Modyad Ailesinin Malikanesi'ne Hoşgeldiniz:))

Maşallah eviniz çok güzel ve ferah Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :nazar:
Yatak odası mobilyasını ve yemek takımını nerden aldınız öğrenebilir miyim acaba? :)

mobılyalar tepe home mutfak masa sandalyesı mudo. begenmenıze sevındım, teşekkür ederim:)

benim tarzımın yakınından bile geçmese de evinizdeki sıcaklık bilgisayar ekranlarından yansıyor gerçekten. eşyalar hakkında yorum yapamıcam benim tarzım değil ama huzur yansıyor dediğim gibi. mutluluklar diliyorum.

benim tarzımın yakınından bile geçmese de evinizdeki sıcaklık bilgisayar ekranlarından yansıyor gerçekten. eşyalar hakkında yorum yapamıcam benim tarzım değil ama huzur yansıyor dediğim gibi. mutluluklar diliyorum.

Teşekkür ediyorum içten yorumunuz için:)

mükemmeeel cok begendim canım tam benim istediğim ve hayalettiğim gibi her yer ferforjee :) country tarzına zaten bayılıyorum özellikle yatak odan cok hos! ev kendinizin ise kapıları beyaz yapıp mutfagı da hallettin mi süper bi evin var demektir bu hali de güzel ama tam anlamıyla o zaman hayalmde ki ev olur gerçekten güle güle oturun:) bu arada yatak odası da mı tepe home?

mükemmeeel cok begendim canım tam benim istediğim ve hayalettiğim gibi her yer ferforjee :) country tarzına zaten bayılıyorum özellikle yatak odan cok hos! ev kendinizin ise kapıları beyaz yapıp mutfagı da hallettin mi süper bi evin var demektir bu hali de güzel ama tam anlamıyla o zaman hayalmde ki ev olur gerçekten güle güle oturun:) bu arada yatak odası da mı tepe home?

evet canım yatak odamız da tepe home.. evde o kadar degısıklık olacak ki bu sadece oylece yerlesmıs halını ekledım, daha alınacak ve degısecek cok sey var yanı, oldukca ekleyecegım inşallah..beğenmenize sevindim, daha güzelleri sizlerin olsun :KK39:inşallah:))

kesinlikle harika:nazar:
hiçbir eşya bekar evinden uyarlama durmuyo
güle güle,huzurla oturun:nazar::nazar::nazar:

Çok güzel sıcak bir yuva.. Bence dantel örtülerini kaldırsanız daha modern bir görüntü elde edersiniz

evinizin tarzı gerçekten çok hoşuma gitti. Ben de oturma odamda bu tarza yakın eşyalar kullandım. ama sizinkiler çok çok güzel.

Yatak odana ve salona bayıldım
yatak odasındaki gardolap,komodinler,tuvalet masası çok güzel

salondaki konsol çok çok güzel, ortadaki sehpa da harika
ama keşke bu kadar dantel koymasaydın, helede o orta sehpaya
avizeler de harika
koltuklarında çok güzel bence ama keşke o örme örtüleri koymasaydın
mutfağını ve banyonu beğendim, sakın alınma
bide banyodaki uzun çiçeği ve koridordaki yapma çiçekleri sevmedim

sağlıkla oturun inşallah

kesinlikle harika:nazar:
hiçbir eşya bekar evinden uyarlama durmuyo
güle güle,huzurla oturun:nazar::nazar::nazar:

gercektende güzel eviniz

Koltuklarına bayıldınmmmm cicili bicili çok hoş :)

Çok güzel sıcak bir yuva.. Bence dantel örtülerini kaldırsanız daha modern bir görüntü elde edersiniz

evinizin tarzı gerçekten çok hoşuma gitti. Ben de oturma odamda bu tarza yakın eşyalar kullandım. ama sizinkiler çok çok güzel.

sıcacık huzur dolu bir ev...

Yatak odana ve salona bayıldım
yatak odasındaki gardolap,komodinler,tuvalet masası çok güzel

salondaki konsol çok çok güzel, ortadaki sehpa da harika
ama keşke bu kadar dantel koymasaydın, helede o orta sehpaya
avizeler de harika
koltuklarında çok güzel bence ama keşke o örme örtüleri koymasaydın
mutfağını ve banyonu beğendim, sakın alınma
bide banyodaki uzun çiçeği ve koridordaki yapma çiçekleri sevmedim

sağlıkla oturun inşallah
beğenmenize sevindim, çoook teşekkür ederim yorum ve elestırılerınız ıcın, evimde suan calısmadıgım ıcın bol bol vakıt ayırma ve degısıklık yapma sansım oldu, dantellerden elimde değil vazgecemıyorum ama bıraz daha az ve oz kullandım, daha farklı modeller serdim.. tam istediğim şekle girdiğinde tekrar paylasacagım, saolun arkadaslar en guzellerı sızlerın olsun:))

çok güzel eviniz sağlıkla mutlulukla oturun.emek var her köşesinde.benim bi sorum olucak size bulaşık makinanız samsung galiba benimkiyle aynı.memnunmusunuz.ben hiç memnun değilim de onu sormak istedim.acaba ben mi hatalı kullanıyorum.

çok güzel eviniz sağlıkla mutlulukla oturun.emek var her köşesinde.benim bi sorum olucak size bulaşık makinanız samsung galiba benimkiyle aynı.memnunmusunuz.ben hiç memnun değilim de onu sormak istedim.acaba ben mi hatalı kullanıyorum.

öncelikle teşekkür ederim.
sorunuza gelince evet samsung ve hıc memnun degılım.... bir kere alt kısım yukseklıgı yetersız, büyük servis tabaklarım sıgmıyor,yanlıslıkla ılk zamanlar takım olan servıs tabagımı kosesınden kırdı,
deterjan bolumunun onundeki tabak sırasına normal tabak konulmuyor, küçük tabaklar koyabılıyorum ancak, yoksa deterjan acılmıyor ve yıkamıyor,
bazen çok ses cıkarıyor yanı suyu puskurtmuyor da tek bır yere su akıtıyor gıbı, elinizle hortumun ucunu sıkarsınızya, aynen oyle ses cıkarıyor......

kısacası hıc ama hıc memnun degılım, daha yıkama sonrası bıraktıgı deterjanı vs saymadım bıle, bazende temızlemıyor(ki ben hiç kirli bisey koymam mutlaka suda ıyce yıkaıp yerlestırırm ama istediğim temizlikte değil..)

ben de sizin gibi düşünüyordum, taki kullanıcı yorumlarını okuyana kadar, herkes aynı seylerden sıkayetcı....

X