Medicana Hastanesi Bahçelievler Dr. Düzgün Korkmaz?

Düzgün Korkmaz la annemin myom ameliyatı sırasında tanıştım. başarılı bir şekilde annemi ameliyat etti ve rahmini aldı.antibiyotik ağrı kesici vs. hiçbir ilaç vermedi bu bizi çok şaşırtmıştı.çünkü doktorların en ufak bi operasyonda bile poşet poşet ilaç vermelerine alışmıştık.eve dönünce arayıp tekrar sorduk ilaç yok mu diye o da bize hiç bir ilacın gerekli olmadığını tekrar söyledi.yani düzgün bey standart doktorlardan çok farklı.çok ilgili çok alakalı fakat incığına cincığına inmiyor.hastayı daha çok doğal yöntemlerle iyileştirmek, bir sorun görmedikçe kendi haline bırakmak istiyor. ayrıca çapa tıp fakültesini 1.likle bitirdiğini biliyorum.

Benimde çok yakın bir arkadaşım Düzgün beye gidiyor onunla bir kez bende gittim arkadaşım kendisi tartıldı kendi ayını söyledi son adet tarihini söyledi bende bir hasta kartı yokmu neden soruyor diye merak ettim hatta kan uyışmazlığı var ve yanlış bilmiyorsam 5. ayda yapılacak bir testi arkadaşım kendisi hatırlatmış. Ama sırf bu yüzden kötü diyemem
1. arkadaşım tavsiye üzerine gitmiş hemde birden çok tavsiye
2. Dr. bey burnu havada değil ben hastayı beklemem vs. gibi tripleri yok
3. Görür görmez vaybe ne aynı ismi gibi dediğiniz bir havası ve tavrı var samimi ama yılışık değil esprili hemde çok dozunda.
4. Ve en çok anladığım biranda etkisi altına girip çok güveniyorsunuz evime yakın olsa gitmek istediğim bir dr.
5. Tecrübesi kulaktan kulağa duyulan biri çok kısa zamanda marka olur.
6. Bir kaç örnek daha duymuştum hakkında her an tel ile görüşülebiliyor bence en önemlisi bu

:KK36::KK36:düzgün bey süper kaliteli bir doktor... o kadar hasta kapasitesi var ki kimden duyduysam hep olumlu şeyler söylediler.. alışverişte THY bankacılar hatta taksiciler bile düzgün beyden bahsediyolar..gereksiz yere ilaç vermez...folic asit progesteran bunlar gerçekten bi faydasıda yok zararıda inanın....hastalarıyla çok samimi ve doğal davranıyor.ben kesinlikle vazgeççmem doktorumdan bu devirde çok zor böyle bi doktor..medicanaya düzgün bey için geliyorum.... he bu arada doktorumuz tüp bebeğe de geçmiş. sabahları artık tüp bebek yapıyormuş..artık herkesin bebeği olacak...

2004 ve 2005 yıllarında doğum yaptım. İkisinde de doktorum Düzgün beydi. Çok ama çok memnundum, herkese de tavsiye ederim. 2 hamileliğimde de folik asit ya da başka bir ilaç kullanmadım. Zaten ilaç kullanmaya karşıyım. Düzgün bey de besinlerden folik asit alabileceğimi, ilacın çok da gerekli olmadığını, istersem alabileceğimi söylemişti.

ben 17 haftalık hamileyim. şimdiye kadar bakırköy acıbadem e gidiyordum. ama bu yılki doğum fiyatlarını öğrenince eşimle hastanemizi ve doktorumuzu değiştirmeye karar verdik. şu an arayış içindeyiz. normal doğum yapmak istiyorum ve herkes gibi ben de güvenebileceğim samimi ve iyi bir doktor arıyorum. dr düzgün beyle ilgili burda yazdıklarını okudum. size güvenerek haftaya cumaya randevu aldım. bakalım inşallah memnun kalırım ve onda devam ederim. gelişmeleri yazıcam. sevgiler..

ben de gebelik öncesi dönemdeyim.şimdiye kadar okuduklarım sonucunda az çok bir fikir sahibi olmaya başladım. konuyu yakından takip ediyorum.lütfen yaşadığınız deneyimleri bildirmeye devam edin ki sağlıklı bir tercih yapabilelim.:KK15:

Bende Düzgün bey e gidiyorum ve gerçekten doktorumu çok seviyorum, eğlenceli asık suratlı değil ben sormadan bana herşeyi söyledi banada folik içme dedi bana pek garip gelmedi çünkü zaten hamile kalmadan önce içiyorduk.

