Medicana Hastanesi Bahçelievler Dr. Düzgün Korkmaz?

merhaba öncelikle verdiğiniz bilgiler için tşk.bende düzgün beye gidiyorum vede çok memnunum.şuan 35+3 teyiz.bu haftaya kadar herşey normal doğuma göre iyiydi fakat şimdi bebeğim ters dönmüş,tekrar doğum kanalına döner mi bilmiyorum:KK43:sezeryan hakkındada bilgi edinmeye başladım tabii durum böyle olunca.epidüral sezeryanla ilgili çok şey okudum ama yinede çok korkuyorum:KK43:gerçi normal doğum olursada epidüral olsun istiyorum,herkes felç riskinden falan bahsedip korkutuyor:KK43:((ne yapacağımı bilemiyorum.eğer epidüral olursam sezeryanda olsa normalde olsa anestesi uzm.murat subaşı varmış medicanada ona olmayı düşünüyorum
sanırım sizede 3. denemede gelen odur.ama anlattığınız olay bence çok büyük bir ihmalkarlık,sonuçta ufak bir kan alma işlemi değil bu,ucunda felç bile kalma riski taşıyan bir operasyon.geçmiş olsun.

cevap vermekte çok geciktiğim için üzgünüm. insanın bebeği olunca vakit nasıl geçiyor anlamıyor ve pek vakti olmuyor forumları takip etmeye. öncelikle teşekkür ederim. bugün oldukça sağlıklıyım. felç olmadım çok şükür. muhtemelen sizde çoktan doğum yaptınız. Allah analı babalı büyütsün umarım sağsağlim almışsınızdır bebeğinizi kucağınıza. her neye karar verdiyseniz iyi sonuçlanmıştır umarım. tebrikler.

arkadaslar merhaba,
bende dogumu medicana bahcelievlerde dusunuyorum, dogum ucretleri konusunda guncel bilgisi olan varmi, lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim.

Merhaba,

Bende 36+4 haftalık hamileyim ve başından beri Düzgün beye gidiyorum...Allaha şükür çok ta memnunum..Kendisi normal doğum taraftarı bende baştan beri normal doğum istiyordum ancak bebeğim hala dönemedi galiba sezeryan olacağım...Doğum fiyatlarını sormuşsun normal doğum 1100 tl 1 gece kalıyorsun bebeğin ve annenin rutin kontrolleri dahil, sezeryan olursa 2100 tl 2 gece kalınıyor bunada kontroller dahil...Epidural isterseniz 500 tl fark var...Allah bebeğinizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin...

Merhaba,

Bende 36+4 haftalık hamileyim ve başından beri Düzgün beye gidiyorum...Allaha şükür çok ta memnunum..Kendisi normal doğum taraftarı bende baştan beri normal doğum istiyordum ancak bebeğim hala dönemedi galiba sezeryan olacağım...Doğum fiyatlarını sormuşsun normal doğum 1100 tl 1 gece kalıyorsun bebeğin ve annenin rutin kontrolleri dahil, sezeryan olursa 2100 tl 2 gece kalınıyor bunada kontroller dahil...Epidural isterseniz 500 tl fark var...Allah bebeğinizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin...

cok tesekkurler, fiyati ogrendigim iyi oldu.
bende yurtdisinda yasiyorum izine turkiyeye gittigimde duzgun beye kontrole gidiyorum, dogumu da duzgun beye yaptirmak istiyorum. hazir seni bulmusken birsey daha sorsam. 12 haftalikken yine kontrole gitmistim duzgun beye, ve %75 kiz demisti, burda da bidaha gidemedim ultrasona. sen daha tecrubelisin, yanilma payi varmidir acaba duzgun beyin, heveslendim kiz dediginde insallah yanilmamistir :)

Bende ilk muayeneme Düzgün Bey'le başladım,çok rahatlatıcı bir doktor,bu dr da devam etmek istiyorum.Arkadaşlarım çok memnun kaldıkları için bana da tavsiye ettiler.

