Melek Kızım ve Melek Oğluma...

Dün haberim oldu canım , inan yazdıklarını okurken ağladım...
Geçen sene başıma gelen mecburi kürtajımı hatırladım...
çok zor bir dönemdesin,
Allah eşinle sana büyük sabır versin...
inşallah yüce rabbim sana hayırlısıyla evlatlar nasip eder...
başınız sağolsun,mekanları cennet olsun....

canım allah sabırlar versin size çok üzüldüm :KK43:(
allahım böyle istemiş demekki dilerim bundan sonra böyle birşey yaşamazsınız.:KK43:(

kelimeler boğazımda düğümlendi kaldı canım Allah sabır versin....
senağlamasenağlamasenağlama

Keşke bütün bunlar rüya olsaydı , keşke gerekli önlemler alınsaydı. senağlama senağlama senağlama

Yeğenlerimiz şimdi cennetteler.. senağlama senağlama:a015: :a015:

Allah sana ve eşine sabır , güç versin bitanem. Gerçekten çok zor. Bizler bu kadar derin yaşadık. O kadar çok üzüldük. Siz ne haldesiniz kimbilir. Allah yardımcınız olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Yine güneş doğacak belki ama olayın oluşu itibariyle sen tamamen unutamayacaksın bu yaşadıklarını. Biraz olsa içindeki bu acının azalmasını , zamanla kendini toparlamanı diliyorum. :Saruboceq: Şu aşamada başka dilekte bulunamıyorum canım. En önemlisi biraz daha iyi olabilmeniz :çok üzgünüm:

Her zaman dualarımızdasın. Bugünlerde bütün dualarımız sana. :Saruboceq:

Seni seviyoruz canım arkadaşım. Allaha emanet ol. :Saruboceq:

canım başınsağolsun keşke hiç bunlar yaşanmamış olsaydı bende bebeğimi canlı canlı doğurdum o anda herşey bitmiş gibi geliyor insana ama öyle olmuyor hayat devam ediyor ve o annelik hissini hissettiğin an biran önce toparlanıp yeniden hamile kalmak için çabalıyorsun zor olcak tabi bizler için çünki problemlerimiz hemen hamile kalamıyoruz ama en azından geçte olsa kalabiliyoruz zorda olsa bunu başarabiliyoruz neden tekrar başarmayalım canım inşallah rabbim bizleri sınavdan geçiriyor ve biz bu sınavdan başarıyla çıkacağız allahın izniyle kendine güven ve yoluna devam et canım!!!

Yüce rabbim sana ve eşine sabırlar versin canım..

Allahım hiçkimseye yaşatmasın bu duyguyu..Okurken ağladım yemin ederim başınız sağ olsun.Kolay değil biliyorum ama sende toparla kendini artık daha fazla üzülme lütfen..

canım başınsağolsun keşke hiç bunlar yaşanmamış olsaydı bende bebeğimi canlı canlı doğurdum o anda herşey bitmiş gibi geliyor insana ama öyle olmuyor hayat devam ediyor ve o annelik hissini hissettiğin an biran önce toparlanıp yeniden hamile kalmak için çabalıyorsun zor olcak tabi bizler için çünki problemlerimiz hemen hamile kalamıyoruz ama en azından geçte olsa kalabiliyoruz zorda olsa bunu başarabiliyoruz neden tekrar başarmayalım canım inşallah rabbim bizleri sınavdan geçiriyor ve biz bu sınavdan başarıyla çıkacağız allahın izniyle kendine güven ve yoluna devam et canım!!!

kaç haftalıkken doğurdun?

gerçekten çok üzüldüm.
çok çok zor birşey yaşadığınız.
yaşama şeklinizden ötürü daha da acı verici.
başınız sağolsun, inşallah en kısa sürede atlatırsınız.

Ahh canım benim günlükte okudğumdada çok üzüldüm,benimde içim yandı inan,
Allahım sabırlar versin size,
onlarda saten cennetteler,günahsız yavrularsenağlama
insan ne diyeceğini şaşırıyor böyle bir durumda,
nasıl teselli cümleleri kursam bilemedimmsenağlama senağlama
Rabbim yardımcınız olsun,bidaha böyle acılar yaşatmasın,
senağlama senağlama senağlama

kaç haftalıkken doğurdun?

