Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

benim durumum mesela bahsettiğin gibi..ya şişman guruba girmiyorum ama hafif balık etliyim..resimdende anlaşılacağı gibi..
b4zf0.jpg

b4zf0.9255c10d66.jpg

şu an bundan biraz daha zayıfım o kadar..(3 kilo kadar)
mesela benim göğüs ölçüm 48-50 kilo 1.68 fln boylarında bi bayanda çok güzel durur..durum bende öyle değil..göğüs altıma dokunduğumda kemiklerimi sayabiliyorum ama gövde bölgem kemik olarak iri olduğu içinde bende küçük duruyolar.senağlama.o şekilden dolayı ben göğüs büyütme işini bu kadar takıyorum..benim durumum biraz daha vahim kızlar..çünkü ben incecik olupta dolgun göğüslü çok az kız gördüm..belki silikondur onlarda bilemem..ama charlize theron gibi incecik olupta küçük göğüslü olsaydım bu kadar uğraşmazdım göğüslerimde..sonuçta şundan eminimki sizin durumunuz benimkinden daha iyi..:lepi:

canımcım sana bi onerim var sakın yanlis anlama ama resimlerini bu kadar rahat bi sekilde koyman sence ii mi mirmirmirmir yani neticede burasi gogusten bahsedilen bi forum, resimlerini gostermek cok saglikli olmayabilir diye dusunmekteyim ne dersin? sonucta internet guvensiz bi ortam ama gene de sen bilirsin tabii kaydirigubbakcemile5

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
şişmanlamakla bişi değişmeski canım.ben 18 yaşındayken 44 kiloydum 75 bedendi.21 yaşına kadar 10 kilo alıp 54 e çıktım hiçbişi değişmedi gene 75 bedendi.şimdi 50 kiloyum 80 beden ama küç saolsun 80 çok sıkıo artık :nazar: 85 e geçicem :teytey: darısı hepinizin başına a.s.

şişmanlıkla alakası yok bence sen küçe inan a.s
ya ben küç kullanıyorum yaklaşık bir aydır ondan öncede kullandım bi ara bıraktım etkisi olmuştur belki ama ben pek farkedemedim sen ne zamandır kullanıyorsun inş bende etkisini görürüm:Saruboceq:

....................................................................................

hud marka olanı hem internette hem bi çok aktarda gördüm ben
7-8 lira civarı nette

şişmanlamakla bişi değişmeski canım.ben 18 yaşındayken 44 kiloydum 75 bedendi.21 yaşına kadar 10 kilo alıp 54 e çıktım hiçbişi değişmedi gene 75 bedendi.şimdi 50 kiloyum 80 beden ama küç saolsun 80 çok sıkıo artık :nazar: 85 e geçicem :teytey: darısı hepinizin başına a.s.

şişmanlıkla alakası yok bence sen küçe inan a.s

hadi yaa okadar etkı gosterdimi küç, bende kullandım etkısı oldu ama öyle abartılı bi şekilde diil şimdide nar kullancam bakalım ümidimizi kesmiyoruz inş.olcak bişiler...bide bence hiç kilo ile alakası yok benım arkadaşlarımdan bırısı yeterınce kılolu ama göğüsleri küçücük..hoş kilo ile alakası olsada benim kilo almam sakıncalı olduğu için alamam 50 kiloyum 1.60 boyundayım boyuma gore kılom gayet ii..hanı dıyelım bırazcık alıyım dıye ,ama aldığım zaman göbek ve kalçadan alıyorum...yanı en ıyısı ben hıç almıyım...şimdilik umudum nar...fisfisfis

kızlar aranıza yeni katıldım ama uzun zamandan beri siteyi takip ediyorum benim göğüslerimin çapı büyük destekli 80 takıyorum ama yanlardan yine taşıyoo ama dolgun çıplak bakınca küçüçük gözüküyoo biraz daha dolgun olmasını istiyorumm ben suna dumankayanın formülünü denicem ramazandan sonra ama 2 hafatadan beri günde 2 defa hurma yiyyrum ve ılık duştan sonra soğuk su tutyorum etkisi oldu şimdiden baya dolgunlaştılar :)

