Medical Park Göztepe Hakkında

Ben de medicale gittim dün. Çok güzel ve büyük bir hastane. Dr. Can Bey de çok çok ilgili bir doktor. Haftaya 2li test için gidicem. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

kızlar Ben Medipolde Mehtap Hanımın Hastasıydım Mehtap Hanım Medical Parka Geçti Dün Kontrolüm Vardı Medicale Gittim çok Harika Bir Yer çok çok Beğendim Fiyatlarda çok Uygun Normal 1000 Sezeryan 1750 Muayene 30 Renkli Ultrason 190 Bunlar Ssklı Fiyatlar Ben Doktorumdan çok Ama çoook Memnunum Inanılmaz Tatlı Bir Hanım çok Zaman Ayırıyor Bıkmadan Usanmadan Sorularımı Y Anıtlıyor Benim Içime Acayip Sindi

Canim Mahtap Hanimami Devam Ediyosun Yine Medical Parkta

evet canım medipolden geçen mehtap hanım soyadı mehtap yazıcıoğlu çok çok tatlı ve sabırlı bir hanım uzun zaman ayırıyor ben çok çok memnun kaldım yoğun bakım ünitesi kes,n vardır çünkü çok büyük bir hastane bana şimdi medipol çok dandik geliyo mesela ha birde medipolde galiba muayeneyi 35 ytl ye düşürmüüş rekabet olayı

anladım canım, cok sevındım ya bende esımle konustum medical parka gıdıp bakıcaz ve bende tavsıyen uzerıne mehtap hnm dusunuyorum cunku o hast dıger doktorlar hakkında hıcbır bılgım yok deneme yanılma yapmak ıstemem zaten bu saatten sonra hastane degsıtırıyorum artık rayına oturtmak lazım.. tavsıyen gercekten ılac gııb geldı tam doktor dgıstırmeyı dusundugum zamanda... ve aslında ben onceden berı medıpole degıstırıcem degıstırıcem bu tahlılde bıtsın su da bıtsın dıye dıye gıttım ondan sonrada dedım artık 4 5 ay oldu kalalım barı ama medical parkın yanından bı kac defa gectık acıldı acılıcaktı sımdı sız gıdenler cok begendıgınızı fılan yazdınız bende kesın gecıcem heralde Allahın ıznıyle umarım cok memnun kalırız guzelce dogumuzu yaparız.. cok tesekkur ederım cok faydalı oldu..sevgiler a.s.a.s.

Ben de medicale gittim dün. Çok güzel ve büyük bir hastane. Dr. Can Bey de çok çok ilgili bir doktor. Haftaya 2li test için gidicem. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Canım yazamadan edemedim. can bey benim 5 yıllık doktorum, ben muayenehanesine gidiyorum. inanılmaz biridir ki hele biraz panik biriysen tam sana göre sırnaşık şey ben inanılmaz panik biriyimdir can bey sayesinde allahıma şükürler olsun süpper bir hamilelik geçiriyorum. rahattır ama detaycıdır, sana çaktırmadan herşeyi düzgün bir şekilde yapar, bende c.tesi medicalpark'ı gezdim hem can beyi ziyaret ettik hemde hastaneyi gezdik çok güzel olmuş. dr tercihinde kesinlikle yanılmayacaksın, hayırlı olsun.

arkadaslar tavsıyenız uzerıne artık medıpole veda edıyorum, medical park mehtap hanm randevu aldım yarın ıcın umarım hastaneden de doktordan da memnun kalırım, eger kalırsam sıze duacı olucam emın olun.. :smiley-cool: a.s.

arkadaslar tavsıyenız uzerıne artık medıpole veda edıyorum, medical park mehtap hanm randevu aldım yarın ıcın umarım hastaneden de doktordan da memnun kalırım, eger kalırsam sıze duacı olucam emın olun.. :smiley-cool: a.s.
KIZ VARYA BENDE MEDİPOLU BRAKICAM GALİBA HAYIRLISIYLA ŞU 2Lİ TESTİ Bİ ATLATALIM MEHTAP HANIMCIĞIMA GERİ DÖNÜCEM. ZATEN İLK DOKTORUMDA O BEN SEVİYORUM O KADINI HEKİM OLARAKTA ÇOK GÜVENİLİR.ZATEN BAŞKA Bİ DOKTOR TAVSİYE ETMİŞTİ...BEBEĞİM İNŞALLAH SAĞLIKLIDIRDA HEMEN MEHTAP HANIMA GEÇERİM:nazar::nazar::nazar:

canım ya muayenen ve ızlenımlerın hakkında bılgı verırsen sevınırım :sm_confused:
esım cok arastırdıgım ıcın kafamın cok karsıtıgını soyluyor ama ben de muayeneye gıderek medıpol leyla hanım ve ya medıcal mehtap hanım arasında bır tercıh yapıcam

yenı dogan yogun bakım unıtesı oldugunu bılıyorum ama cok kapsamlı degerlendırmek lazım
dogum ekıbı yanı ebe, hemsıre hatta anestezı acaba nasıl medıcalde?

