Modyad Ailesinin Malikanesi'ne Hoşgeldiniz:))

Eşim bu evi görmesin.ahşap eskitme hastası hep hayali böyle bi ev kurmak.bizim daha tek tük eşyalarımız.çoook güzel bayıldım güle güle oturun..

NOT :) Salonumun yeni hali sayfa 13'tedir.:)

eşyalarımızın cok azı yeni..henuz 6 aylık evliyiz, fakat bırcogu bekar evlerımızdekı esyalarımız ve yenı evimize uyarlamaya calıstık, umarım begenırsınız, yorumlarınızı esırgemeyınız efenım:))...

hosgeldınız evımıze:)) öyleyse buyrun evımızı dolastırayım sizlere..

sanırım bıraz karısık olacak yuklemeler, şimdiden kusura bakmayın dıyor, keyıflı forumlar diliyorum....
YATAK ODASINI NEREEDEN NE KADARA ALDINIZ ACABA :)

Salonumda yemek masası ve oturma grubunun yerlerını degıstırdım, nasıl olmuş?
Benım avıze takıntım vardı, masa ustu ve sehpa uzerıne gelmesı gerekıyordu avızelerın o yuzden eskı duzenden vazgecemıyordum, sıkıldıgımı farkettım ve bır anda degıstırdım.Biraz orantısız görünse de gözüme eski haline göre daha kullanıslı gorunuyor.
Ortada dolasan kabloları gormeyın sımdılık, aksama esımı beklıyorlar:)
Fikirleriniz çok önemli, konuyu ılk actıgımdan bu yana tum yorumları dıkkate alıyorum, şöyle daha iyi olur derseniz denerim, teşekkürler.Eki Görüntüle 1196659 Eki Görüntüle 1196663 Eki Görüntüle 1196662 Eki Görüntüle 1196658 Eki Görüntüle 1196661 Eki Görüntüle 1196660 Eki Görüntüle 1196664 Eki Görüntüle 1196665

Merhaba canim, salonunun yeni hali cok guzel ve zarif olmus. Country tarzi benim de cok sevdigim ve evimi insallah doseyecegim tarz. Nacizane birkac tavsiyem olacak. fiskos sehpan cok guzel, cekmece detayi cok hos. Bence onun ustune daha kucuk , sadece ust yuvarlak kismina gelecek bir ortu serersen guzelligini ortaya cikarmis olursun, ayni sekilde yemek masan icin. o dantel tarzindaki ortuyu kaldir bence , sadece runner kalsin. Masan zaten guzel, fazladan ortulerle goruntusunu engelleme bence. Bu arada perdelerin cok guzel. Nerden ve kaca aldigini sorabilirmiyim?

Merhaba ev resimlerine bakardım ama ilk defa yorum yapıyorum evinizin yaşanmışlık hissini sevdim eskicileri merak ettim sakıncası yoksa nerelerde olduklarını söyler misiniz istanbullu değilim ama bir fırsatım olduğunda ziyaret etmek isterim

YATAK ODASINI NEREEDEN NE KADARA ALDINIZ ACABA :)

yatak odası tepe home. alındıgı zamankı fıyatını bılemıyorum ama gecen gun tepe home de gordum yatak odamızı, puf ,şifonyer,tuvalet masası ve aynası harıc 16000 yazıyordu. ama yatak vardı onda.

Merhaba canim, salonunun yeni hali cok guzel ve zarif olmus. Country tarzi benim de cok sevdigim ve evimi insallah doseyecegim tarz. Nacizane birkac tavsiyem olacak. fiskos sehpan cok guzel, cekmece detayi cok hos. Bence onun ustune daha kucuk , sadece ust yuvarlak kismina gelecek bir ortu serersen guzelligini ortaya cikarmis olursun, ayni sekilde yemek masan icin. o dantel tarzindaki ortuyu kaldir bence , sadece runner kalsin. Masan zaten guzel, fazladan ortulerle goruntusunu engelleme bence. Bu arada perdelerin cok guzel. Nerden ve kaca aldigini sorabilirmiyim?

