Medical Park Göztepe Hakkında

nasıl sistem oturmamış ??? bu bilmem kaçıncı şubesi ... doktorların yarısı prof.yarısı uzman.ben de değiştiricem medical park a geçicem diyodum ama insan arada kalıyo bu durumda oooffff yaaaaaaaaa

bak canım ben kesınlıkle kotulemıyorum
gercekten cok nezıh bır hastane hızmetıyle, personelıyle ve konumuyla
ben acıl servıste ıslem gordum ve benım rahatsızlıgım uc boyutlu
yanı bır mudahele dıger rahatsızlıgıma zarar verebılıyor
bu nedenle yenı bır acılmıs bır hastane olması cok buyuk olmasından kaynaklanan bır yerden dıgerıne ulasmada zaman gecmesı gıbı ve personelın dahı bır baska bırıme telefonla ve ya fızıkı olarak ulasmasının zaman alması gıbı sıstem oturmamıs dedım
yoksa doktorlar ve personel cok guzel ılgılenıyor ama dedıgım gıbı ben polıklınıkte hızmet almadım acılde hızmet aldıgımdan dolayı bu kadarı da 10 gunluk bır hastane ıcın normal
kendın gıderek karar verırsen etkı altında kalmaktan kurtulursun

ızlenımlerınden bu kadar cok etkılenerek karar degıstırmenız de acaba sussam mı dıye dusunduruyor benı

canım benim sana çooook geçmiş olsun öncelikle.Ben burdaki arkadaşlarımın izlenimleriyle hastanemi değiştirmeye karar verdim.Sanırım kendi huyum bu.Gebelikten sonra böyle oldum takıntı hastası.Senin bu paylaşımın tabiki iyi sonuçta hastaneyi kötülememişsin ki :sm_confused: sadece sistem oturmamış diyince insan tedirgin oluyo.İlk kez doğum yapacak biri olarak ben tabiki hastaneyi gezicem ve fikir edinicem.Yinede teşekkürler :1hug:

sımdıye kadar hangı hastanede takıp oluyordun?

aifyet hastanesi ümraniye bi arkadaşım tavsiye etti ama inan bana ilgisizlik diz boyu evime yakın diye de tercih ettim aslında ama önemli olan başka şeylerde varmış ...

doktorun ağzından cımbızla laf alıyorum ve sıradakini almak için hızlı konuşuyo ve anlamıyodum tekrar sorunca gözlerini deviriyodu.Kabus gibi yani :) :bbo:

mınık kalımero, sen ozelıklede acıl olarak gıttıgın ıcın gereken seriliği görememiş olabılırsın haklısn.. cunku ne kadar subelerıde olsa burası sube olarak kendı basına yenı oturması en fazla 1 ay alır dıye dusunuyorum.. cunku herseyıyle yenı bıryer sonucta oradakı herkes hastanenın aletlerın telefıonların bılgısayarların sıstemın yabancısı herkes aynı anda hastaneyle butunlesmeye calısıyor tabıkı orada dogmadılar ya.. bende bunu farkettımm ama cok normal tabıkı.. mesela randevu aldım 10.40 a ama 20 dk gecıkmelı gırdım.. asıstan kıza ıkı kere sordum zamanım kısıtlı olsa ben ne yapıcaktım gırmeden mı gıdıcektım doktora dıye ama sonra aklımdan gectı herkes yenı onlarda bır yanls yapıcaz dıye cekınıyorlar.. ilgileri guzel ilgililer..ama doktoruml gorustukten sonra beklemeye degdıgıne karar verdım sahsen.. kısa zamanda oturucaktır surda ne zaman acldıkı sankı mayıs sonundan bu gune kac gun oldu ck normal..

ama soyle bırseyde varkı yenı olmasına ragmen ıyı yonlerınıde soylemek gerek.. her hastaya 20 dk lık sure ayırıyorlar yanı 20 dk da bır baska bır hasta gıryor.. o 20 dk boyuncadoktorun ıstedıgın gıbı ılgılenıyor senınle genıs genıs soryorsun sorularını cevaplıyor bır yere bırsey yetıstırecekmıs gıbı acele aceleolmuyor hıcbırsey ultrason dan bakıyor herseyı ayrtınsıyla anlatıyor acele etmeden bu kısmı cok hosuma gıttı.. tabı bu 20 dk ıcınde her doktorun tutumu nasıl onu bılmemde ben kendı doktorumdan bahsedıyorum ama sonucta her hastaya 20 dk sure tanındıgı kesın.. tahlıl yaptıracagım zaman kan alırlerken fılan ıkı hemsıre bırden ılgılendıler, seker yuklemesı yaptırdım mıdem cok bulandı o glukozu ıcınce hemen su fılan getırdıler otur bıraz derın nefes al fılan dedıler sankı bır hasta orda ben varmısım gıbı.. ama tabı suan hastasının cok olmamasının da etkısı vardır tabı ama be genel olarak cok memnun kaldım.. personelın seri davranamamasının tek sebebı henuz hepsının cok yenı olması baska bır sebep yok dıye dusunuyorum.. bence herkes kendı gıdıp fıkır edınmelı.. herkesın bır yorumu olacagı kesın sızde kendınız gıdın gorun derım..

hakkında hayırlısı olsun canım nerede olucaksa..

