Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

Bu bana da ece diye biri tavsiye etti diyen beyefendinin ECEKARAHANLI üyelik adı ile kendinden bir başkası gibi bahsettiğini ve reklam yaptığını biliyor musunuz :KK34: Hem kadın kılığıyla forumda dolaş hem de çift kişilikli davran. Reklam için ne yapacaklarını şaşırdılar zahar:KK14:

nasıl yani :26::26::26::26::26:
hadi gel de insanlara güven şimdi..nasıl bir iş bu anlamadım gitti..reklam için değer mi?

Son düzenleme:
ben mecitefendinin saç bakım yağını kullanıyorum.8.5 tl..ve her duştan önce 1saat bekletıyorum..saçlarınız cansızsa çok iyi gelıyor cidden.2.kutuyu bitirmek üzereyim ben

ben mecitefendinin saç bakım yağını kullanıyorum.8.5 tl..ve her duştan önce 1saat bekletıyorum..saçlarınız cansızsa çok iyi gelıyor cidden.2.kutuyu bitirmek üzereyim ben

ben de çok memnunum caanım,ben içine bemiks ve bepanthene ampül de kırıyorum :))

kızlar Mecit Efendinin kendi sitesinden alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi? Ulaşım sorunu oluyor mu?

kızlar Mecit Efendinin kendi sitesinden alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi? Ulaşım sorunu oluyor mu?

canım,
ben hep aktardan alıyorum,hiç sitesini kullanmadım..
ama güvenilirdir sanırım,firma kaliteli bir firma..güvenliğe önem vermiştir diye düşünüyorum..ama bu tamamen benim fikrim..sen bilirsin yine de canım..
firmaya bir mail atıp sor istersen..

kızlar ben mecit efendinin defne sabununu aldım saçım çok yağlı...saç derim de aynı şekilde...sizce iyi gelir mi? vichy nin şampuan+ampullerini kullanıyorum bu süreçte sabun kullanmam ve onları bırAKmam doğru olur mu acaba??

ben mecitefendi nin ısırgan sabunu kullandım kepek için dediler ama hiç bir işe yaramadı, açıkçası. Ama Ahmet Maranki'nin ahmet maranki reishi şampuanını ablam kullandı. Onun kepek yağ sorunu filen bayağı azaldı. Yane ben mecitefendiyi önermiyorum.

ben bir buçuk aydır haftada iki kez kullanıyorum bu ürünü, diplerine ve uçlarına boya fırçasıyla sürüp iki saat bekletiyorum. saçımda dökülme problemi yoktu, yalnızca çok çabuk kırılan, ince telli ve yağlı saçlarım var. saçım zaten hızlı uzar ama diğer arkadaşların da dediği gibi iki kata yakın daha fazla uzadı bu kez. ilk defa dip boyam geldiğine bu denli seviniyorum :) bunun dışında saçları gürleştiriyor mu bilmiyorum ama daha kabarık durduğu bir gerçek. dibi gelmiş saçı bile daha canlı gösterebiliyor, birkaç farklı kişiden saçını yeni mi boyadın sorusunu duydum. ancak sarımsak şampuanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, geçen yıl yaz boyunca kullandım, başlarda saçları gürleştirmesi, daha az yağlandırması çok hoşuma gitmişti ama saçlarım yumuşak ve yağlı bir yapıya sahip olmasına rağmen bir süre sonra kaskatı kesildi, ben de bıraktım.

