Melek Kızım ve Melek Oğluma...

Boğazım acıdı okurken ne denilebilir ki...
Allahım sana sabır versin...
Bende küçük münük kardeşimi kaybettim, seneler oldu ama hala unutmadım..
Küçücük minicik bir bebekti daha ama anneme tutunamadı...senağlama
El kadar birşeydi ama gözleri burnu herşeyi belli oluyordu...
Acını kesinlikle anlayamayız ama paylaşıyoruz ...senağlama

Allah sabır versin...
başka diyecek birşey bulamıyorum, çok üzüldüm
senağlama senağlama senağlama

canımm allah sana ve eşine sabır sağlık versin.. ilk duyduğumda meleklerin için fatiha okudum cnm allah kabul eylesin.. kelimeler gerçekten yetersiz dualarım seninle canım..allaha emanet ol.

YOLA BERABER BAŞLADIK..........
ZOR KAZANDIN ÇABUK KAYBETTİN MELEKLERİNİ...NE DESEK NE SÖYLESEK ACIN NE DİNER NE UNUTULUR....
ACINI YÜREYİMDE HİSSETTİM ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK GÖZYAŞI DÖKTÜM...
DUALARIM MELEKLERİNLE...
BAŞIN SAĞOLSUN CANIM ALLAH SANA EŞİNE SABIR VERSİN...
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Sana Allahtan bol sabırlar diliyorum.
Allahım aynı acıyı bi daha yaşatmasın.

cnm okurken gözyaslarımı tutamadım ınanırmısın ben aglıyorum dıye oglumda agladı anlattım ona bılınçsız bı sekılde bana sarıldı çok uzuldum gercekten allah bır daha nasıp etsın ınsallah cnm

Canım söynelecek söz kalmadıki ne denilebilinir bebeklerin için bol bol dua et yılmadan devam et anne olmayı çok fazla hak ediyorsun Allah inş. en kısa zamanda ödülünü verecektir.
Eşinede baş sağlığı dileklerimizi ilet canım gerçekten çok zor Allah sabır ve güç versin .....

allah sabırlar versin eşine ve sana
senağlamasenağlamasenağlama

rabbim sana ve esine sabir versin dayanma gücü versin insallah ..senağlamasenağlamasenağlama

bademcim seni topicten tanıyorum bende temmuz annesiydim ama nesip olmadı inan duyunca şok oldum hep aklımdasın ne söylesem acını dindirmez bilyorum ALLAH SABIR VERSİN

badem bence bir süre buraya girme. burada hep bebek konusunda paylasımlar yaptık. burada oldugun surece hep onları hatırlayacaksın. bu senı daha cok uzucek.

seni çok iyi anlıyorum,.benimde acım taze,.iki bebeğimi kaybettim,..insanın psikolojisi acayip bozuluyo,.neyseki çalışıyorum,evde olsam,.atlatamazdım gibi,.hayatın akışına kaptırdım kendimi ,gidiyorum,.:eek::eek:ALLAH bol sabır versin,.dirayetli ol emi,..

Rabbim eşine ve sana sabır versin ..sözün bittiği an seni teselli edicek hiç bir söz bulamadım..

cnm okurken gözyaslarımı tutamadım ınanırmısın ben aglıyorum dıye oglumda agladı anlattım ona bılınçsız bı sekılde bana sarıldı çok uzuldum gercekten allah bır daha nasıp etsın ınsallah cnm

ayyy kıyamam yavruna ya....senağlama
hepimiz çok üzüldük ama elden bişey gelmiyor:Saruboceq:

Eğer rahim ağzına dikiş atılsaydı ve rahim kasılmalarını engelleyici ilaçlar verilseydi inanıyorum ki bebeklerim şu an ve daha uzun süre benimle olacaklardı...Yaşama şansları artacaktı..Çünkü benim meleklerim karnımda ölmediler,gelişimlerinde de sorun yoktu..Canlı canlı doğdular....Avucumda hareket ediyorlardı,kalpleri pıt pıt atıyordu yavrukuşlarımın...Bütün organları tamamdı..Heryerleri belliydi...Elleri kolları,hatta tırnak yerleri bile belirmişti....senağlama
Evet doğdular ama , çok erken hem de çok erken doğdular....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Rabbim sana ve eşine sabır versin.İki tane cennet gülünüz var orda sizi bekliyorlar annesi.Çok acı biliyorum bende yaşadım ve şuan acılarımı tazeledim seninle..Dilerim Allah çok kısa zaman sonra bu acını dindirecek yüzünü güldürecek yavrularla müjdelesin seni.Duacınım arkadaşım.

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
Yüce Rabbim eşine ve sana sabırlar versin

Rabbim gani gani sabir versin bademcim :KK43: insan baska ne diyecegini bilemiyor..inşaAllah meleklerin seni cennette bekliyor olcak canim..sana şefaat edicekler..inşaAllah tez zamanda atlatirsiniz ailece..dualarimiz seninle..

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Allahımm sen sabrını verrr Yarabbimmm :Saruboceq::Saruboceq:

senağlamasenağlamasenağlama

Offfsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

O şekilde hastaneye gitmek..Canım çok zorlu bir sınavdan geçmişsin..

Allah verdi Allah aldı..Sabrını da versin sana..senağlamasenağlama Başınız sağolsun..senağlamasenağlama

X