Medipol Hastanesi, Kadın Doğumcu

leyla hanım ve sema hanım'ı çok övüyorlar ancak randevuyu ancak ay sonuna veriyorlar. merak ettiğim bu kadar beklemeye değer mi?

bende 11+5 haftalık hamileyim.medipolde cevahir hanıma gitmeye başladım.henuz tam bi fikrim yok. bır ıkı kere daha gidiyim, ona göre ya devam ederim yada hakan beye transfer isterim.

kızlar ben ağustos ve eylülde yumurta takibiiçin bahar hanıma gittim çokda memnun kaldım
yanlız bir seferinde izne çıkmıştı ozaman bana şule hanıma gitmemi söyledi fakat oda çok yoğundu bende cevahir hanımdan aldım randevumu
fakat ne bu kadar canım acımıştı daha önce nede doktor odasından ağlıyarak çıkmıştım
düşünün benim tansiyonum düştü fena oldum kadın oralı bile olmadı bide doktor bu
zaten o kadar tepkiliki
olur hadi canım gibi ukala ukala konuşmalar yaptı
ve o gün iğnemi vurdururken çok mutsuz ve negatiftimmmmmm
ve o ay hamile kalamadım
bu ay tekrar bahar hanıma gittim ve gülen yüzü sayesinde iğnemide vurdurdum çok mutluyum inşallah bu ay hamiş haberlerimi veririmmmm

yani yinede kötü diyemem ama cevahirrrrr hanım beni çokkkkkkkk üzdüüüüü
bahar hanımı şiddetle tavsiye ederimmmmmmmmmmmm canlarım

kızlar ben de bu ay hamile kalmak için çalışmalara başladım
ve bir doktora bişeyler danışmak istiyorum
hamile kaldığımda da oraya gitmek istiyorum
şimdi medipolü aradım
sema hanımın methini duymuştum ondan randevu istedim ama ancak ekimin ortalarına verebiliyorlarmış :1shok:
bana cevahir hanımdan randevu verebileceklerini söylediler
cevahir hanımla ilgili bilgisi olan var mı kaç yaşlarında güleryüzlü mü gerekli bilgiyi sormadan veriyor mu
ilk gebeliğim olacak o yüzden çok heyecanlıyım :asigim:
ve de doktora gitmekten hep çok korkarım bu yüzden kötü bir başlangıç yapmak istemiyorum

medipol hastanesindeki cevahir hanım çok iyi bir doktor.çok tatlı bebişimi ultrasonda görür görmez benden önce seviyor. çok tatmin edici konuşuyor.heyecanlanmamı engelliyor. ona çok güveniyorum.tavsiye ederim.

bende evvelki gün hamile olduğumu öğrendim, hemen evimize de yakın olan dragos şifa da tahir bey var ona gittik eşimle.
tahir bey oldukça ilgili babacan bi doktor ama açıkçası hastane pek donanımlı gelmedi bana.
medipol'e geçmek ve doğuma kadar orda takibimi yaptırmaya karar verdim ama leyla hanım için ancak 20 kasıma randevu alabildim..
muayene ücretleri 35 tl, normal doğum da 950 tl imiş. tabi bunlar ssk fiyatları.

seval pata hakkında yorumu olan varmı bıde normal dogumda önerecegız bısey varmı tecrubelı bayanlar

ablam sema ovalıya gidiyo ikili test yaptırması gerekli ama hakan bey çok yoğun randevuyu geç veriyolar yedeğe yazdılar boşalırsa arııcaklar ama başka nerde yaptırabilir bu testi güvenilir olan ?

ablam sema ovalıya gidiyo ikili test yaptırması gerekli ama hakan bey çok yoğun randevuyu geç veriyolar yedeğe yazdılar boşalırsa arııcaklar ama başka nerde yaptırabilir bu testi güvenilir olan ?

ben koşuyolu görüntüleme merkezinde yaptırdım
doktorum önermişti ayşe hanıma

bende kadıköy şifaya gidiodm ama doktorum ayrıldı pınar kumruydu şimdi medipole geçmek istiorum doktor ismi verebilirmisiniz hangisi daha iyi karar veremedik yardımcı olurmusunuz lütfen

ben Seval Pata ya gdiyorum memnunum şimdilik
herşeyi ben sormadan anlatıyor

hakan beye geçtiğimiz hafta gittim ve çok memnun kaldım evet çok yoğunlar ama katlanıcaz herhalde ölüm kalım meselesi olursa yardımcı olurlar allahım hiçbirimizi düşürmesin öyle bir durumada hayırlısı hepimizin hakkında

medipolde cevahir hanımın hastasıyım ve 7 aylık hamileyim. doktorumdan çok memnunum, gerçekten çok sıcak ve samimi, tavsiye ederim. doğum konusunda ne yazıkki medipole güvenmiyorum çünkü henüz normal doğumunu orada yapmış birine rastlamadım. kafamda soru işaretleri var. normal doğum istiyorum.

kızlar ben ocak ayında medipolde doğum yaptım ama benim dr um dışardan geldi medipolden değil. doğum şeklim doğal doğum. normal doğum yaparken sema hanımın bi başkasına nasıl muamele yaptığını kulaklarımla duydum:KK43:(((( böyle bişe olamaz yani... kaldı ki koştur koştur hastalarına da gidecek yaa.. neysee medipolün doğum sonrası bakımı da rezalet. gerekli açıklama ve destek olamadıklarından bebeğimi emziremedim. size derim ki sema hastanesine ya da doğum ekibine güvendiğiniz başka bi hastaneye gidin. sema hanımı da bir ay beklediğinize deymez ne dr lar var işini gayet güzel yapan.

evet sema hastanesini yakın bir tanıdığım bana tavsiye etti, düşünüyorum.

merhaba ben 13 haftalık hamileyım de hakan beye gıdıyorum çok ta memnundum ama bana doğuma gıremeyecegını söledı şimdı medıpolde baska dr gıdıcem ama çok kararsızım .. hakan çok ılgılıydıkafamçokkarıştı

medipolde ıyı bır kadın doğumcu arıyorum ilgili ve güler yüzlüü lütfen bana yardımcı olun arkadaşlarrr.. sızlerden yanıt beklıyorumm..bilmiyorumkismile

ben cevahir tekcan a gidiyorum memnunum... çok tatlı bir bayan, herşeyle ilgili konuşabiliyorum..

X