ınsa allah yarın kı ızlenımlerınden sonra bende muayene randevusu alırım belkı dooplerım cekılınce :uhm:

Kızlar benim doktorumda medical park'a geçti hastaneyi gezdik eşimle. süper gayet ferah, ancak benim doğumda en korktuğum olay anestezi uzmanı, artık normalde yapsak sezeryanda yapsak epidural verildiği için çok ama çok önemli allah korusun sakat kalma gibi bir durum olabilirmi? ama başka hastanedede yapsak doğumu anestezi uzmanına nasıl güvenicez siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ????

KIZ VARYA BENDE MEDİPOLU BRAKICAM GALİBA HAYIRLISIYLA ŞU 2Lİ TESTİ Bİ ATLATALIM MEHTAP HANIMCIĞIMA GERİ DÖNÜCEM. ZATEN İLK DOKTORUMDA O BEN SEVİYORUM O KADINI HEKİM OLARAKTA ÇOK GÜVENİLİR.ZATEN BAŞKA Bİ DOKTOR TAVSİYE ETMİŞTİ...BEBEĞİM İNŞALLAH SAĞLIKLIDIRDA HEMEN MEHTAP HANIMA GEÇERİM:nazar::nazar::nazar:

:roflol: galıba bu gıdısle medipolden medical parka göç olucak sanırım hastane bosalacak :roflol:.. bakalım ben yarın bı gıdeyım ınsallah cok guzel ızlenımlerım olur doktorumdan ve hastaneden ıyı verım alırım.. zaten gelınce sızınle burda paylasırım.. benım medipoldekı banu hnm bu hafta ıcın seker yuklemesı ıstemıstı onu yıne medıpolde yaptırıp gecerım dıye dusundum ama annem ne gerek var madem degıstırıceksın onuda yenı yerde yaptır dedı yarın onuda medical da yaptırıcam.. yarın yazarım buraya.. yerimseniben

canım ya muayenen ve ızlenımlerın hakkında bılgı verırsen sevınırım :sm_confused:
esım cok arastırdıgım ıcın kafamın cok karsıtıgını soyluyor ama ben de muayeneye gıderek medıpol leyla hanım ve ya medıcal mehtap hanım arasında bır tercıh yapıcam

yenı dogan yogun bakım unıtesı oldugunu bılıyorum ama cok kapsamlı degerlendırmek lazım
dogum ekıbı yanı ebe, hemsıre hatta anestezı acaba nasıl medıcalde?

ınsa allah yarın kı ızlenımlerınden sonra bende muayene randevusu alırım belkı dooplerım cekılınce :uhm:

benım esımde '' tatlım medical park var ya yenı acılan.. '' dedıgım anda nıyetımı anladı jeyyar '' hayatım ne gerek var bu saatten sonra olmaz artık'' dıye cıkıstı bı anda..bende tamam dedım yok bırsey hemen mevzuyu kapattım.. sonra gun ıcınde arabada gezıyorken guzel guzel konusuyorken arada hemen kas la göz arasında ( jeyyar ) dedim ''bızım medipoldekı bı kac doktor hast. ayrılmıs 2 sı mı 3 u mu medical a gecmıs ve medıpoldekı onun hastalarıda oraya gecmıs hast. acayıp begenmıler doktoru cok tavsıye edıyorlar hemde fıyatları daha uygunmus'' dedım.. sen kararlımısın dedı evet dedım tamam o zaman dedı :sm_cool: sonuc randevu aldım yarına.. bu arada yerım ben kocişimi onun dılınden bı ben anlarım ya jeyyar :1rolleyes: sende rahat degılsen kafan karısıyorsa bosver nerede rahat edıceksen orayı tercıh et sonucta dogumu sen yapıcaksın ben medical hakkındakı dusuncelerımı yazarım yarın bu arada yenı doga yogun bakımını, aneztezi uzmanlarını sorarım cunku zaten bende mumkun olursa epidural normal doğum dusunuyorum yerimseniben..

