Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

:eek: arkadaslar merhaba, bu konuyu ayristirmak icin actim ama moderatorlar uygun gormezler ise baska konuya da tasiyabilirler...

simdi konumuz nar cekirdegi kaydirigubbakcemile5

ben baslayali 1 hafta oldu, kuc ile beraber kullaniyorum ama muazzam bir agri var ve sanirim ikinci kez buyume basladi gibi... fisfisfis

bu konuda daha once nar cekirdegi kullanmis olanlar var ise bilgilendirmelerini rica ederim kaydirigubbakcemile2

özgeeee nasil su nar cekirdegi tözmu yoksa sadece cekirdekmi neyle yiyorsun nasil oluyo anlat bakim ?:KK70:

hemmeeeen anlatiiim canimciiim kaydirigubbakcemile5

hud marka nar cekirdegi yazandan aldim ben ama bi suru markanin nar cekirdegi var...

sabahlari 1 kasik kuc ve 1 kasik (tatli kasigi bunlar) nari su ile ardarda kapiyorummm...

aksamlari ise, bir kase yogurdun icine 1 kasikkuc, 1 kasik nar cekirdegi, bazen de corek otu katarak catir cutur yiyorum... oglenleri ise aklima gelirse 1 kasik nar cekirdegi kapiyorum...

ama simdi nar suyu da icmeye baslicam sanirim :jeyyar: ne kaybederim ki... :nazar:

batıdaki insanlar bilmiolar işte böyle şeyleri
ne varsa doğuda avar
hele uzakdoğu uf uf
efendime söyleyim caponya, hindistan, bu ülkelerde yaşayanlar otlar, şifalar konusunda yaşadı

canım grossmarketlerde pomegranate seed gibi bisiler yazan urunler yok mudur?? peki o zaman nar cayi alsan? :lepi:

arkadaşlar nar çekirdeğinden kesin sonuç alan varmı :tomato:özgecim bu arada esprili bi kişiliğe sahipsin burdan öyle gözüküyorgamyoncuiremsu

batıdaki insanlar bilmiolar işte böyle şeyleri
ne varsa doğuda avar
hele uzakdoğu uf uf
efendime söyleyim caponya, hindistan, bu ülkelerde yaşayanlar otlar, şifalar konusunda yaşadı

AYNEN....bi görsen burdaki kadinlari allahim bi insan bukadarmi ot olur ...bakimmis bitkilermis falan fistan hic cakmazlar ....

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar nar çekirdeğinden kesin sonuç alan varmı :tomato:özgecim bu arada esprili bi kişiliğe sahipsin burdan öyle gözüküyorgamyoncuiremsu

canımcım benim bayagi dolgunlasti gene :içelim: ama daha net bisi diyemem tabii mirmirmirmir

bu arada cok tesekkur ederim canımcım, espriliyimdir... temelinde de, herseye ve herkese sevgi ile yaklasmam yatar... tum hayatim boyunca yasadiklarimdan sunu cikardim, sevgi ile yaklastiginda, tum hayat da sana sevgi ile karsilik veriyor :asigim:

sen benden iyi biliyosun way be cikacam simdi bakayim bi cok sagol canim benima.s.:1hug:

canımcım sana nar cekirdegini almanyada nereden alabilecegini yazmistim amaaa bersule moderatorumuz silmis şakkıdı bence tuhaf ama olsun kural kuraldir, silmek zorundalar sanirim...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

özgecim sen nerden biliyosun ???? süpersin Şeniz

özgecim sen nerden biliyosun ???? süpersin Şeniz

ayy rica ederim utandim simdi :eek: canim ben lisede almanca okudum o yuzden almanca lisanina ve kulturune yakinimdir, oradan kalan bilgilerim ile senin icin internette arastirma yaptim hemen kaydirigubbakcemile5

özgecim ben senin mesajlarını hep okuyodum göüs büyütme alanlarında, çok şey öğrendim sendenn yerimseniben

bu arada ben de lise 3teym almanca görüyorum uff çok zor dimi yaa:kızgın:

sen ve uranus(tü sanırım) sayesinde baya güzelleşti göğüslerim, önceden sivilce gibiydi yaa ıyy..
şimdi desteksiz 75 takıyorum, nar çekirdeğiyle de biraz yanlara doğru dolgunlaşsa süper olur benim için.. ayy iyi ki varsınz yaa a.s.

X