Medicana Hastanesi Bahçelievler Dr. Düzgün Korkmaz?

merhaba canım ben bıraktım zaten 1 aya özel muayene açıyormuş hasta topladı yeterince canım

Canım peki hangi doktora gidiyosun? Bende doktor arayışımdayım, Özel sigortamın anlaşmalı olduğu hastaneler arasında medicana var diye düzgün beye gitmiştim :KK43:

Canım peki hangi doktora gidiyosun? Bende doktor arayışımdayım, Özel sigortamın anlaşmalı olduğu hastaneler arasında medicana var diye düzgün beye gitmiştim :KK43:

canım ben yan tarafında vital hospital var oraya gidiyorum 1 ayım kaldı nasipse muayene 30 tl 15 günde 1 gidiyoum ben benimki sorunlu olduğu için seezeyan 1250 1 e anlaştık sormak istediğin sorular varsa cevaplarım

Canım;
Bende ilk olarak Aile Hastesinde Ali Utku Öz'e gittim. Adam berbattı. Tahlil bile istemedi.
Sonra düzgün beyin ismini çok duydum ona gittim, onda da hastane doktorun odasının ortamı, labarutuvardaki hemşire hiç memnun kalmadım.
Şuan o kadar kararsızım ki..
Düzgün beyin özel muayene açacağını kendi mi söyledi boşuna devam etmeyeyim ..

Canım;
Bende ilk olarak Aile Hastesinde Ali Utku Öz'e gittim. Adam berbattı. Tahlil bile istemedi.
Sonra düzgün beyin ismini çok duydum ona gittim, onda da hastane doktorun odasının ortamı, labarutuvardaki hemşire hiç memnun kalmadım.
Şuan o kadar kararsızım ki..
Düzgün beyin özel muayene açacağını kendi mi söyledi boşuna devam etmeyeyim ..

Kime gidiyosun şimdi tavsiye lütfen

canım ben yan tarafında vital hospital var oraya gidiyorum 1 ayım kaldı nasipse muayene 30 tl 15 günde 1 gidiyoum ben benimki sorunlu olduğu için seezeyan 1250 1 e anlaştık sormak istediğin sorular varsa cevaplarım

vital de kime gidiyorsun ben ben civan beye gitmiştim ama çok suratsız yaa

merhaba canım ben bıraktım zaten 1 aya özel muayene açıyormuş hasta topladı yeterince canım

banada bişey demedi 2 hafta sonra gel dedi hatta ben 20 mayıs ta gittim şimdiye gitmiş olması gerekiyordu sanırım

Kime gidiyosun şimdi tavsiye lütfen

vital de kime gidiyorsun ben ben civan beye gitmiştim ama çok suratsız yaa

banada bişey demedi 2 hafta sonra gel dedi hatta ben 20 mayıs ta gittim şimdiye gitmiş olması gerekiyordu sanırım

dora hospital fehmi sarıya gidiyorum çok memnunum

düzgün bey ayrılmış mi medicanadan bana 1 ay sonrası icin randevu vermişti hazirana ve onda normal doğum yapanlar varmı vajinanın durumu nasıl oluyo

Vital hastanesi dalga dalgıçoğlunu öneriyorum çok bilgili çok iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım doğum ücretleri hakkında bilgin var mı? bir de muayenede 4 boyutlu ultrasonla mı bakılıyor=? ben cuma gidicem oraya kararsızım

canım ben bıraktım orayı hastane ortamı çok kötü, devlet hastanesinden farkı yok.
Ben düzgün bey hakkında çok olumlu şey duydum gittim, ama hastane ortamından dolayı bıraktım.
Şimdi Dora Hastanesi Fehmi Sarı ya devam ediyorum

canım ben bıraktım orayı hastane ortamı çok kötü, devlet hastanesinden farkı yok.
Ben düzgün bey hakkında çok olumlu şey duydum gittim, ama hastane ortamından dolayı bıraktım.
Şimdi Dora Hastanesi Fehmi Sarı ya devam ediyorum

canım ben de dorayı soruyorum zaten. çünkü bana en yakın orası ama ücret önemli benim için

Duzgun bey ayrilmis mi medicana dan bilen var mi bende dogum ucreti uygun diye tam medicana ya karar vermiştim:KK43: bahcelievler medicana dan onerebileceginiz baska dr var mi

Hu huuuu :KK70:
merhabalar
duzgün bey'e ben de gitmistim ama mayis 2014 te... kontroldü ozaman. Simdi de gebelik takibi icin tekrar gitmeyi dusunuyorum
var mi aranizda yakin zamanda kendisine giden? hastane sitesinde halen kadroda gorunuyor ¿

Hu huuuu :KK70:
merhabalar
duzgün bey'e ben de gitmistim ama mayis 2014 te... kontroldü ozaman. Simdi de gebelik takibi icin tekrar gitmeyi dusunuyorum
var mi aranizda yakin zamanda kendisine giden? hastane sitesinde halen kadroda gorunuyor ¿
Merhaba ben düzgün korkmaza gidiyorum çokta memnunum..gereksiz test istemiyor, gereksiz ilaç yüklemesi de yapmıyor ..19. Haftadayım inşallah haftaya detaylı usg den sonra , tekrar ziyaretine gidedeğim☺️☺️☺️

Merhaba ben düzgün korkmaza gidiyorum çokta memnunum..gereksiz test istemiyor, gereksiz ilaç yüklemesi de yapmıyor ..19. Haftadayım inşallah haftaya detaylı usg den sonra , tekrar ziyaretine gidedeğim☺️☺️☺️
Tatlim tesekkur ederim
ben de gidiyorum artik kendisine :)
Mutlu mesut ayriliyorum yanindan 8. Haftamdayim insallah 2 hafta sonra gene gidicem.. 10. Haftada ikili test icin cagirdi mi seni de cok merak ediyorum ne kadar buyudu :) nasil gelisiyo :) biz iletisimi kaybetmeyelim bence :KK19: sevgili best1608 :KK66: :oops:

Tatlim tesekkur ederim
ben de gidiyorum artik kendisine :)
Mutlu mesut ayriliyorum yanindan 8. Haftamdayim insallah 2 hafta sonra gene gidicem.. 10. Haftada ikili test icin cagirdi mi seni de cok merak ediyorum ne kadar buyudu :) nasil gelisiyo :) biz iletisimi kaybetmeyelim bence :KK19: sevgili best1608 :KK66: :oops:

Ben 12. Haftamda gitmiştim îkili test için maşallah iyi öıktı sonuçlar..cinsiyet tahmininde bulunmuştu ve 16. Haftamda dopru olduğu kesinleşti :)16.haftada maltofer die bi demir hapı başladı , 18 23 haftalar arası perinatologtan detaylı usg istedi ..( kendisi perinatolog olmadığı için ,hastanede de perinatolog yok mecbur dışarda biryere yaptırıcam ) bu ctesi bi doktordan detaylı ikinci usg için randevu aldım ,sonuçları ptesi düzgün beye gmtürücem ☺️☺️

X