ben medical hakkındakı dusuncelerımı yazarım yarın bu arada yenı doga yogun bakımını, aneztezi uzmanlarını sorarım cunku zaten bende mumkun olursa epidural normal doğum dusunuyorum yerimseniben..

allahım ınsa allah en ıyı ortamda en ıyı sekılde dogum yaparız a.s.
benım kronık rahatsızlıgım oldugu ıcın cok pımpırıklıyım cunku anestezı konusunda tedırgınım kafamçokkarıştı
mumkunse epıdural de ıstemıyorum hatta sadece doktor degıl ekıbını bıle gormek ıstıyorum tatlicadiarzu
benı bılgılendırmek ıcın aradıklarından medıcalden gelıp gezebılırsınız demıslerdı
ama esım kafamın karısıgını dusunuyor hos ıkna etmem zor olmaz Kötü Kazen ama o da benımle bırlıkte gelecegı ıcın ancak hafta sonuna gıdebılırım
esım doktorlardan memnun kalamadıgımı falan soyledı bana kı cok kızıyorum buna sonucta dogumda doktorla hasta arasında adeta bır ask olusuyor :asigim: cunku hem kendını hemde kendınden cok dusundugu yavrusunu tamamen savunmasız bır sekılde teslım edıyor anne adayları ve ben kesın olarak hastane ve doktoruma karar vermeden rahat edemıcıımmm
kafamçokkarıştı

anladım canım, cok sevındım ya bende esımle konustum medical parka gıdıp bakıcaz ve bende tavsıyen uzerıne mehtap hnm dusunuyorum cunku o hast dıger doktorlar hakkında hıcbır bılgım yok deneme yanılma yapmak ıstemem zaten bu saatten sonra hastane degsıtırıyorum artık rayına oturtmak lazım.. tavsıyen gercekten ılac gııb geldı tam doktor dgıstırmeyı dusundugum zamanda... ve aslında ben onceden berı medıpole degıstırıcem degıstırıcem bu tahlılde bıtsın su da bıtsın dıye dıye gıttım ondan sonrada dedım artık 4 5 ay oldu kalalım barı ama medical parkın yanından bı kac defa gectık acıldı acılıcaktı sımdı sız gıdenler cok begendıgınızı fılan yazdınız bende kesın gecıcem heralde Allahın ıznıyle umarım cok memnun kalırız guzelce dogumuzu yaparız.. cok tesekkur ederım cok faydalı oldu..sevgiler a.s.a.s.

inş memnunr kalırsın canım benim .Benim ilk doktorum medipolde pınar hanımdı ama ayrıldı ve ben mehtap hanıma geçtim ama inan çok önyargılıydım çünkü doktor değiştirmek istemiyodum ama kadını görür grmez sevdim çok sakin ve insana ferahlık veren bir havası var inan elimde uzun bir soru listesiyle gittim hepsini sabırla cevaplandırdı ve tam 1 saat uğraştı bizimkiyle çünkü bizimki uyuyordu uyanmasını bekledik beyefendinin bende epidural istiyorum uzun uzun konuştuk sende sorarsın birde muayenden sonra ertesi gün medical park evi aradı memnun kaldınızmı diye anket yapıyolarmış

inş memnunr kalırsın canım benim .Benim ilk doktorum medipolde pınar hanımdı ama ayrıldı ve ben mehtap hanıma geçtim ama inan çok önyargılıydım çünkü doktor değiştirmek istemiyodum ama kadını görür grmez sevdim çok sakin ve insana ferahlık veren bir havası var inan elimde uzun bir soru listesiyle gittim hepsini sabırla cevaplandırdı ve tam 1 saat uğraştı bizimkiyle çünkü bizimki uyuyordu uyanmasını bekledik beyefendinin bende epidural istiyorum uzun uzun konuştuk sende sorarsın birde muayenden sonra ertesi gün medical park evi aradı memnun kaldınızmı diye anket yapıyolarmış

öylemii yeni açıldığı ıcın daha bır ılgılı ler sanırım ee tabı sonucta musterı toplamaları gerek.. ama sahsen randevu almak ıcın aradıgım cagrı merkezınden bıle memnun kaldım ne yalan soyleyım.. medıpolde randevu alıcam mesela '' mrb, randev..... '' dıyorum cat aktarıyorlar bırsey demedn kafamçokkarıştı ordan baska bırı acıyor '' randevu alıcktım dıyorum -- hangı bolum? kadın do....'' çat yıne aktarıyorlar sunlara bı kısaltma bulsunlarda barı suratına kapatmasınlar madem acelelerı var :bbo:.. bende seker yuklemesının fıyatını ogrenmek ıstıyordum numaramı alıp 10 dk ıcınde donup bılgı verdıler.. bakalım yarın nası olucak..