Son düzenleme:
az once hasta memnunıyetı anketı ıcın aradılar sagolsunlar
ben su an sadece bu aksam alacagım test sonucuna odaklandıgım ıcın aslında kararımı su asamada vermek ıstemıyorum
sonucta hastane olarak kesınlıkle bende kotulemedım
yenı acılmıs olmasına verdım sıstemın oturmamıs olmasını
benı aradıklarında da soyledıgımde bu konuyla alakalı calısmalarının devam ettıgını de soyledım
hatta bu kadar alakadar ve detaylı ınceledıgımı dusunerek bır sonrakı hastane zıyaretınızde lutfen sızı bızzat mısafır ederek kendımız gezdırelım bılgılendırelım dedıler

cooook buyuk bır hastane gercekten ınsan korıdorda yoruluyor

ha ayrıca fıyat konusuna gelınce evet dogum ıcın normal ve sezeryan paket fıyatları var ve cok uygun arkadaslar
ama ekstra yapılan ıslemlerın fıyatları hakkında bılgınız var mı bılmem ama cok da uygun degıl
eger hastane ve doktor secımınızde fıyat etkılı ıse yapılacak ıslemler ıcın bır fıyat alın derım
dun acıl servıste epey para bayılıp geldık de hos ozel hastaneler hemen hemen yakın fıyatlarda hareket edıyor

şeker Yüklemesi Nasil Yapilor Biraz Bahsedermisin Canim

canım sabah aclıgınla gidiyorsun kan alınıyor koldan...
sonra bırde parmaktan alıyorlar aynı anda..
hemen sonrasında 1 bardak (doktorum 50 grlık ıstedı fazlasıda oluyor) glukoz karısımlı su verıyorlar...
sagolsun hemsıre ıcıne bıraz lımon suyu koydum dedı daha kolay ıcesın dıye...
ama ona ragmen iğrenctıı ozellıkle ac karnına zaten mıdem kotu olur benım..:1no2:
onu zar zor ıctım..
1 saat beklıyorsun sonra tekrar kan alıyorlar..
ac ve tokluk kan sekerını olcmus oluyorlar..

Gnc sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü ben dr diil hastane seçmiştim. Doktoru da resmen piyango çeker gibi Can Bey olsun dedim. Daha önce Can Bey hakkında ne bir araştırmam ne de bilgim vardı. Karşılaştığımda çok sevdim ama senin söylediklerin inan beni çok ama çok rahatlattı. Hele Can Beyin gerek yok dediğim halde cep numarasını neredeyse zorla vermesi harikaydı. Bir anne adayı kendini güvende hissetmek için daha ne isteyebilir ki yerimseniben

memnun kalacaksın canım, çekinmeden her istediğini sor asla çekinme, aksine onun hoşuna gider naniknanik

sağlıklı hamilelik dilerim canım.

Ben doktoruma sonsuz güvendiğim için ve doktorumda madical'a geçtiği için c.tesi günü gidip gezdim. her zaman şifada doğurmak istiyorum diye düşünürdüm. aslına bakarsan halada hastanenin yeni olmasından kaynaklanan çok fazla endişem var. belki bu endişerimin tam tersi geçerlidir yeni olduğu için daha ilgili olabilirler bilemiyorum ama aklıma sürekli sanki doğumdan sonra gece acil bişey olsa doktor olmayacak yada yanlış biri müdahele edecekmiş gibi geliyor. eşimde tam tersi yeni hastane olması doktorlarının yeni olacağı anlamına gelmiyor tam tersi en iyi doktorlar bu hastaneye geçiş yapıyorlar dedi CADIARZU

C.tesi hastanenin doğumhanesini gezerken hemşireye sorduğum hiç bi sorunun cevabını alamadım. Benim sadece yapı kredi özel sigortam var bununda limiti oldukça düşük. hastaneyi arayarak sezeryan ve normal doğum fiyatlarını öğrenmek istedim kızın verdiği cevaplar tatmin etmedi bir arkadaşımada arattırdım oda farklı bir fiyat aldı yani hala fiyatlar hakkında bir bilgim yok.

