Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

ben sarımsak şampuanın almayı düşünüyorum dökülmeler için pek çok aktara baktım bulamadım istanbul'da satış noktasını bilen var mı?

her aktarda sarımsaklı şampuan bulabilirsiniz. internetten de alabilirsiniz. ben sarıyerden aldım mecitefendi sarımsaklı şampuanını. daha yeni aldım 10liraya ama denemedim henüz. bankaların olduğu caddedeydi. isterseniz telefonunu veririm.

sarımsak şampuanı mı ısırgan şampuanı mı seçimi neye göre yapmak gerekiyor aklım ikisinde de kaldı karar veremedim :26:

sarımsak şampuanı mı ısırgan şampuanı mı seçimi neye göre yapmak gerekiyor aklım ikisinde de kaldı karar veremedim :26:

ben de ikisi arasında kalmıştım, sarımsak şampunında karar kıldım, içine de çam terebenti koydurdum yarım şişe. daha önce sarımsak şampuanını kullananlar ilk yıkamada çok döküldüğünü sonraki yıkamalarda düzeldiğini yazmışlardı benimde ilk yıkamamda bayağı döküldü bakalım sonrakilerde ne olacak.

Bal şampuanını kullanıyorumbebek gibi yumusacık yapıyor bir de misss gibi kokuyor cok memnunum

ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum saçlarım çok uzun olduğundan bakımı aksatmıyorum, çok memnunum. Ancak çok sık kullanmıyorum bazen 2 haftada bir yapıyorum çünkü unuttuyorum yada bazen üşeniyorum. Çevremde mecitefendinin şampuanlarını ve kremlerini kullanan arkadaşlarım da var. Şuana kadar olumsuz bir tepki kimseden duymadım.

kardeşim çok sık kullanıyor ben de aradabir ama gerçekten güzel bir ürün kesinlikle mecitefendi bakım yağı ile çok çabuk uzuyor saçlar fakat kremini denemedim

kızlar acaba bu macit efendinin yagını almak mı daha iyi olur yoksa biz böle iyi gelen yagları alsak kendimz karstrıp yapsak mı daha iyi olur?
bende mact efendinin bakm yagını almayı dşünüyorumda ama acaba hangisi daha etkilidir die takıldı kafama...

kızlar acayip saç takıntım var nerdeyse herşeyi de okudum bu forumda :KK70: ben kullanmadım ama herkes çok övüyor ve çok memnun. diğer saç bakım topiklerine bi bakın isterseniz

Aktardan gidim aldım mecitefendi saç bakım yağını aldım bir hafta iki defe kuldım mucize gibi kırıklar azaldı dökülme azaldı düzenli olarak kulanacam bakalım ama bir hafdada bile çok memmunum ama yanında aynı markanın sarısak şampuanını kullanıyorum sitesine bakıtım yeni bir üründe çıkmış % 100 doğal diyo saç bakım kürüne birde onu alıp deneyecem belki daha iyidir

evet canım ya..mecitefendi ısırganlı şampuan bir harika..saçlarım super ve kreme bile gerek kalmıyor..:90::90:

kızlar eşim mecitefendinin argan yağı özlü şampuanını almış. bugün kullandım. harika bir ürün. eşim bile saçımdaki parlaklığı hemen farketti. saçlarım yumuşacık oldu:KK49:

çok güzel bir ürün burada okuyup aldım annemlere ablamlara da aldım daha sonra :)
şuan bunu yazarken bile kafamda var:) aldığım yer 5saat filan beklet daha iyi nüfuz etsin birşeycikler olmaz korkma demişti bende öyle yapıyorum 4saat filan bekletiyorum:):emir_bebek:

Aktardan gidim aldım mecitefendi saç bakım yağını aldım bir hafta iki defe kuldım mucize gibi kırıklar azaldı dökülme azaldı düzenli olarak kulanacam bakalım ama bir hafdada bile çok memmunum ama yanında aynı markanın sarısak şampuanını kullanıyorum sitesine bakıtım yeni bir üründe çıkmış % 100 doğal diyo saç bakım kürüne birde onu alıp deneyecem belki daha iyidir

Bu bana da ece diye biri tavsiye etti diyen beyefendinin ECEKARAHANLI üyelik adı ile kendinden bir başkası gibi bahsettiğini ve reklam yaptığını biliyor musunuz :KK34: Hem kadın kılığıyla forumda dolaş hem de çift kişilikli davran. Reklam için ne yapacaklarını şaşırdılar zahar:KK14:

X