Medical Park Göztepe Hakkında

aman sakın üşütmne. Bak hamileyken ne kadar çok üşütürsen bebek dogunca o kadar cok gazı oluyormus. Benım gecen sene doguran arkadasım bebegım gazlı olmasın dıye yazın ortasında corap gıyıyordu valla.

Elimde olan birşey değil ki ayaklarımda patiklerim var.Şu anda üstümde üst üste 3 kat var.Ev sıcak kalorifer yanıyor ama benim vücudum soğuk.Isınmıyorum bir türlü.Allah günah yazmasın ama sevmiyorum şu kış mevsimini :1no2:

İYİ MİSİNİZ DİYE GİRİP BAKIYORUM...HADİ KENDİNİZE İYİ BAKIN...

Melekcim bana dua edin bebek çalışmalarına başladık.Beklemeye gerek yok, zaten ötekide bir seneden sonra olmuştu.Dr da korunmayın dedi.Dua edin çok uzun sürmeden sağlıklı bir bebeğim olsun.Sizin dualarınız kabul olur şimdi...:)

Allah en kısa sürede gönlne göre versin inşallah.:nazar:

İYİ MİSİNİZ DİYE GİRİP BAKIYORUM...HADİ KENDİNİZE İYİ BAKIN...

Melekcim bana dua edin bebek çalışmalarına başladık.Beklemeye gerek yok, zaten ötekide bir seneden sonra olmuştu.Dr da korunmayın dedi.Dua edin çok uzun sürmeden sağlıklı bir bebeğim olsun.Sizin dualarınız kabul olur şimdi...:)

Canım dua edıyorum. Kardesıme ısmını verecem Persembe gunu dogumdan cıkınca senın ıcın bebek dılesın. Dogum yapan kadınlar butun gunahlarından arınır derler.

Valla benimde yavaş yavai araştırmam gerekiyor. btlygt nıcklı arkadasımız 3 ay once Mehtap hanımda dogum yaptı. Ona bır soralım sımdı mınık Emresini kime goturuyor memnunmu?

Bence kesın gelır. Her hastane genelde yapıyor yılbaşından sonra zam. Yılbaışından hemen sonra yapmasada Marta kadar kesin yaparlar. Sonra Melek demedi deme.. Ama söyleyince taksit yapıyorlarmış diye duydum. Emin değilim.

Birde fırsatın olursa ssk.lılarda günlü küvez parası ne kadar telefon açıp sorabilir misin? Medipolde ssk.lılardan küvez parası almııyorlarmış.

Ben ssk lı değilim benim emekli sandığı ama cuma kontrole gidince soracağım ikisini de sorar bilgi veririm.Eğer ücret çok artarsa başka hastaneye de gidebilirim doğuma bakalım kısmet tabii.

Olabilyor maalesef.Ben de o yüzden devlet hastanesi de gideceğim kontrole .Allah mecbur bırakmasın ama yeğenim erken gelince mecbur küvezde kaldı 3 hafta.Ben de korkuyorum o nedenle.

İnanamıyorum ya niye böyle ki. Medipolde bebeği küvezde kalan biri yazmış.Medipol hiç almıyormuş. Bu ssk lı fiyatı mı? Demekki 50 gün küvezde kalsa 17.500 olabilir mi yaa...

http://www.kadinlarkulubu.com/prema...215400-erken-dogumda-en-iyi-hastaneler-3.html
özel sigortalarda almıyo küvez parası :KK43: ben doğumuda orda düşündüğüm için yeni doğan ünitesini ve günlük küvez parasını sormuştum.kasım sonu gibi bana verdikleri fiyat buydu.Anadolu çınar yani avicenna ( içerenköy ) hastanesindede fiyat sorsana.yenidoğan bakımı oranın çok iyi hatta bi ara kampanya vardı kordon kanı bankası vs vardı 1 senelik ücretsiz.Bi sor bakalım doğumla küvez parasını...Yakın bize...Bide normal doğumcu olarak sibel zorbaş var dr. Ara istersen bi...

Özel Anadolu Çınar Hastanesi

Avicenna Hastanesi

iki linkte aynı hastane sadece adı değişti.

özel sigortalarda almıyo küvez parası :KK43: ben doğumuda orda düşündüğüm için yeni doğan ünitesini ve günlük küvez parasını sormuştum.kasım sonu gibi bana verdikleri fiyat buydu.Anadolu çınar yani avicenna ( içerenköy ) hastanesindede fiyat sorsana.yenidoğan bakımı oranın çok iyi hatta bi ara kampanya vardı kordon kanı bankası vs vardı 1 senelik ücretsiz.Bi sor bakalım doğumla küvez parasını...Yakın bize...Bide normal doğumcu olarak sibel zorbaş var dr. Ara istersen bi...

Özel Anadolu Çınar Hastanesi

Avicenna Hastanesi

iki linkte aynı hastane sadece adı değişti.

Ya canım benimki artık riskli gebelik grubuna girdiği için bu saatten sonra doktorumu değiştirmek istemiyorum. Bilmiyorum yarın hastane ile bi konuşayım bakayım olmazsa Medipole giderim. Ordada Leyla hanım vardı iyi bir doktor. Ama ben hem kendi hastanemizi hemde doktorumu sevdiğim için kalmıştım :nazar:

ben atlattım sanırım küvez durumunu 36 . haftamdayım haftasonu kontrolüm olacak.artık doğumu konuşuruz herhalde dr.um can şener
3 boyutludada görmek istiyorum hiç görmedim bakalım ne diyecek

X