Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar ben Murat beyle tedaviye başlıcam sizce kendisi nasıl yoksa Nur hanımlamı başlıyayım çok kararsızım Murat bey ilk muyanemde bulunmuştu iyi birine benziyor ama başarısı hakkında bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim...

Canim nur hanim varken baska doktor dusunulemez bile :KK1:

Benim tedavime de murat bey oldu hep.oda iyi bir dr elbette.

Ama nur hanim bambaska:KK16:

merhaba kızlar bugun nur hnma muayne olsum..şükür kavusturana..çok güzel gecti.
Rabbim nasib ederse 10 gün sonra tedavime başlıyorum.
ilaçlarımı yazdı nur hnm.hatta transfer provasıda yaptık.
Rabbim yardımcımız olsun bu yolda..

Canım bir defa Murat beye kontrol oldum ikinciye Nur hanımı seçmem doğru olurmu 

Nur Hanım bizim için doktordan öte bir abla, bir arkadaş, dost.. Onun yeri ayrı. Ben de yakında dondurulmuş tedavime başlayacağım. Tabii ki Nur Hanımla :) Onun dönmüş olması bile moralimi yükseltiyor. O yokken hastane bomboş geliyordu gözüme...

Ama Murat Bey de çok çok iyi bir doktor. O da birkaç defa muayeneme girdi. Ben çok beğendim kendisini. İlgili , sabırlı.. İnsan gibi insan derler ya aynen öyle... Murat Beye de güvenebilirsin.

Memorial'da Semra Hoca hariç üç doktoru tavsiye ederim. Nur Hanım, Murat Bey, Müstecep Bey...

Nur Hanım bizim için doktordan öte bir abla, bir arkadaş, dost.. Onun yeri ayrı. Ben de yakında dondurulmuş tedavime başlayacağım. Tabii ki Nur Hanımla :) Onun dönmüş olması bile moralimi yükseltiyor. O yokken hastane bomboş geliyordu gözüme...

Ama Murat Bey de çok çok iyi bir doktor. O da birkaç defa muayeneme girdi. Ben çok beğendim kendisini. İlgili , sabırlı.. İnsan gibi insan derler ya aynen öyle... Murat Beye de güvenebilirsin.

Memorial'da Semra Hoca hariç üç doktoru tavsiye ederim. Nur Hanım, Murat Bey, Müstecep Bey...

Canım cvp verdiğin için çok tşkr ederim.bende Pazartesi tedavime başlıyorum Murat bey hakkında yazdıkların inanki içimi çok rahatlattı bu benim ikinci denemem birincisinde malesef negatif sonuç almıştım :KK43: umarım bu ikincisinde Bebişimize kavuşuruz 😇

inşallah ben de 6.tedavime donmuşlarımla başlıcam perşembe nur hanımla randevum var ben de çok beğeniyorum nur hanımı çok çok şeker yaa:KK16:

Cok sevindim canım kızlarımız yakında bizimle olcak inş benide sıcaklar cok etkiledi şimdi okula gidip geliyorum sen ne zaman ayrılacaksın izne... Bende memorial dusunuyorum dogumu bakalım son anda değişmezse alışverişe başladınmi biz odasını aldık arabasını birazda kıyafet Hayırlısıyla gelsin tek istegim bu :nazar::KK16::emir_bebek:

canım ders prog ayarlattım 20 saat haftada..bir günüm de boş olacak inş... ben 37 ye kadar çalışmayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa 9-10 kasıma kadar çalışıcam bakalım...zaten ekimde de 9 günlük bayram tatili var...rahatız yani... :) alışverişi parça parça yaptım..fazla bişey kalmadı...odasını aldık biz de ama yerleştirmedim henüz eşyalarını...ablam gelecek onunla yapıcaz...arabasını da aldık...gecelik,pijama,mama,bez falan kaldı işte..bir de hastane çantamı almadım henüz karar veremedim..çok pahalı bişey almak istemedim sonra kullanmazsam diye...sen ne aldın çanta olarak...inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza...ağrılarım da başladı...

bende 2 kere memorial hastanesinde tüp bebek yaptırdım (biri dondurulmuşlarla) ikiside negatif:KK43:(( dondurulmuşlarla devam edicem yine halbuki butun embriyolar 5. gün embriyosu ve kaliteleri AA. demekki başka bir sorunumuz var. şimdi genetik testler fln yapılıcak sanırım. Hayırlısı diyorum artık..

Benimkilerde dondurulacak önumüzdeki aya kaldı transferim troid hormonum yuksek çıkınca transfer iptal oldu dün opum vardı dilerim 5.güne dayanır yawruşlarım dayananlar dondurulacak troid hormonu yüksekken riske atamayız tutunmayı zorlaştırır dediler vardır bir hayır diyorum hem dinlenmiş olurum 1 ay ohss riskimde yüksekti karnım davul gibi:KK9:

Buarada kesinlikle Nur hanım diyorum:KK9:Mustecep beyle başladım o da çok iyi arada murat bey baktı 1 kere her soruyu sıkılmadan yanıtlıyor oda iyi ama Nur hanım birtane:KK66:!Okadar ilgili sıcak kanlı ve sabırlı ki kesinlikle tavsiye ederim:KK9:

Kızlar ben Nur hanım Murat bey karar veremezken bu hafta tedaviye başlayacam derken mucize bir şekilde bugün 1.5 aylık hamile olduğumu öğrendim keseyide gördüm halen şoktayız :KK66:))))

Benimkilerde dondurulacak önumüzdeki aya kaldı transferim troid hormonum yuksek çıkınca transfer iptal oldu dün opum vardı dilerim 5.güne dayanır yawruşlarım dayananlar dondurulacak troid hormonu yüksekken riske atamayız tutunmayı zorlaştırır dediler vardır bir hayır diyorum hem dinlenmiş olurum 1 ay ohss riskimde yüksekti karnım davul gibi:KK9:

Geç olsun güç olmasın inşallah.
Vücut da dinlenmiş olur.

Buarada kesinlikle Nur hanım diyorum:KK9:Mustecep beyle başladım o da çok iyi arada murat bey baktı 1 kere her soruyu sıkılmadan yanıtlıyor oda iyi ama Nur hanım birtane:KK66:!Okadar ilgili sıcak kanlı ve sabırlı ki kesinlikle tavsiye ederim:KK9:

O bizim meleğimiz :KK16:

Kızlar ben Nur hanım Murat bey karar veremezken bu hafta tedaviye başlayacam derken mucize bir şekilde bugün 1.5 aylık hamile olduğumu öğrendim keseyide gördüm halen şoktayız :KK66:))))

Maşallah :) Allah daim etsin inşallah :KK16:

Canımm maaşallah :nazar:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel sürpriz yapmış size yawruşunuz:KK9:Onca koşturmadan stresten kurtarmış annişini rabbim kolay bir hamilelik nasip etsin canım :KK66:)

canım mıkro nasıl bebeslerı ınsallah ıyıdır cıktılar mı kuvezden rabbım cumlemızınkını korusun ınsallah

X