Meme estetiği oldum ve protezler çok yukarda bilgi sahibi olanlar moralim çok bozuk yardımcı olabilirler mi?

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Merhaba canım bence boyutları gayet güzel protezlerin de zamanla düzelecektir aylardir burdaki yazılanları okuyorum böyle olan arkadaşlar vardı zamanla duzeliyormus benimde iki haftaya ameliyatım sizin yaptırmadan önceki cup ölçünüz neydi

Bu konuyu doktorunuzla görüştünüzmü? Ne söyledi görüştüyseniz. Doktorunuzun adını da öğrenebilirmiyim

Kizlar meraba benimde 9. Günüm kasalti 335 CC takıldı minyonum bugün bı tsortle denedim inanılmaz büyük geldi gözüme çok pişman oldum yaptırdığıma acaba ödemli olduğu için mi iner mi bu kadar büyük kalırsa y

benim 6 ay dolu ameliyat olalı , sağ gögüsüm daha büyük :KK43: yapısı böyle idi ama silikon takılınca daha bir ortaya çıktı, can sıkıcı benim için , bi de aaa aç bakalım silikonun nasıl olmuş diyen arkadaşların yorumu da eklenin :KK43: gel de anlat hadi
Doktorlar ona göre protez koyuyor bildiğim kadarıyla eşitlensin diye

Merhaba canım bence boyutları gayet güzel protezlerin de zamanla düzelecektir aylardir burdaki yazılanları okuyorum böyle olan arkadaşlar vardı zamanla duzeliyormus benimde iki haftaya ameliyatım sizin yaptırmadan önceki cup ölçünüz neydi
Ya inşallah düzelir negatif olmak istemiyorum kesinlikle ama sabırla beklicem bandaj kullanıyorum zaten. 70 a sütyen kullanıyordum ben

Benim de bugün 4.günüm,aynı görüntü sonrası hayal kırıklığı bende de var,doktorum 3 haftaya şekil alıp düzeleceğini ve kontrole gelmemi söyledi ,o güne kadar yine ona güvenip çokta bakmamaya özen gösteriyorum.Gelişmelerden sizleri de haberdar ederim.

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Merhaba korkmayın zamanla düzelir nerede yaptırdınız ?

Merhabalar benim şuan tam 20. Günüm geçen gün adet olacağım zaman sol tarafında acayip kasılma içerisindeki damarını hissetme durumum oldu adet olunca geçti korkuttu açıkçası bu durumu yaşayan var mı

Doktorumda görüşüp dikleştirme yapılması gerek bence meme başınızı yukarı taşıması laızm bende oldum benim hoca ozan güven kaplan çok bilgi sahibi Boyle görüntü olmaması için hem dikleştirme hemde silikon taktı şuan çok memnunum 4.gunumdeyim

Merhaba yuvarlak mı damla mı ?

Bence bu normal bir durum kaslar kendini zamanla salınca protez aşağı inip normal görüntüye sahib olunuyor diye duydum.şuanki durumunuz nasıl biraz toparlandı mı acaba?

Merhabalar,ben de 12 martta kas altı dikleştirmeli oldum. 295 cc takıldı. Çok sorunsuz geçti sürecim ama şu an gözüme küçük geliyor. 75 b idim 80b-c kup oldum. Sizlerde de böyle bir sorun oldu mu? Daha doğrusu beğenmezlik😩

Sayın memeliler
Ben bu konuyla ilgili yeni başlık açmıştım.

20. Gündem sonra hala küçülme olur mu?

Aşağıya kaydıkça alt kıvrım büyür mü?

Kafamda deli sorular

Benim bir göğüs yuvarlak form da diğerinin sanki silikon altında duruyor göğüsün nasıl toparlanacak aklım almıyor

Merhaba canım göğüslerin düzeldi mi ne durumdalar acaba merak ettim

Zamanla iniyormuş merak etmeyin böyle kalmaz benim bir ayı geçti doğallaşmaya başladı sağ özellikle tamamen doğal sol daha yukarda ve şiş
Zamanla iniyormuş merak etmeyin böyle kalmaz benim bir ayı geçti doğallaşmaya başladı sağ özellikle tamamen doğal sol daha yukarda ve şiş
Merhaba
Bende 2 ay once motiva yuvarlak silikon taktirdim ama sol gogsum tamamen yerine oturdu ama sag gogsum hala yukarda ve sislikler gitmesine ragmen asagi inmedi ve artik inanilmaz derecede moralim bozulmaya basladi cunku hicbirsey giyinemiyorum cok belirgin sekilde biri buyuk biri kucuk duruyo, bu durumu yasamis olanlar bana yardimci olabilirmi??

Ya forumdan cok anlamiyorum. Bende yeni post actim. Bugün ameliyatimin 3. Günü mememin biri cok güzel yuvarlak digeri yuvarlak degil uca dogru sivrilesiyor. Cuma kontrolum var. Bugun ilk defa korsemi cikarttim bi bakayim dedim. Aklimdan cikmiyor ya böyle kalirsa cok kotu duruyor ya. Okadar para verdim hayal ettigim gorüntü bu degildi benim 😩😩
Nekadar ödediniz acaba ve nerede oldunuz ? Özel mi devlet mi

X