Test edip onaylanmıştır !.. Medical Park göztepe tamamdır.:hooray:... gözünüz kapalı gidebilirsiniz arkadaslar.. hastaneyı cok begendım, doktoruma bayıldım (mehtap yazıcıoğlu) düşünen varsa tereddutsuz gitsin.. her taraf gıcır gıcır genıss ferah, tertemız, ilgili, güleryüzlü bır ekıbı var.. fıyatlar cok uygun.. bana tavsıye edenlere de cok tesekkur ederım.. medipole elvedaaa :a015:... :teytey:

Canım yazamadan edemedim. can bey benim 5 yıllık doktorum, ben muayenehanesine gidiyorum. inanılmaz biridir ki hele biraz panik biriysen tam sana göre sırnaşık şey ben inanılmaz panik biriyimdir can bey sayesinde allahıma şükürler olsun süpper bir hamilelik geçiriyorum. rahattır ama detaycıdır, sana çaktırmadan herşeyi düzgün bir şekilde yapar, bende c.tesi medicalpark'ı gezdim hem can beyi ziyaret ettik hemde hastaneyi gezdik çok güzel olmuş. dr tercihinde kesinlikle yanılmayacaksın, hayırlı olsun.

Gnc sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü ben dr diil hastane seçmiştim. Doktoru da resmen piyango çeker gibi Can Bey olsun dedim. Daha önce Can Bey hakkında ne bir araştırmam ne de bilgim vardı. Karşılaştığımda çok sevdim ama senin söylediklerin inan beni çok ama çok rahatlattı. Hele Can Beyin gerek yok dediğim halde cep numarasını neredeyse zorla vermesi harikaydı. Bir anne adayı kendini güvende hissetmek için daha ne isteyebilir ki yerimseniben

dun acıl durum sebebıyle medıcale gıttık
hos ınceleme fırsatımız olmadı cok endıleselı ve telaslıydık ama ılk ıntıba dersenız cok buyuk temız ve ılgılı bır hastane
yalnız randevulu ıslemler mutlaka sıstem olarak oturmustur ama benım gıbı acıl gıdenler ve karmasık durumu olanlar ıcın bıraz daha sıstem yavas
belkı de bız korkuyla acele ettıgımız ıcın bıze oyle geldı bılemeyız
benım hem gebelık olması, hem kronık kan hastası olmam ve de hıc olmamam gereken bır sekılde su cıcegı rıskı tasımam benım ve bebegımın saglıgı acısından cok endıse verıcı bır durum oldugundan doktorlara bızzat durumumuzu anlatarak yardım aldık
mehtap hanımla tanısamadık amelıyatta oldugu ıcın ama banu hanım yardımcı oldu sagolsun
ayrıca da labaratuvara ındıgımızde gerceklesen bır dogum oldugunu da gordum onunden gecerken heyecanla bekleyen aıle vardı
bugun ve hafta sonu yıne gıdıcez ınsa allah heryerı gezıcem

minikkalimero, geçmiş olsun .. ne ıcın acıl olarak gıttıgını tam anlayamadım sancın mı oldu? bundan sonra orayamı gıtmeyı dusunuyorsun artık..

minikkalimero, geçmiş olsun .. ne ıcın acıl olarak gıttıgını tam anlayamadım sancın mı oldu? bundan sonra orayamı gıtmeyı dusunuyorsun artık..

su çiceği gecıren yegenımle aynı evdeydım hafta sonundan bu yana
bunu dun ogrendık ve panıkledık tabıı
medıpole gıttık hemen doktorum kongredeydı ve telefonla test ıstedı ama en erken medıcal sonuc verıyordu onun ıcın oraya gıttık
bılmıyorum esıme gore bızım ıcın medıpo daha ıyı
mehtap hanım amelıyatta oldugundan tanısamadık ama esıme gore sıstem oturmamıs bır hastane
acıkcası ben su an su cıcegıne odaklanmıs durumda oldugumdan ınceleme ve karar asamasına gelmedım bu konuda
bebegım saglıklı olsun nerede olursa olsun

nasıl sistem oturmamış ??? bu bilmem kaçıncı şubesi ... doktorların yarısı prof.yarısı uzman.ben de değiştiricem medical park a geçicem diyodum ama insan arada kalıyo bu durumda oooffff yaaaaaaaaa

X