2 hafta sonra kalp atışları için gideceğiz kısmetse. Ama ben çok memnunum kesinlikle.

Merhabalar bende ilk 2 kontrolden sonra dr.un ilgisizliğinden dr.araştırmasına girdim
medicalpark Suat Süphan Bey
Medicana Düzgün bey favorilerimdi.
ilk randevuyu Suat beye aldım ve çok memnun kaldım umarım hep böylee gider ama Düzgün beyde aklımda eğer ileride bir sorun yaşarsam ilk gideceğim dr.kendisi...
forumları araştırdım en çok övülen sevilen güvenilen dr.lar Suat ve Düzgün Beyden başka memorıal Şişli Banu Hn ve JFK'da ali utku bey
ben memorıal olsun istedim harika bir doktormuş arkadaşımda gitti ama özel sigorta geçiyor :KK43:
jfk Ali bey doçentmiş ama biraz sessiz bir dr.muş ama Düzgün ve Suat bey konuşkan anlatmayı seven neşeli tiplermiş..doktorun cana yakın olup kunuşup anlatıp insanı rahatlamasıda çoook önemli

Bende yoğun araştırmalar sonucu Düzgün beyi denemeye karar verdim...
İlk randevumuzu gerçekleştirdik bebeğimi(keseyi) gördük,doktorumuz gayet samimi ılımlı bir doktor.
Ben Avrupa yakasında bir çok hastane ve doktor tecrübesine sahibim.
Düzgün beyle devam edeceğim,ikinci randevumuz kalp atışı duymak için bu gün 17:30 da.

Doktor bey yoğun olduğundan randevu almak biraz problem fakat elinizi çabuk tutarsnız size uygun gün ve saati alabilirsiniz.Şimdilik yorumum bu kadar...
:KK68:

ben doğumumu bahçelievler medikana hastanesinde yaptım. epidural sezeryanla dr düzgün korkmaz doğumu gerçekleştirdi. doktorumdan tüm süreçlerde memnun kaldım. ancak hastane ve hastane personelleri hakkında aynı yorumu yapamıcam. doğumum gerçekleştikten 2 gün sonra hastaneden taburcu edildim. hastanede kaldığımız süre boyunca kızım özellikle çıkmamıza 1 gece kala çok ağlıyordu. bende sezeryanlı doğumlarda sütün hemen gelmediğini duymuştum. göğüslerim 2 gün içinde zaten yara olmuştu ve bebeğim 15 dk bir emiyordu ve buna rağmen sürekli ağlıyordu. tüm hemşireler bu ağlamalarını dış çevreye alışamama ve anne memesinde rahatlama olarak yorumladı. oysa ben açlık ağlaması olduğunda diretiyordum. 2 gün boyunca tüm gelen hemşirelere " emin misiniz? açlıktan ağlıyor sanırım. belki de sütüm yetmiyordur" dedim ama ne fayda. herkes hep bir ağızdan anlaşmış gibi bebeğin dış ortama alışma sürecinde dediler. anne memesini istermiş sürekli. tüm hemşireler pek güler yüzlü pek şirin. en sonunda ben göğsümün sağılarak gelen süt miktarının ölçülmesini istedim. belki süt miktarı yetmiyordur die. bunu da kabul etmediler. böyle bir uygulamaları yokmuş. herkes bir iyi bir güler yüzlü yine. samimiyetlerine inanıyorsunuz. zaten yeni annesiniz kim ne dese kabulünüz. çünkü zaten hiçbir şey bilmiyorsunuz. benim ilk doğumumdu. 2 gün sonra bizi taburcu ettiler. 1 gece evde kaldık. o gecede ağlamaktan perişan bebeğim. ertesi gün ateşlendi güzel kızım ve o akşam hastanede aldık soluğu. ateşi 39,5 a çıkmıştı. doktor Alper Özçelik bebeğimin aç olduğunu söyledi ve ne olur ne olmaz die hastaneye yatıracaklarını belirtti. apar topar küveze koydular. ve sütümün ne kadar geldiğini anlamak için göğsümün sağılmasını istedi ve sonuç sütüm o kadar azmış ki doymuyormuş. hastanede 100 kere söylediğim şey başıma gelmişti. delirmemek içten değil. tabi ne olur ne olmaz die tahliller yapıldı. tahliller temiz. yani kızım açlıktan yattı 3 geçe küvezde ve benim ömrümden ömür gitti. şimdi kim verebilir bunun hesabını.
ayrıca epidural anestezide de başıma gelen olayı anlatmak istiyorum. doktorum düzgün bey gelmeden önce anesteziyi yapıyorlardı. ancak anesteziyi yapan bayan ilk denemede başarılı olamadı. ikinci denemede aynı şekilde sonuçlandı. sonra doktorum geldi. bir erkek devraldı anesteziyi yapmayı. nihayet onun eli iyiyimiş sonunda takabildiler kateteri omuriliğime. doğuma 3. denemede girebildim. tabi bebeğimin hastanede yattığı sürede ben daha 3 günlük anneydim ve arabayla gidip gelmeler korkunçtu. çünkü inanılmaz bir baş ağrısı vardı. başımı kaldırdığım an başlıyordu. anlatamama çektiğim ızdırabı. şimdi kendi kendime düşünüyorum: yani iğneyi yapan anestezi uzmanları gerçekten yeteneksizdi ve ben belki bi hata yapsalar felç bile olabilirdim.
yani sonuç olarak doktor düzgün bey oldukça iyi ve başarılı bir doktor. çok temiz bir kes oldu ve kesinlikle mikrop kapmadım, açılma, alma olmadı. ama hastane hemşireleri ve anestezi uzmanları için aynı yorumu yapamıcam. ve çocuk doktoru Alper Beyinde pek iyi bir çocuk doktoru olduğunu söyleyemem. olumsuz etkilemek istemem ama ben bu hastanede doğum yaptığıma çok pişman oldum.

merhaba öncelikle verdiğiniz bilgiler için tşk.bende düzgün beye gidiyorum vede çok memnunum.şuan 35+3 teyiz.bu haftaya kadar herşey normal doğuma göre iyiydi fakat şimdi bebeğim ters dönmüş,tekrar doğum kanalına döner mi bilmiyorum:KK43:sezeryan hakkındada bilgi edinmeye başladım tabii durum böyle olunca.epidüral sezeryanla ilgili çok şey okudum ama yinede çok korkuyorum:KK43:gerçi normal doğum olursada epidüral olsun istiyorum,herkes felç riskinden falan bahsedip korkutuyor:KK43:((ne yapacağımı bilemiyorum.eğer epidüral olursam sezeryanda olsa normalde olsa anestesi uzm.murat subaşı varmış medicanada ona olmayı düşünüyorum
sanırım sizede 3. denemede gelen odur.ama anlattığınız olay bence çok büyük bir ihmalkarlık,sonuçta ufak bir kan alma işlemi değil bu,ucunda felç bile kalma riski taşıyan bir operasyon.geçmiş olsun.

mrb kızlar bende şu anda düzgün beye gidiyorum..öncesinde nisa hastanesine gitmiştim bir bayana muayene olmuştum sorduğum sorulara "ayy sen ne kadar soru soruyosun sanki dünyada tek hamile senmişsin gibi davranma "dedi..bunun öncesinde de çoğul gebelik olabileceğini söylemişti bana..dışarı çıktım arkadaşım görevliyle tartışıyo sorun ne dedim yerler toz kir içinde biraz temizleyin şuraları demiş hemşirelere ne biçim özel hastane burası dediğinde de bir sürü curcuna çıkmış..sonra tabi ben dr araştırmasına başladım.hizmet hastanesine gittim oradada bayandı drum.benden smear testi istedi ne gerek var dedim olması gerekli dedi.bende cahilim bu konularda yaptırdım canım o kadar çok acıdı ki anlatamam.ve birde diğer tahliller falan 800tl ile çıkmıştım ordan.neyse en son burda düzgün b eyi duydum gittim ve işte dedim benim drum bu...çok ilgili çok neşeli bir kişi...ben evhamlandıkça o beni rahatlattı.hatta ilk hareketini hissettiğimde çok duygusal anlar yaşadım hemen dru arayıp olayı anlattım beni sakinleşinceye kadar dinledi maşallah dedi sonrasında kapattıık...bence çok iyi bir dr..