İnşallah herşey güzel gelişir...

merhabalar.son zamanlarda giden var mı acaba düzgün beye? bende kendisine gittim bir kere çok da memnun kaldım ancak hastane oldukça pahalı benim için o yüzden testleri falan devlet hastanesinde yaptırdım..tekrar devam etmeyi düşünüyorum gidenlerle görüşelim istiyorum

Merhabalar,
ben de 28 haftalık hamileyim Dr.Düzgün Korkmaz a gidiyorum. Çok da memnunum, inanlmaz pozitif, insanı rahatlatan bir yapısı var ama doğum fiyatları çok pahalı geliyor kara kara düşünüyorum ne yapıcam diye. Medipol bağcıları çok öneriyorlar ama orda a gece yada hafta sonu olursa rastgele bir doktor yaptırıyor doğumu , ben de bunu istemiyorum. İnşallah bir mucize olur da şu doğum fiyatları değişir:) Eğer maddi imkanlarınız yeterli ise kesinlikle Düzgün KORKMAZ derim. Ben Türkiyenin en iyi özel hastanesinde çalıştım, Düzgün bey gibisini çok az gördüm gerçekten...Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.İnşallah ben de Düzgün hocadan vazgeçmek zorunda kalmam, çok üzülürüm değiştirirsem...

Herkese Merhaba;

Hastanedeki güncel muayene ve doğum fiyatlarını biliyor musunuz? Ben hamile değilim ama hamilelik planlıyorum. Bir arkadaşım Düzgün Bey'i çok övdü ve burdaki yorumlar da çok olumlu. Kendisine gitmeye karar verdim. Hamilelik öncesi her şey yolunda mı diye muayene olmak istiyorum.

Merhabalar,
ben de 28 haftalık hamileyim Dr.Düzgün Korkmaz a gidiyorum. Çok da memnunum, inanlmaz pozitif, insanı rahatlatan bir yapısı var ama doğum fiyatları çok pahalı geliyor kara kara düşünüyorum ne yapıcam diye. Medipol bağcıları çok öneriyorlar ama orda a gece yada hafta sonu olursa rastgele bir doktor yaptırıyor doğumu , ben de bunu istemiyorum. İnşallah bir mucize olur da şu doğum fiyatları değişir:) Eğer maddi imkanlarınız yeterli ise kesinlikle Düzgün KORKMAZ derim. Ben Türkiyenin en iyi özel hastanesinde çalıştım, Düzgün bey gibisini çok az gördüm gerçekten...Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.İnşallah ben de Düzgün hocadan vazgeçmek zorunda kalmam, çok üzülürüm değiştirirsem...

DEMVOL, siz güncel fiyatları biliyor musunuz acaba muayene ve doğum için?

Herkese Merhaba;

Hastanedeki güncel muayene ve doğum fiyatlarını biliyor musunuz? Ben hamile değilim ama hamilelik planlıyorum. Bir arkadaşım Düzgün Bey'i çok övdü ve burdaki yorumlar da çok olumlu. Kendisine gitmeye karar verdim. Hamilelik öncesi her şey yolunda mı diye muayene olmak istiyorum.

DEMVOL, siz güncel fiyatları biliyor musunuz acaba muayene ve doğum için?

Merhabalar,

Biz başlarda sormuştuk, Normal doğum 2000 TL, sezaryen e de 2600 TL fiyat vermişlerdi ama yılbaşında zam gelebilir diye düşünüyorum. Eğer epidural istenirse extra ücret de alınır. Hayırlısı olsun. Ben de kesinlikle öneriyorum, bebeğinize sizin kadar ilgi gösteriyor, her ultrasonda o da bizim kadar heyecanlanıyor diyebilirim :) öyle gereksiz bir sürü ilaca da yüklenmiyor, dengeli ve doğal beslenmeden yana bir doktor. Olumsuzluklarda seni endişelendirmiyor. Ben de gebelik şekeri çıktı, doktora sonucu gösterene kadar karalar bağladım ne yapıcam diye, hemen tatlıyı kestim.Düzgün hoca çok da abartma sadece çok az ye dedi, içimi rahatlattı:)Ben de inşallah değiştirmek zorunda kalmam .
iyi günler.