ben hamileliliğimin başından beri anadolu sağlık merkezine gidiyordum.
değiştirmeye karar verdim yeditepe ve medical park arasında seçim yapmaya çalışıyorum.
c.tesi için Can beyden randevu aldım ,çok iyi şeyler duyuyorum hakkında bakalım hayırlısı.
tek sorun benim özel sigortam var ve hastane hala özel sigortalarla anlaşma imzalamamış dolayısıyla fiyatlar belli değil.c.tesi ssk ile gideceğim .umarım en kısa zamanda özel sigorta anlaşmaları da yapılır da önümüzü görebiliriz.

ben de nenyi merak ediyorum biliyomusunuz kıslar hastaneye kapak attıktan sonra fiyatlara zam gelir mi acaba ??? 5 ayım bitti benim doğumumu yakın doğum ücretine zam olurmu ki ??? buda aklımdan geçmedi değil hani :)

Test edip onaylanmıştır !.. Medical Park göztepe tamamdır.:hooray:... gözünüz kapalı gidebilirsiniz arkadaslar.. hastaneyı cok begendım, doktoruma bayıldım (mehtap yazıcıoğlu) düşünen varsa tereddutsuz gitsin.. her taraf gıcır gıcır genıss ferah, tertemız, ilgili, güleryüzlü bır ekıbı var.. fıyatlar cok uygun.. bana tavsıye edenlere de cok tesekkur ederım.. medipole elvedaaa :a015:... :teytey:

betulcum senın adına sevındım dr ve hastane konusunda ıcının rahat olması cok guze
bende medıcale kayabılırım bellı olmaz
leyla hanımıda bırakmak ıstemıyorum hıc ama
bakalım...

bırde mehtap hanım nasıl bırısı tecrubelı bır dr mu arkadaslar gıdenler yazabılırlermı acaba...

ben mehtap hanıma gidiyorum tecrübeli bir doktor hacette mezunuymuş bende epiduralli doğum ücretini merak ediyorum medipolde 550 ylt fark alıyolarmış bakalım burda nasıl

bırde mehtap hanım nasıl bırısı tecrubelı bır dr mu arkadaslar gıdenler yazabılırlermı acaba...

benimde doktorumdu o medıkal parka geçince ben medıpode kaldım ama en kısa zamanda ben de medıkal parka geçicem şu ikili testler bitsinde hayırlıysıyla:nazar::nazar::nazar:

arkadaslar mehtap hnm yaşça baya var yanı 50 vardır en az tahmınımce..
yanı tecrubelı demek oluyor bu..
ayrıca ıkılı yada uclu test yaptırıcak arkadaslara tavsıyem medıcal dan fıyat ogrensınler telefonla..
belkıde medipolden cok daha uygundur kı oyle olucagını sanıyorum...
ben ıkılı test zamanında ve oncesıne bı ton tahlıl yaptırmıstım bı gıdıste 250-300 verıp cıkıyorduk..(medipolde)
arayın ogrenın derım aramakta fayda var..yerimseniben

betulcum senın adına sevındım dr ve hastane konusunda ıcının rahat olması cok guze
bende medıcale kayabılırım bellı olmaz
leyla hanımıda bırakmak ıstemıyorum hıc ama
bakalım...

tesekkur ederım canım...
bende sankı rahatladım gıbı sımdı..
içimde bır huzursuzluk vardı cunku...
aslına bakarsak hastane degıstırmek ıcın baya gec bır zamandayım kendı adıma dıyorum...
ama nerede rahat edeceksek orada olmalıyız dıye dusunuyorum..
senın ıcınde hayırlısı canım..
diğer doktorları bılmem ama gecmeyı dusunursen kesınlıkle mehtap hnm gidebilirsin..
pişman olmayacagına emın olabılırsın..
(bende sankı hastane ve doktor reklamı yaparmıs gıbı hıssettım bı anda kendımı :roflol:.. )

arkadaslar mehtap hnm yaşça baya var yanı 50 vardır en az tahmınımce..
yanı tecrubelı demek oluyor bu..
ayrıca ıkılı yada uclu test yaptırıcak arkadaslara tavsıyem medıcal dan fıyat ogrensınler telefonla..
belkıde medipolden cok daha uygundur kı oyle olucagını sanıyorum...
ben ıkılı test zamanında ve oncesıne bı ton tahlıl yaptırmıstım bı gıdıste 250-300 verıp cıkıyorduk..(medipolde)
arayın ogrenın derım aramakta fayda var..yerimseniben
canım doğru diyosun valla ama biliyosun medipoldeki hakan beyin bu alanda uzman oluşu kafamı karıştırıyo medipolde 2li test 150 liraydı geçen hafta sorduğumda.

evet hakan bey gercekten çok ıyı bır doktor..
ama sonucta dunyada bır tek ıkılı teste bakan doktor da degıl..:1rolleyes:
ne kadarlık hamılesın?.. ikili test yaptırdıgına göre daha yenı sanırım?..

X