Modyad Ailesinin Malikanesi'ne Hoşgeldiniz:))

yatak odana özellikle karyolana bayıldım :) salonunda çok güzel çok cici, sadece bej koltuk nazarlığın olmuş oda olur okadar , güle güle oturun :nazar:

eşyalar genel olarak güzel country tarzı cok modern ama ev modern degil fayanslar falan mutfak dolapları ayakkabılık işi bozmuş fakat kendi evinse zamanla yaptırırsın ..
her sey uyumlu sadece o köşedeki altıkadın olan sehpa tarzınla kel alaka o sehpa avangard klasik döşenmiş evler için ..güel güle huzurla otur ..mutluluklar.

kırmızı ahsap bır kıtaplık aldıgım gun kaldıracagım o sehpayı , farklı bırsey gormeyı sevıyorum tam takımla oturmak sıkyor benı ufak tefek tarz farklılıgı hosuma gıdıyor, sanırım antredekı beyaz dolaba ayakkabılık dıyorsunuz, o ayakkabılık degıl sıfonyer eski bir esya ozellıkle kullanmak ıstıyorum orda (sadece yatak odasında kullanıldıgını dusunmuyrum sıfonyerın)onun karsısındakı kahve rafların devamı portmanto.. mutfak dolaplarının sadece rengını sevıyorum tarzını bende sevemedım..
fayans vs cok gozume batmadı da sadece hafıf sıyah desenlerı var onları begenmedım, ama suan degısme ımkanımız olamadıgı ıcın, zamanla zevkımıze gore mustakıl ev yaptıracagız, işte ozaman hersey goz yormadan ıstedıgımız gıbı olacak ıns..

teşekkürler yorumunuz ıcın..

yatak odana özellikle karyolana bayıldım :) salonunda çok güzel çok cici, sadece bej koltuk nazarlığın olmuş oda olur okadar , güle güle oturun :nazar:

bej koltugun nazarlıgını anlayamadım ne demek oldugunu ama:KK16:

çok teşekkür ediyorum nezaktınıze..

eşyalarımızın cok azı yeni..henuz 6 aylık evliyiz, fakat bırcogu bekar evlerımızdekı esyalarımız ve yenı evimize uyarlamaya calıstık, umarım begenırsınız, yorumlarınızı esırgemeyınız efenım:))...

hosgeldınız evımıze:)) öyleyse buyrun evımızı dolastırayım sizlere..

sanırım bıraz karısık olacak yuklemeler, şimdiden kusura bakmayın dıyor, keyıflı forumlar diliyorum....

esylarin cok hos canim,
seninle sevklerimiz cok yakin.
su dikis makine kutundan birtane bendede var:)

once salonda duruyordu, simdide ayakabiligin yanina verdim anaktarlik, kifir zifir icin kulaniyoruz:)
ama sanki seninki daha guzel:KK53:

forumda gördüğüm en güzel salon + en güzel yatak odası. bayıldım ba-yıl-dım! sağlıkla mutlulukla oturun. sevgiler...

çok güzel :nazar: benim gözüme takılan çok fazla aksesuar var kimisi minik minik kimisi çok farklı renklerde göz yoruyor, biraz babanne evi gibi olmuş ama siz zaten o tarzı seviyorsunuz anladığım kadarıyla güzel günlerde:KK16: oturun

iyi gunlerde mutlu huzurlu oturun insalah,mobilyalarinizi cok begendim,stil sahibi guzel samimi bir ev :)

Merhaba, evinize bayıldım bayıldımmm:) En çok da yatak odanızı beğendim diyebilirim. Eşyalarınız yuvanızı olabildiğince ısıtmış. Allah huzurunuzu, mutluluğunuzu eksik etmesin:nazar: Bir kere daha anladım ki, eşyaların modernliğiyle veya pahalılığıyla değil sıcaklığıyla yuva huzurlu ve mutlu görünüyor :nazar: Ben de 2 yıllık evliyim, ilk zamanlar mutfak takımı dantellerimi kullanmıştım ama temizlik sonrası kaldırdım, daha da kullanmıyorum, acaba sizin de öyle olur mu yoksa dantel örtüleri sevdiğiniz için mi kullanıyorsunuz :KK1:

Bende mutfak dantellerimi ilk evimde kullandim,tabi hepsini degil,bir kac parcasini ,sonra kaldirdim.simdi cikardim bir kacini,serdim.normalde danteller tam takim,kac parca olurlar.hepsini serersen hem goz yorar,hemde bi anlam ifade etmez.gidip ucuz kumaslar para verecegime ,el emegi,bu urunleri evin cesitli koselerinde kullanmak daha mantikli :)

Cok begendim tarzinizi. Oturma odasindaki antikalar dikkatimi cekti. :) Cok harika bir atmosfer yaratmissiniz. Avizeler, örtüler... Mobilyalari begendim orasi baska ama ayrintilar da cok güzel... Eski esyalarinizla birlestirmekle cok cok iyi yapmissiniz. Sicacik bir ortam olusturmus. Agiz tadiyla güzel seneleriniz olsun... :)

Tekrar baktim, baktikca insan ayrintilari daha iyi fark ediyor. :) Dantelleri de begendim!! Artik cok az insan dantel kullanir oldu ama bence dantel evi daha sicak gösteren bir unsur. Ben de dantel kullaniyorum salonumda. Evimizi ziyarete gelenler cok sasiriyorlar ama ne kadar sicak bir atmosferi var diyorlar. O atmosfer de aslinda begenmedikleri dantelle saglanmis oluyor. Tabi dantel her tarz mobilyaya da yakismiyor bence. :)

çok ama çok teşekkür ederim, bıkac eksıklıklerım her evde oldugu gıbı var, zamanla tamamladıkca onlarıda paylasırım, buranın objektıflıgıne guvendıgım ıcınse paylasmak ıstedım; belki bir eleştiri yapılır duzeltırım, yada fıkır verılır degerlendırırım.....
en onemlısı evımde mısafır etmek guzeldı kk üyelerini.. çok teşekkür ediyorum guzel yorumlarınız ıcın....daha guzellerı sızlerın olsun....

evine misafir olmakta güseldi cnm :) mutlu sağlıklı çoluklu çouklu oturun inşallah :) :nazar:

Slm ben siteye yeni uye oldum. Fakat resimleri goremiyorum eklenmis resmin on izlemesi diyor acmiyor. Neden acaba kizlar.

Maşallah eviniz çok güzel ve ferah Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :nazar:
Yatak odası mobilyasını ve yemek takımını nerden aldınız öğrenebilir miyim acaba? :)

çok cici,sıcacıkk maşallah ağız tadıyla oturun cnm

esylarin cok hos canim,
seninle sevklerimiz cok yakin.
su dikis makine kutundan birtane bendede var:)

once salonda duruyordu, simdide ayakabiligin yanina verdim anaktarlik, kifir zifir icin kulaniyoruz:)
ama sanki seninki daha guzel:KK53:

Cok cici bir ev, Rabbim huzur icinde oturmayi nasip etsin ins...:KK16:

çok teşekküler arkadaslar..

Cok begendim tarzinizi. Oturma odasindaki antikalar dikkatimi cekti. :) Cok harika bir atmosfer yaratmissiniz. Avizeler, örtüler... Mobilyalari begendim orasi baska ama ayrintilar da cok güzel... Eski esyalarinizla birlestirmekle cok cok iyi yapmissiniz. Sicacik bir ortam olusturmus. Agiz tadiyla güzel seneleriniz olsun... :)

çok teşeşkkür ederim, yavas yavas avizelerimi tamamlıyorum yakında tamamını ekleyecegım evımın, salonum bıle suan degıstı malum evın eksıklerı bıtmıyor,tamamladıkca paylasacagım sızlerle, daha guzellerı sızlerın olsun:)

Tekrar baktim, baktikca insan ayrintilari daha iyi fark ediyor. :) Dantelleri de begendim!! Artik cok az insan dantel kullanir oldu ama bence dantel evi daha sicak gösteren bir unsur. Ben de dantel kullaniyorum salonumda. Evimizi ziyarete gelenler cok sasiriyorlar ama ne kadar sicak bir atmosferi var diyorlar. O atmosfer de aslinda begenmedikleri dantelle saglanmis oluyor. Tabi dantel her tarz mobilyaya da yakismiyor bence. :)

evet dantel kesınlıkle vazgecılmezım, dedıgınız gıbı dantelınde belırlı bır tarzı var ve belırlı bır tarz evlere uygunlugu oldugunu bende dusunuyorum, kısaca sıze katılıyorum:KK34:

X