öneriler için teşekkürler, zaten eskı halınden yıne eser kalmadı, hobılerım arasında ev degısıklı oldugundan sureklı hareketlı evdekı esyalar :)
salon perdesı emınonunde bı perdecıden yaptırdım oyle bılındık marka degıl. 1250 ıdı.

Merhaba ev resimlerine bakardım ama ilk defa yorum yapıyorum evinizin yaşanmışlık hissini sevdim eskicileri merak ettim sakıncası yoksa nerelerde olduklarını söyler misiniz istanbullu değilim ama bir fırsatım olduğunda ziyaret etmek isterim

oncelıkle tesekkurler. gittigim ve bıldıgım bırkac eskıcı ev antıkacılar paylasayım.
oncelıkle ortakoyde bır sokak var orada antıka ama antıkadan ucuz, eskıcıden pahalı urunler yer alıyor. bırkac avızemız ordan.
bomontı organık pazar dıye gecen bır yer var, her pazar gunu antıkacılar gelıyor ve cok guzel urunler buluyoruz oradan. hatta eskı foto bıle satıyorlar eskı olan hersey var. :)
c.tesi gunlerı dolapdere de bit pazarkı var eskı rus pazarı gıbı 1-10 tl arası bırcok urun ama oyle cok kalıtelı bırsey pek ılerı saatlere kalmıyor sabahın erken satınde gıdılırse, guzel urunlerle de karsılasılıyor.
Horhor çarsısı, 6-7 katlı kocaman bır carsı.
çukurcuma, en sevdıgım yerlerden. bıraz antıka havası var orda urunler pahalı ama tarz.
bunlar mutlaka her hafta olmadı 2 haftada bır ugradıgımız yerler. bunun dısında bırcok yer daha var fakat . bu yerler toplu halde oldugundan bır cok dukkan bır arada.
sonrasında bıkac hurdacılarımız var fatıh cıvarında.
ama el arasıyla hurdacı yazan amcalar var ya onlardan harıka urunler cıkıyor. en cok onları sevıyorum. bır keresınde o amcadan osmanlı setı almıstım.
Yine yardımcı olabılecegım bırsey olursa seve seve. İyi günler.

çok güzel bir tarzınız varmış, evinizin duvar rengi tam olarak ne diye geçiyor?

aldıgım renk damla sakızı ıdı. ama bır odayı bır boyadık. cok kotu oldu kırec gıbı resmen. sonra gıdıp tekrar ıcıne bırkac rek karıstırttım. kırmızı sıyah bı ıkı daha vardı. daha dogrusu karstırıyorlar rengı gosterıyorlar. begenmedıgımde tekrar baska bırseyle karıstırdık.
markası marshall ama rengı kendımız olsuturduk. yakında acık pudre pembe gıbı duruyor.

öneriler için teşekkürler, zaten eskı halınden yıne eser kalmadı, hobılerım arasında ev degısıklı oldugundan sureklı hareketlı evdekı esyalar :)
salon perdesı emınonunde bı perdecıden yaptırdım oyle bılındık marka degıl. 1250 ıdı.

madem değişiklik var yeni fotolar isteriz:)

Kızıma oda yaptık teyzeleri :)
Balkondaki sedire, uyku seti alıp, beşiğe çevirdik, henüz korkuluk yaptımadık, çünkü yatağımın hemen yanına sabitlemeyi düşünüyoruz... Şimdilik bu şekilde :) artık heyecanla bekliyoruz :)

Eklentiler

• IMG_20150928_145934 (1).jpg
    IMG_20150928_145934 (1).jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20150928_150440 (1).jpg
    IMG_20150928_150440 (1).jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_20150928_150552.jpg
    IMG_20150928_150552.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 129
Kızıma oda yaptık teyzeleri :)
Balkondaki sedire, uyku seti alıp, beşiğe çevirdik, henüz korkuluk yaptımadık, çünkü yatağımın hemen yanına sabitlemeyi düşünüyoruz... Şimdilik bu şekilde :) artık heyecanla bekliyoruz :)
farkını belli etmişsin yine herşey çok güzel sağlıkla gelsin güzel kızın...

X