20.haftayı doldurduğum gün canım aniden bir su bardağı kanamam oldu hemen hastaneye gittik ultroson bakıldı bebek normal hareket ediyor kalbi atıyor ama rahim 2 cm açılmıştı ilaç verdi 2 gün hastanede yattım dikim için geç kalınmış dendi sonra rahimde toparlanma oldu eve çıktım yatacaksın dedi yattım ertesi akşam tekrar kanam tekrar hastaneye sancılarımda başlamıştı yatırdılar bebek te yine birşey yok ama suni sancı verdiler doğum gerçekleşti canım ben hiç bebeğime bakmadım doktor görmek istiyormusun dedi yok dedim daha neye benzediğini bile bilmiyorum canım bizde mezarlığa gömdük ben hastanedeydim göremedim canım üzerinden 1,5 yış geçti şimdi yeniden hamile kalmaya çalışıyorum allahın izniyle inşallah olur canım

20.haftayı doldurduğum gün canım aniden bir su bardağı kanamam oldu hemen hastaneye gittik ultroson bakıldı bebek normal hareket ediyor kalbi atıyor ama rahim 2 cm açılmıştı ilaç verdi 2 gün hastanede yattım dikim için geç kalınmış dendi sonra rahimde toparlanma oldu eve çıktım yatacaksın dedi yattım ertesi akşam tekrar kanam tekrar hastaneye sancılarımda başlamıştı yatırdılar bebek te yine birşey yok ama suni sancı verdiler doğum gerçekleşti canım ben hiç bebeğime bakmadım doktor görmek istiyormusun dedi yok dedim daha neye benzediğini bile bilmiyorum canım bizde mezarlığa gömdük ben hastanedeydim göremedim canım üzerinden 1,5 yış geçti şimdi yeniden hamile kalmaya çalışıyorum allahın izniyle inşallah olur canım

Başınız sağolsun...

Sanırım en acı erken doğuma ve arkasından gelen ölümü yaşayan ben olmuşum..

Hastaneye gidip kontrol edilmeye bile vaktim olmadan tam hastaneye gidecekken suyum apartmanda geldi ve kendi evimin banyosunun kapısında ayakta doğuruverdim bebeklerimi...Suni sancı olayına bile gerek kalmadı...Avucuma doğdu meleklerim....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Yavrummm.
Başınız sağolsun, inşallah sağlıklı bebekleriniz olur bundan sonrası için.
Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın senağlama

senağlama senağlama senağlama canım bir sürü şey söylendi tek dileğim acılarını unutman inşallah allah büyük meleklerin yine senle olacak :Saruboceq:

Başınız sağolsun...

Sanırım en acı ölümü yaşayan ben olmuşum..

Hastaneye gidip kontrol edilmeye bile vaktim olmadan tam hastaneye gidecekken suyum apartmanda geldi ve kendi evimin banyosunun kapısında ayakta doğuruverdim bebeklerimi...Avucuma doğdu meleklerim....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

haklısın canım senin yaşadığın gerçekten daha acı dayanması çok zor bir durum ama allahın izniyle sende bu sınavdan başarıyla çıkacaksın hepimiz senin için dua edeceğiz canım en kısa zamanda sana yeniden mucizelerini göndersin seni bu acıdan başka bir acıyla karşılaştırmasın yüzün hep gülsün artık canım :teselli:

Ben meleklerimin yüzlerini gördüm..Çünlü avucuma doğdular..kürtajla plesanta ve kordonları da alındıktan sonra ertesi gün minik kefenlerini aralayıp baktım yüzlerine meleklerimin...Beynime iyice kazımak için...

Asla unutmayacağım ben onları....Unutamam da...

canım başın sağolsun allah sana ve eşine sabır versin
umarım en kısa zamanda allah sana yeniden melekler yollıycaktır:Saruboceq:

Çok acı gerçektensenağlamasenağlamasenağlamaRabbim saana ve eşine sabırlar versin

allah yar ve yardımcın olsun.
onalr birer melekti.
melek oalrak rabblerine döndüler.
cennet kapıalrından anne babasına giriş için bilet vermeye .canım
allahım sana ve eşine sabırlar verisn.
en kısa zamanda kendini toparlyaıp yeni bir hamilelik müjdesi ile mutlu olman ve en güzel şekilde hayırlsı ile sağlklı doğum yapıp bebeklerini öpüp koklamanı diliyorum allahtan.

Allahım eşine ve sana sabırlar versin inşallah.
Meleklerin seni bekleyecek cennette......

canim bende cok üzüldüm.rabbim size sabir versin .insallah hayirli saglikli evlatlariniz olur .sana dua edecegim badem.ne denir daha bilemiyorum ki cok zor.ama isyan etme canim.bunu rabbim verdi o aldi.hamileligin ne oldugunu bile bilmeyenler var.senin icin cok zor biliyorum ama insan böyle zamanda uc noktaya gelebiliyor.esinin sagligina sükür et.benim kuzenim kizini annesi ve babasiyla gezmeye yolladi kaza yaptilar ve hepsini vefat etti.evin bir kiziydi simdi hem aileyi hemde kizini kaybetti simdi hamile olamiyor.sana belki moral olur diye yazdim.allaha emanet ol...

X