................................................................................

etkisi var ama benim normalde 80di 75 ten 85e çıkmadı yani.bide ben küçü yoğurtla yiyince daha etkili olduğunu farkettim.sadece küçte deil tabi masaj ve hurma da var.

evet kiloyla alakası yok benimde boy ve kilo seninle tam aynı ve kilo aldığım yerler de aynı ama bizim vücut tipimiz armut. sırnaşık şey bide vücut tipi elma olanlar var onların kilo aldıklarında daha çok üst kısma göğüs ve kollara gidio.belki o arkadaşlar kilo alarak göğüslerini büyütebilir die düşünüorum. fisfisfis

hmmm evet olabılır...ben önceleri yoğurtla yıyodum ama sonraları suyla yuttum belkıde ondandır bıde senın zaten bı bedenin varmış 80 den 85 e geçmişsin benım bi bedenım bıle yok 75 bile doldurmuyo malesef belkıde oyuzden çok etkısını gormedım...ama tabii hiç etki etmedıde dıyemem...bende hurma yıyorum ama sayısını bılmıyorum aklıma geldıkçe yıyorum valla zaten çok severim kendilerini..şimdide narı denıyecem inş. etkı eder...:1shok:

hurmanın etki ettiğini bilmiyordum,son bir yıldır o kadar çok hurma yedim ki,acaba bende onun da mı etkisi oldu,çünkü benim 75 süngerliyi bile doldurmazdı,ama şimdi çok memnunum,75 tam doluyor,ama ben ısırgan otuda çok kullandım...

kızlar nihayet buldum nar çekirdeğini hud marka başlıycam bakalım ama ramazan diye sadece yatarken bir kaşık küç bir kaşıkda nar yiyicem bayramdan sonra günde iki defa kullanmaya başlarım artık kendinize iyi bakın sabırsızlıkla bekliycem büyümeleriniiihihoyyythoşkalınnn a.s.

aslında bence narın kendisi yemek daha faydalı sonuçta o çekirdekelrin nasıl bi ortam da çekildiğini nasıl satışa sunulduğunu bilmiyoruzz çıkınca anrlar sabah akşam yiyelim sıkalım suyunu içelim salatalarada nar ekşisi koyalım ayrıca sıcak bi duştan sonra 2 3 saniye soğuk su tutuan diriliyolar resmen ayrıca ben ramazandan sonra sadece suna dumankayanın sölediği çayı içicem öel kafaya göre çay hazırlmaak riskli olabilir bunun hamileliği var doğumu var neyi etkiliyo bilemiyoruz her geçen gün bitkileirn etki alanları ile ilgili bişey çıkıyoo vücudumuzdaki sistemi bozmayalım göğüsler yüzünden o yüzden her etkisi olan çayı içmemek lazım die düşünüyorumm elma suyuyla masaj yapın hazır mevsimide geliyyoo öle rasgele vücuda bitki alımı beni korkutuyoo açıkçasıı

kızlar nihayet buldum nar çekirdeğini hud marka başlıycam bakalım ama ramazan diye sadece yatarken bir kaşık küç bir kaşıkda nar yiyicem bayramdan sonra günde iki defa kullanmaya başlarım artık kendinize iyi bakın sabırsızlıkla bekliycem büyümeleriniiihihoyyythoşkalınnn a.s.

sen kaça aldın nar ı bende alcamda fiyatını merak ettim bugun bı aktara sordum orda yoktu bulunca alcam

