Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Geçenlerde ebru şallının programını izlemiştim çatlaklar için fındık yağı ve kayısı yağını önerdi ikisini karıştırın ve çatlak olan bölgeyi hafif çindikleyerek masaj yaparak uygulayın sonrasında ya duş alın yada yağı uyguladığınız bölgeye yedirin dedi bunu düzenli bir şekilde hergün kullanın sonuç alırsınız dedi. Bende aldım ama daha başlamadım bakalım kullanayım sonuçları bildiririm size gece yatarken kullanmayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile5

kızlar bende aynen çatlak muzdaribiyim geçmio geçmio ben vıchy kullandım işe yaramıo bence boşuna kullanmayın bilee bize daha etkili yollar lazım:KK70:

öncelikle herkese merhaba
ben siteye yeni üye oldum en büyük nedenimde çatlaklar hakkında bilgi sahibi olmaktı
Lierac Phytolastil Ampulü kullandım doktor 4 ay kullan tam olarak geçirmez ama rengini açıcaz demişti ben sadece bir paketini kullandım etkisini gerçektende çok kısa bir zamanda gösterdi benim çatlaklarım ergenlikten dolayı oldu daha 17 yaşındayım ve cidden çok moralimi bozuyolar kırmızı çatlaklara bu ampuller cidden çok iyi geliyo ama fiyatı biraz pahalı olduğu için devam edemedim sadece 20 günlük ve 80 tl bunu bırakıp salyangoz özlü bepantenli bi karışım aldım aktardan şu anda onu kullanıyorum oda iyi geldi ama lierac üstüne tanımıyorum kesinlikle deneyin bende annemi ikna edebilirsem onu tekrardan aldırıcam

öncelikle herkese merhaba
ben siteye yeni üye oldum en büyük nedenimde çatlaklar hakkında bilgi sahibi olmaktı
Lierac Phytolastil Ampulü kullandım doktor 4 ay kullan tam olarak geçirmez ama rengini açıcaz demişti ben sadece bir paketini kullandım etkisini gerçektende çok kısa bir zamanda gösterdi benim çatlaklarım ergenlikten dolayı oldu daha 17 yaşındayım ve cidden çok moralimi bozuyolar kırmızı çatlaklara bu ampuller cidden çok iyi geliyo ama fiyatı biraz pahalı olduğu için devam edemedim sadece 20 günlük ve 80 tl bunu bırakıp salyangoz özlü bepantenli bi karışım aldım aktardan şu anda onu kullanıyorum oda iyi geldi ama lierac üstüne tanımıyorum kesinlikle deneyin bende annemi ikna edebilirsem onu tekrardan aldırıcam

ben hamileligim boyunca lierac jel kullandim catladim.dogum sonrasi lierac ampullerden 3 kutu bitirdim ve hic bi faydasini goremedim maalesef :umursamaz:
biri kirmizi kantaron yagi demisti bu sitede ondan surdum ve emin ol lieractan bin kat daha iyi geldi catlaklarimasempatiksalakcinni

ben hamileligim boyunca lierac jel kullandim catladim.dogum sonrasi lierac ampullerden 3 kutu bitirdim ve hic bi faydasini goremedim maalesef :umursamaz:
biri kirmizi kantaron yagi demisti bu sitede ondan surdum ve emin ol lieractan bin kat daha iyi geldi catlaklarimasempatiksalakcinni

kırmızı kantaron yağını aktarda mı bulabiliriz?

kırmızı kantoron yağını denicem bende. bakalım sonucunu bildiririm sizlere. fındık yağını kullanmıştım doğumdan hemen sonra pek faydası olmadı. ama çok düzenli kullanmamıştım o dönem. şimdi kırmızı kantorono sporla birlikte kullanmayı planlıyorum. bakalım geçecek mi. kafamçokkarıştı

kırmızı kantoron yağını denicem bende. bakalım sonucunu bildiririm sizlere. fındık yağını kullanmıştım doğumdan hemen sonra pek faydası olmadı. ama çok düzenli kullanmamıştım o dönem. şimdi kırmızı kantorono sporla birlikte kullanmayı planlıyorum. bakalım geçecek mi. kafamçokkarıştı

azalıyor evet kırmızı kantoronla. kalçamda bi kaç tane vardı, şu an yarılamış durumdayım.

ama ben artık şu rejene den kullanmak niyetindeyim. yağ ile uğraşmak istemiyorum.

rejene kullananalar memnun kaldılar mı acaba?

offf bu çatlaklarla başımız dertte. Bol su içmek ve karışım yağlardan sürmek faydalı. Ama bir de genetik durum var tabii

azalıyor evet kırmızı kantoronla. kalçamda bi kaç tane vardı, şu an yarılamış durumdayım.

ama ben artık şu rejene den kullanmak niyetindeyim. yağ ile uğraşmak istemiyorum.

Neden kırmızı kantoronu bırakacaksın. Kullanımı zor mu? Yağ emilimi olmuyor mu? Elbiseye bulaşıyor mu?

rejeneyi kullandım. tavsiye etmiyorum kesinlikle:eek:lmaz:

Arkadaşlar ben burdaki araştırmalarım sonucunda her önerilen krem ve yağın adını bir kağıda yazıp uzun süredir tanıdığım ve sürekli alışweriş yaptığım eczaneme gittim ve hepsini araştırmasını en doğru,güzel ve yan etkisiz olanı göğüs ve kollarımın üst kısmındaki çatlaklar için kullanacağımı söyledim. Araştırmanın sonucu olarak en iyisi LIERAC PHYTOLASTIL GEL dedi bana eczacım ve bende bir tüp aldım 18 gündür düzenli olarak her akşam masaj yaparak uyguluyorum çatlaklarım geçmedi ama azalma eğilimine girdi ve kesinlikle ama kesinlikle belirlinliği azaldı, hala varlar yakından inceleyince ve ben yerlerini bildiğim için görebiliyorum ama bilmeyen biri uzaktan bakınca neredeyse hiçbişey göremediğini söylüyor ve dikkatli inceledim aynadan kendimi hakikaten belirginliği azaldı çatlaklarımın görünümü yarı yarıya düzeldi ki daha başlayalı 1 ay bile olmadı, iyi sonuç almak için 2 tüp kullanmak gerekiyormuş yani 2 aya tekabül ediyor yaklaşık. Ben kesinlikle devam edeceğim çünkü biliyorum ki eskiden kalma çatlakların kesin çözümü yok fakat azaltabiliyorsunuz veya çatlakların incelmesini sağlayıp,derinliğini azaltıp,görünümünü düzgünleştirebiliyorsunuz bu üründe onu sağlıyor,fayda faydadır. a.s napalım bunada şükür :) yani anlattıklarımın özü açık we net tamamen yok etmek için değil ama(ki zaten bunun imkansız olduğunu düşünüyorum) azaltmak ve görünümünü düzgünleştirmek adına LIERAC' ı öneriyorum kızlaarr :KK66:

X