Modyad Ailesinin Malikanesi'ne Hoşgeldiniz:))

Salonumda yemek masası ve oturma grubunun yerlerını degıstırdım, nasıl olmuş?
Benım avıze takıntım vardı, masa ustu ve sehpa uzerıne gelmesı gerekıyordu avızelerın o yuzden eskı duzenden vazgecemıyordum, sıkıldıgımı farkettım ve bır anda degıstırdım.Biraz orantısız görünse de gözüme eski haline göre daha kullanıslı gorunuyor.
Ortada dolasan kabloları gormeyın sımdılık, aksama esımı beklıyorlar:)
Fikirleriniz çok önemli, konuyu ılk actıgımdan bu yana tum yorumları dıkkate alıyorum, şöyle daha iyi olur derseniz denerim, teşekkürler. $101_1490.jpg $101_1496.jpg $101_1494.jpg $101_1489.jpg $101_1493.jpg $101_1491.jpg $101_1498.jpg $101_1499.jpg

yemek masasındaki avize, kızlı cam fiskos birde mutfak sandalyelerini bana verin olsun bitsin bu iş :KK6: cok güzellerr.. diger avizeden annemde var o da güzel malzemeleri pirinç onların ve el yapımı muhtemel , bayılırım işçiliği olan kaliteli malzemeye:))

birde evet oturma grubunu odanın daha ısık alan bölgesine tasımakla iyi yapmıssınız daha ferah duruyor, cok güzel eviniz

birde örtüler zevk meselesi ama evet biraz sık kullanılmış azaltılabilir zaten yapmıssınız galiba.. mesela mutfaktaki masanın güzelliği o güzel örtü altında kalmıs:)

yemek masasındaki avize, kızlı cam fiskos birde mutfak sandalyelerini bana verin olsun bitsin bu iş :KK6: cok güzellerr.. diger avizeden annemde var o da güzel malzemeleri pirinç onların ve el yapımı muhtemel , bayılırım işçiliği olan kaliteli malzemeye:))

istediğin sandalye,sehpa, avize olsun:) evımın avızelerını tam 1 senede tamamalayabıldım. hem porselen,hem pırınc, hem el ıscılıgı, hem eskı, hemde odalarla uyumlu olsun dıye...neysekı bıttı :)

birde evet oturma grubunu odanın daha ısık alan bölgesine tasımakla iyi yapmıssınız daha ferah duruyor, cok güzel eviniz
evet daha kullanıslı ve havadar oldu, hemen yanı balkon kapıyı actıgım anda pufur pufur esıyor:)hem de servısdaha rahat tabı

yatak odasındaki bench markizde salona gelmiş o da güzel olmuş esyalarınız kaliteli
ıste orası benım kosem, laptobumla kk keyfı ayaklarımı ona uzatarak daha da keyıflı hale gelıyor :)

teşekkürler güzel yorumunuz ıcın:)

sizin gibi tarz sahibi insanlara bayılıyorum ben ; eviniz sizi yansıtıyor eminim .. antikanın eskinin kıymetini bilmeniz ayrıca cok güzel artık cogunluk hazır malzeme ve fabrikasyon maalesef tekrar tebrikler:KK16:

birde örtüler zevk meselesi ama evet biraz sık kullanılmış azaltılabilir zaten yapmıssınız galiba.. mesela mutfaktaki masanın güzelliği o güzel örtü altında kalmıs:)

ilk hallerini silebilsem keşke:KK43:
okadar zor yerlestıkkkı , cok yoguun calısıyorduk, eve pek vakıt ayıramamıstım, işten çıktım sımdı ev adam oldu, mutfagıda bır ara yuklemeyı dusunuyorum, örtüler cok abartıydı kabul edıyorum, onlardan eser yok sımdı sadece tul ve masaya kapatmayacak tul ortü.

sizin gibi tarz sahibi insanlara bayılıyorum ben ; eviniz sizi yansıtıyor eminim .. antikanın eskinin kıymetini bilmeniz ayrıca cok güzel artık cogunluk hazır malzeme ve fabrikasyon maalesef tekrar tebrikler:KK16:

teşekkür ediyorum:KK16: çok mutlu oldum ınanın:KK16: daha guzellerı sızlerın olsun....
eski eşya benım hatta bızım ıcın tutku oldu neredeyse :) çok keyıflı bır baslayan bırakamıyor. kucuk bır odamız var, nerde ılgınc eskı antıka var aldık onları henuz burada gostermedım, evımıze gelen mısafırlerımıze kucuk bır muze havası yasatıyor orası :KK52::KK52:

teşekkür ediyorum:KK16: çok mutlu oldum ınanın:KK16: daha guzellerı sızlerın olsun....
eski eşya benım hatta bızım ıcın tutku oldu neredeyse :) çok keyıflı bır baslayan bırakamıyor. kucuk bır odamız var, nerde ılgınc eskı antıka var aldık onları henuz burada gostermedım, evımıze gelen mısafırlerımıze kucuk bır muze havası yasatıyor orası :KK52::KK52:

gercekten mi ne hos bi fikir harika cidden!! keske evinize misafir gelsem:))) dediğiniz cok dogru tam bir tutku bu

bu countryler yedi bitirdi bni bi an once evlensem de guzel guzel ben de boyle yapsam diyorm :)) huzurla oturun..cokzel bir ev

Her şey çok güzel yerli yerinde. Mobilyalarınız harika. Nasıl bekar evi eşyaları ben anlamadım. : )
Konsoldaki radyo da dikkatimi çekti. Ben de öyle bir şey almak istiyorum biraz daha küçüğü.

Her şey çok güzel yerli yerinde. Mobilyalarınız harika. Nasıl bekar evi eşyaları ben anlamadım. : )
Konsoldaki radyo da dikkatimi çekti. Ben de öyle bir şey almak istiyorum biraz daha küçüğü.

istanbulda iseniz, buradaki tüm hurdacı,eskici, antikacıları hatta ve hatta bıt pazarcıları yakinen tanıyorum artık, yardıma ıhtıyacınız olursa nerde ne var soylerım :) bana kayınvalıdeden kaldı,varsa kayınvalıdenız bı yoklayın belki cıkar :)

istanbulda iseniz, buradaki tüm hurdacı,eskici, antikacıları hatta ve hatta bıt pazarcıları yakinen tanıyorum artık, yardıma ıhtıyacınız olursa nerde ne var soylerım :) bana kayınvalıdeden kaldı,varsa kayınvalıdenız bı yoklayın belki cıkar :)
Heheh yok ankaradayım. Benimkilerden çıkmaz öyle radyo. : ) Ankara'da da antikacıları gezmek istiyorum da bi fırsat yaratamadım.

X