aslında bence narın kendisi yemek daha faydalı sonuçta o çekirdekelrin nasıl bi ortam da çekildiğini nasıl satışa sunulduğunu bilmiyoruzz çıkınca anrlar sabah akşam yiyelim sıkalım suyunu içelim salatalarada nar ekşisi koyalım ayrıca sıcak bi duştan sonra 2 3 saniye soğuk su tutuan diriliyolar resmen ayrıca ben ramazandan sonra sadece suna dumankayanın sölediği çayı içicem öel kafaya göre çay hazırlmaak riskli olabilir bunun hamileliği var doğumu var neyi etkiliyo bilemiyoruz her geçen gün bitkileirn etki alanları ile ilgili bişey çıkıyoo vücudumuzdaki sistemi bozmayalım göğüsler yüzünden o yüzden her etkisi olan çayı içmemek lazım die düşünüyorumm elma suyuyla masaj yapın hazır mevsimide geliyyoo öle rasgele vücuda bitki alımı beni korkutuyoo açıkçasıı

aslında haklısın canım mesela benim içtiğim çaylar sanırım fazla östrojn içerdiği için selülit yaptı...ayrıca her bıtkı çayının yada bıtkılerden elde edilen şeylerin yararı olduğu kadar zararıda var..buna dıkkat etmemiz lazım..bu arada suna dumankayanın sölediği çay ne??bilgilendirirsen sevinirim.....

ya nar çekirdeği gerçekten işe yarıyormu yaaaaa artık varya onu oku bunu oku sürekli takipteyim sizleri inş işe yarar sositososito

ya kızlar ben bugun nar aldım ama iğrenç kokuyo o nasıl yenır yaaa.....bıde hep topak topak tarihıne baktım ama daha 1 sene var geçmesine...anlamadım nıye ole..acaba geri versemmi..sizceee???

aslında haklısın canım mesela benim içtiğim çaylar sanırım fazla östrojn içerdiği için selülit yaptı...ayrıca her bıtkı çayının yada bıtkılerden elde edilen şeylerin yararı olduğu kadar zararıda var..buna dıkkat etmemiz lazım..bu arada suna dumankayanın sölediği çay ne??bilgilendirirsen sevinirim.....

ceydanurcum slm nete yeni girebildim anca yazıyorum suna dumankayanın formülü şu:1 tutam şerbetçi otu 1 tutam melek otu 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip sabah akşam yemeklerden sonra bir bardak için her gün 2 adet hurma yiyin ve elma suyuyla masaj yapın .tarif bu şekerim ben araştırdım yüzyıllar önce insanlar gögüs gelişimi için çemen tohumun kullanıyolarmışş bakalım artıkk ne olucak:sm_cool: bütün gün anneme diyorum büyümüş mü bak bi bakalım diye en sevdiğim şarkı da tombul tombul memeler memeler baş kaldırmışş kavuşmuyor düğmeler sırnaşık şey ahh nerede o günler bizim için ama:lepi::lepi::lepi:

kızlaaaaarr:teytey:

Güzel göğüsler için 4 öneri!
Kadın güzelliğinin simgesinden birisi de göğüsler... Ve pek çok kadın için göğüslerinin güzelliği çok ama çok önemli. Öyle ki, her yıl tüm dünyada binlerce kadın daha güzel göğüslere sahip olmak için bıçak altına yatmaktan çekinmiyor. Ancak, biz 'çok geç olmadan ve göğüsleriniz herhangi cerrahi bir müdahaleyi gerektirmeden işe koyulun' diyoruz.

1. Sıcak - soğuk duş

Sıcak ve soğuk suyu değişimli olarak kullanarak vücudun herhangi bir bölgesine uygulamak aslında Kneipp Terapi olarak bilinen çok eski bir yöntem. Ağrılara iyi geldiği söylenen bu yöntemi tüm vücut için kullanmaksa genel olarak bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Göğüslere nasıl uygulandığına gelince; duşun el başlığını alın ve göğüslerinizin üzerine önce dayanabildiğiniz kadar soğuk, 2 dakika ardındansa ılık su tutun. Yaklaşık 10 dakika boyunca bunu tekrarlayın ve soğuk suyla işlemi bitirin. Göğüs bölgenizdeki kan dolaşımı hızlanacak ve bu da cildinizi uyararak daha gergin hale gelmesine yardımcı olacaktır.