Düzgün beye gidenler lütfen sevgilerimi iletsin... 2 çocuğumun da doğmunu o yaptırdı, mükemmel, mükemmel, mükemmel bir doktordur:)

Alper bey de çok iyi bir doktordur. Çocuk konusunda hakikaten uzmandır. yeni doğmuş bebeği muayene ederken gördünüz mü hiç? hamur gibi oynar bebekle:)
benim ilk çocuğum doğduğunda çok sorunluydu, midesi yıkandı, sonra vücudunda yaralar çıktı çok zor günlerdi. Ama hep güvendik Alper beye. Biraz soğuk bir doktor ama alanında uzman:)

Arkadaşlar, Düzgün Korkmaz hangi hastanede Medicana 'da bakıyorum internet sitelerinde doktorun adı yok. Acill bilgi lütfen..

Teşekkkürler...

Düzgün beye gidenler lütfen sevgilerimi iletsin... 2 çocuğumun da doğmunu o yaptırdı, mükemmel, mükemmel, mükemmel bir doktordur:)

Alper bey de çok iyi bir doktordur. Çocuk konusunda hakikaten uzmandır. yeni doğmuş bebeği muayene ederken gördünüz mü hiç? hamur gibi oynar bebekle:)
benim ilk çocuğum doğduğunda çok sorunluydu, midesi yıkandı, sonra vücudunda yaralar çıktı çok zor günlerdi. Ama hep güvendik Alper beye. Biraz soğuk bir doktor ama alanında uzman:)

düzgün beyin tam adını alabilirmiyim ??

Arkadaşlar Merhaba,

Konuya uzun zamandır yazan olmamış, ben de 8 haftalık hamileyim, ilk 2 kontrolümde medical park a gittim, bundan sonrası için hastanemi değiştirmek istiyorum Medicana'yı ve Düzgün Korkmaz'ı hala öneriyor musunuz? medicana ile ilgili soru işaretlerim vardı burdaki bazı yorumları okuyunca daha da arttı, olumlu olumsuz yorumlarınız benim için çok önemli, şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Arkadaşlar hiç yok mu bu hastane ve doktorla ilgili güncel bilgisi olan?
Sizden alacağım bilgiler benim için çok değerli...

Son düzenleme:
Arkadaşlar hiç yok mu bu hastane ve doktorla ilgili güncel bilgisi olan?
Sizden alacağım bilgiler benim için çok değerli...

muhtemelen şuan da doğum yapmış bebeğini kucağına almışsındır. hayırlı olsun umarım sağlıklıdır. şu saatten sonra doktorla ilgili ne söylesem anlamsız ama Düzgün Bey gerçekten çok iyi bi doktordur. eğer düzgün Bey doğumunu yaptırdıysa ve bahçelievler medicanada bebeğin olduğunu düşünürsek tek söyleyebileceğim çocuk doktoru Alper Beye götürmemen. şu anda 11 aylık bir kızım var ve ilk 2 ay kızımı Alper Beye götürdüm ki hastaneden çıktıktan bir gün sonra küveze konmuş 3 gün annesinden ayrı kalmış ve bu süreçten sonrada birkaç defa hastalanmış kızıma bu kadar şuursuz bakan 1 saat önce ne konuştuğunu ne söylediğini hatırlamayan bir doktorla karşılaşmamıştım.bir daha da umarım karşılaşmam. kesinlikle kendi çocuğumu emanet etmem. insanın en kıymetlisi çocuğu oluyormuş.seninde bebeğini emanet etmeni istemem. umarım bebeğin için iyi bir çocuk doktoru bulmuşsundur. Allah analı babalı büyütsün

X