Merhabalar,

Biz başlarda sormuştuk, Normal doğum 2000 TL, sezaryen e de 2600 TL fiyat vermişlerdi ama yılbaşında zam gelebilir diye düşünüyorum. Eğer epidural istenirse extra ücret de alınır. Hayırlısı olsun. Ben de kesinlikle öneriyorum, bebeğinize sizin kadar ilgi gösteriyor, her ultrasonda o da bizim kadar heyecanlanıyor diyebilirim :) öyle gereksiz bir sürü ilaca da yüklenmiyor, dengeli ve doğal beslenmeden yana bir doktor. Olumsuzluklarda seni endişelendirmiyor. Ben de gebelik şekeri çıktı, doktora sonucu gösterene kadar karalar bağladım ne yapıcam diye, hemen tatlıyı kestim.Düzgün hoca çok da abartma sadece çok az ye dedi, içimi rahatlattı:)Ben de inşallah değiştirmek zorunda kalmam .
iyi günler.

Cevabınıza çok teşekkür ederim :) Umarım istediğimiz zamanda bir sorun olmadan bebeğimize kavuşuruz biz de. Önümüzdeki sene içerisinde istiyoruz. Size de sağlıklı bir hamilelik ve doğum dilerim :KK49:

Peki, doğuma eşler ve doğum fotoğrafçısı da alınmıyormuş bu hastanede diyorlar, bunu bilen var mı? Siz biliyor musunuz, doğru mu acaba bu?

merhaba bayanlar ben de Düzgün beyin hastasıyım şu an 21 haftalık hamileyim. İki arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Şu ana kadar da bir problem yaşamadım. benden önce de söylenenler gibi gereksiz ilaç ve gereksiz testler önermemesi çok güzel. Fakat şimdi doğumu düşünmeye başladım benim iki arkadaşım da sezeryanla doğurdular bense normal istiyorum. daha önce düzgün beyde normal yapanlar varsa deneyimlerini bekliyorum:)

hepimize kolay doğumlar sağlıklı bebişler:)

şu anda düzgün beyin hastası olan yok mu? ya da son dönemlerde onda doğum yapan?

düzgün bey cok iyi bir doktordur..normal doğum yapmak isteyene normal doğum yapar diye düşünüyorum.ama benım arkadaşım sezeryan oldu güle ooynaya sezeryan oldu hiç öyle ayağa kalkmama gıbı bı sorunu olmadı aynı gün içinde geziyordu düşün:)
sezeryan arkadaşımın istegıydı.

teşekkürler. benim arkadaşlarımın sezeryanında da çabuk iyişeştiler doktorluğu konusunda şüphem yok sadece düzgün beyin normal doğum yapmış hastasından deneyimlerini öğrenmek istiyorum.

merhabalar bende 23 haftalık gebeyim düzgün beye gidiyorum muayenesi emekli sandığı 138 lira veriyorum ama doğum 3 liraymış sezeryan fiyatı yüksek geldi memnun olan var mı yada başka doktor önerisi olan?

Ben ocak ayinda normal dogum yaptim.Duzgun bey rahat tavirlariyla dogumda bile telaşa,korkuya kapilmasini önluyor insanin.her kese Duzgun hocayi tavsiye ederim.kolay dogumlar dilerim.

DEMVOL merhaba;

Bende 6 haftalık hamileyim Düzgün Bey'e tavsiye üzerine gittim, ilk muayenemdi.

Ama hastane odalar kötü geldi bana, doğum sonrası hastane ile ilgili sorun yaşadın mı?

Düzgün bey folik asit vermedi, kullanmana gerek yok dedi,

Ultroson muayenesi yaptığı yerde paravan olmaması kötü , doktorun karşısında üstümü toparladım :KK43:

X