cikmaz da olur....:KK16::KK16:

X