Kızlar ben de Mecitefendi Bal Şampuanına başladım. Benim saçlarım belimin bitimine dek uzun ve her ay 2 cm kestiririm hiç kırığım olmamasına rağmen. Düzleştirici vb. asla kullanmam ve soğuk su ile saçlarımı yıkamaya gayret ederim. Gel gelelim sivilce tedavisi sırasında saçlarım çok kurudu. Nemsizleşti. Bu yüzden yumuşatma özelliği olan bir şampuan ararken Mecitefendiyi kullanmaya başladım. 1 haftada bile gerçekten farketti; yumuşadı, mis gibi kokuyor, ve nemsizlikten kalkan dipteki deri görüntüsü ortadan kalktı. Tavsiye ederim. Ayrıca Mecitefendinin bir ürününe rastlamıştım. Bitkisel bakım şampuanı diye bir şeydi sanırım; sadece haftada bir o şampuanı kullanabiliyordunuz çünkü içeriği gerçekten çok güçlüymüş. Ondan almayı da düşünüyorum.Sadece şişesine baksanız bile anlaşılıyordu ne kadar bitkisel olduğu.

Saç bakım maskemi salyangoz özlü almayı düşünüyordum ama sanırım Mecitefendiyi de sizin yorumlarınız üzerine göz önünde bulunduracağım. Saçımı bu boyda kullanmayı sevdiğim için her ay gidip kestiriyorum aynı boya gelsin diye. Uzamasına ihtiyacım yok ama biraz gürleşse hiç fena olmaz. Kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

arkadaşlar bir resim yükleyebilir misiniz? ben de alıcam da şimdi bakıyorum sitesinden. karışıklık olsun istemiyorum

mecit efendinin bal şampuanını ve sarımsaklı şampuanını kullandım aynı anda şu an sadece sarımsaklı sampuanını kullanıyorum bal parlattı ama cok da ekstra bisey yapmadı ama sarımsaklısı kesinlikle 2 hafta ıcınde sonuc verdi ve dokulmeyı durdurdu telleri kalınlastırdı ama uzatma konusunda cok bi değişiklik yapmadı

mecit efendinin bal şampuanını ve sarımsaklı şampuanını kullandım aynı anda şu an sadece sarımsaklı sampuanını kullanıyorum bal parlattı ama cok da ekstra bisey yapmadı ama sarımsaklısı kesinlikle 2 hafta ıcınde sonuc verdi ve dokulmeyı durdurdu telleri kalınlastırdı ama uzatma konusunda cok bi değişiklik yapmadı

ben de dün aldım sarımsaklı şampuanını yine bakım ve uzaması için ise saç bakım yağını verdi aktar bana bugün başladım denemeye umarım yararını görürüm:18:

Yağı sürdüm suruladım bi sorun yoktu ama bu sarımsak şampuanını sürdükten sonra durularken saçlarım hep birbirine girdi keçe gibi oldular hala açmaya çalışıyorum :S

tek kelimeyle mükemmel ötesi bişey mecitefendiyi kullandığımdan beri saçlarım hiç dökülmüyo üstelik gözle görülür canlılık da veriyo yumuşacık oluyo. ayrıca uzamasına da yardımcı oluyo. tek geçerim yani a.s

mecit efendinin bir sürü çeşit şampuanı var..saç dökülmesi için hangisini kullandınız

kokusu çok tatlı ya yiyesim geliyo şeker gibi :) bende aldım deniyorum haftada 2 kez en az 3 saat tutuyorum bakalım sonuç ne olacakkk :)

peki yağ saçta ne kadar kalcak ve şampuanla kolay çıkıyo muuuu:26:

bugün mecitefendinin ısırgan şampuanını aldım inşallah saç dökülmemi önler :44:

peki yağ saçta ne kadar kalcak ve şampuanla kolay çıkıyo muuuu:26:

2 saat civarı beklet saçında
ben yıkarken bi sorunla karşılaşmadım
2 kere şampuanladım saçımı gayette güzel çıktı yağlı kalmadı yani :KK34:

2 saat civarı beklet saçında
ben yıkarken bi sorunla karşılaşmadım
2 kere şampuanladım saçımı gayette güzel çıktı yağlı kalmadı yani :KK34:

saçtaki yağı arındırmak için soğuk mu,ılık mı,sıcak suylamı yıkıyosunz?bazıları da direk şampuan döküyorum diyor..siz nasıl arındırıyosunz

X