Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

canlarım kanı verdim şimdi girdim eve 13,30da belli olacak.gidip alıcam hemen.ayrıca doktorum idrar testini yineledi.yine 2 çizgi çıktı.doktor kesin diyo ama kan testinde değerlerine bakalım öyle kesinleşsin dedi.eşim izin aldı okuldan.beraber gidicez sonucu almaya.şuan yanımda selamları var.ayrıca allah hepsinden dua ettikleri için razı olsun diyo.2de yazarım sonucu.biz heyecandan ölüyoz.zamanın hızlı geçmesi için uyumayı düşünüyoruz.

seliminam kesin hamilesin o zamannnn:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Evet güzel haberler gelecek selimina bize güzel haberler getireceksin biliyorum sabırsızlıkla bekliyos bizde saat 2 yi canım:CüvCüv:

aleyküm selam..sende bizleerden selam söle tebrik ediyorum..
ohhh canım benim ya inan senin için bildiğim bütün duaları ediyorum:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
heyecandan iş yerinde kıpır kıpır ne oldu diyo arkadaş teyze oluyom diyorummm:))
arnavutuma bile mesaj çektim uyuma selimina hamile hemen markete gel dedim::lepi:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

seliminam sende eniştemize selam söyleeee allah razı olsun ondan sana hep destek olduğu içinnnn

ohhh canım benim ya inan senin için bildiğim bütün duaları ediyorum:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
heyecandan iş yerinde kıpır kıpır ne oldu diyo arkadaş teyze oluyom diyorummm:))
arnavutuma bile mesaj çektim uyuma selimina hamile hemen markete gel dedim::lepi:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

kız ben sizi yeriiimmmmm.allah hepinizden razı olsun.

inşallah tatlım bende artık hamileyim galiba

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:lepi::lepi::lepi::lepi::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlaaarrr ayyyy ben çok sevincliyim yaaaaaaaaaaaa hepimiz sırayla hamiş olcazzzzz oleeeyyyyyyyy hihoyyythihoyyytsositosositosositososito:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance:

kızlar eşim aramızda değil sanki adam transa geçti valla.uçuyo.ama bu kez çok değişkilik oldu bende.göğüs uçlarım kıpkırmızı ateş gibi yanıyo ve çok ağrıyolar.ayrıca adet sancısı gibi karnım ağrıdı akıntım falan hiç olmadı.27si günümdü ben hep diyodum ya saati bile şaşmaz mübareğin.1 gün geçti hemen test aldım ama bekledim .bu sabah eşim gittikten sonra yaptım.şok oldum.testi yaptım gözlerimi kapadım.ve banyodan çıktım.5 dakika sonra banyoya testi almaya gittim bayılacaktım neredeyse.

kızlar eşim aramızda değil sanki adam transa geçti valla.uçuyo.ama bu kez çok değişkilik oldu bende.göğüs uçlarım kıpkırmızı ateş gibi yanıyo ve çok ağrıyolar.ayrıca adet sancısı gibi karnım ağrıdı akıntım falan hiç olmadı.27si günümdü ben hep diyodum ya saati bile şaşmaz mübareğin.1 gün geçti hemen test aldım ama bekledim .bu sabah eşim gittikten sonra yaptım.şok oldum.testi yaptım gözlerimi kapadım.ve banyodan çıktım.5 dakika sonra banyoya testi almaya gittim bayılacaktım neredeyse.

seliminam adet ağrısı olur hemde çok akıntı olmayabilir bende hala yok gibi ayyyyyyyy canııımmm yaaaaaaaaaaaaaaaaa walla çok heyecanlandıımm bennnnnn ayyyyyyyyyyy :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canlarım ben biraz müsadenizi istiyorum.teyzemi çağırmıştım geldi.birazdan yine girerim öptüm sizi.

canım arkadaşıma.s. benim ya sen herşeyin en güzelini hak ediyorsun.:ecrin_bebek:
:emir_bebek: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
allahım sizi hep böle mutlu etsin en kötü günleriniz böle olsun canım.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

seliminaaaaaaaaaaaaaaam kuzuuuuuuum canım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..allaha şükürler olsuuuuuuuuuuuuuunn harika bir haber buuuuuuuuuuuuu...sabaha kadar bebek gördüüümmm rüyamdaa.ve sabaaaah sibelimiiin o uğurlu msajıııııııııı ..hala ağlıyoruum üstüüm titriyoooooo harikaa harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..rabiimin adaletine kurbaan olduğuuuuuuum..bak gördünmüüü gördünmüüüü ümid kesilmeez ondaan işte böyle bizee süpriiiiz yapaaaar.süper yaaa süppeeeeeeeeerrr...

arnavutum sen demiştin patlayacak bu ay diyeeeee ahanda sırayla hepimiz :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: olcazzzz
:teytey::teytey::teytey::teytey:

evet duruuum eveeet hayırlısı ılee rabbım hepımızııın karnını dolduruyoooo...:))))))))))))9sÜper yaaa ...patlasıın hep bÖyle patlsıın duruuuuum.sÜper yaaaa sÜpeerr.selımınaaaaaaaaam nerdesıııııııııııııııııııııınn

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:
:sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyyt
zemuszemuszemuszemus
seliminaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm

geldim geldim canlarım buradayım.ya ben heyecandan ölüyom.şu kan testi sonucunu da bi alsam rahatlıycam iyice.annemlere daha haber vermedim.test sonucu ile onlara gidip müjdeyi vericez.

geldim geldim canlarım buradayım.ya ben heyecandan ölüyom.şu kan testi sonucunu da bi alsam rahatlıycam iyice.annemlere daha haber vermedim.test sonucu ile onlara gidip müjdeyi vericez.

wallaha ben dahada heyecan yaptıımmmm ayyy çok sevinceklerrr seliminammmm
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hele ben bizi fazla bekletme seliminacım

kızlar ben hazırlanmaya gidiyorum.birazdan çıkıcaz.eşimle bi yemek yiyip sonucu almaya gidicez.gelir gelmez yazıcam sonucu.çok heyecanlıyız ikimizde.zaten eşim dedim ya sanki aramızda değil.çok komik bakıyo bana.ellerim buz gibi oldu.kalvyenin tuşlarını bulduramıyorum.çok az kaldı.öptüm hepinizi.bir buçuk saat sonra geliyorum.

X