2. Basit ama etkili egzersizlerden yardım alın

Göğüslerinizin kısa zamanda forma girmesini istiyorsanız, egzersizlerin gücünden mutlaka faydalanmalısınız. Eğer düzenli uygularsanız sadece bir ay içinde istediğinizden çok daha fazlasını elde edeceğinize emin olabilirsiniz.
Size önereceğimiz egzersizleri uygulaması son derece basit, her gün tekrarlandıklarında bir o kadar da etkililer: İki avcunuzu göğsünüzün tam önünde birbirine mümkün olduğunca güçlü bir şekilde bastırın. Egzersizi, günde 3 kez 15 dakika yapmanız yeterli ama siz aklınıza her geldiğinde de tekrar edebilirsiniz.

kainat güzelinin formülünde de bu vara.s

Bir duvarın önünde durun. Ellerinizi duvara dayayın ve tüm ağırlığınızı ellerinizin üzerine verin. Ardından, kollarınızı gererek kendinizi duvardan uzaklaştırın. Günde 30 kez tekrarlayın.
Sırt üstü yere uzanın ve her iki elinize 2'şer kiloluk ağırlıklar alın. Kollarınızı yukarı doğru gergin bir şekilde uzatın ve indirin. 3 set halinde 15'lik tekrarlar yapmanız, göğüs kaslarınızı güçlendirmeniz için yeterli.

3. En doğru sutyeni seçin

Yanlış beden sutyen seçiminin göğüsleri deforme ettiği artık bilinen bir gerçek. Sizin için en doğru bedeni, büyük mağazalardaki satış elemanlarının yardımıyla öğrenebilirsiniz. Ancak beden kadar yapılan aktiviteye uygun sutyen seçimi de önemli. Örneğin spor yaparken mutlaka yaptığınız spora uygun bir sutyen tercih etmeli, elastikiyetini kaybetmiş sutyenleri asla kullanmamalısınız (Nike Spor Sutyen, 75 YTL). Ayrıca, doğru sutyenle sadece saniyeler içinde bile göğüslerinizin formda görünmesini sağlayabilirsiniz.

4. Teknolojiden yardım alın

Göğüslerinizi toparlamak için enstitülerde yapılan bakımlardan da faydalanabilirsiniz. Bu uygulamardan en yenisi de, 6 farklı teknolojiyi bir araya getiren Breast Fit System. Bu teknolojiler sayesinde doku yenilenmesi, gelişmesi, cilt elastikiyetinde iyileşme yaşanıyor, düşük miktarda verilen elektrik akımı ile kas güçlenmesi sağlanabiliyor, lenf, kan dolaşımı ve metabolizma gelişiyor, göğüs ucu renk koyulaşması sıkıntısı son buluyor. Uzmanlar, göğüs geliştirme, şekillendirme ve çatlaklara özel 10 ayrı programa sahip sistem ile yaklaşık 10 - 12 seans arasında sonuç alınmaya başlandığını ifade ediyor. Tavsiye edilen seans 20 iken, periyot ise haftada 3 kez... Kişinin problemine, yaşına, cilt yapısına göre bu sayı değişebiliyor. Sarkma, çatlak, büyütme uygulamaları için farklı süreler söz konusu..

ceydanurcum slm nete yeni girebildim anca yazıyorum suna dumankayanın formülü şu:1 tutam şerbetçi otu 1 tutam melek otu 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip sabah akşam yemeklerden sonra bir bardak için her gün 2 adet hurma yiyin ve elma suyuyla masaj yapın .tarif bu şekerim ben araştırdım yüzyıllar önce insanlar gögüs gelişimi için çemen tohumun kullanıyolarmışş bakalım artıkk ne olucak:sm_cool: bütün gün anneme diyorum büyümüş mü bak bi bakalım diye en sevdiğim şarkı da tombul tombul memeler memeler baş kaldırmışş kavuşmuyor düğmeler sırnaşık şey ahh nerede o günler bizim için ama:lepi::lepi::lepi:

çok teşekkürler canım..bıde bunu deneyelim bakalım...bıde ben geçenlerde çemen almıştım ama bana toz halinde verdiler yani tohum diildii.....hiç sorma bende kadının kafasını şişirıyorum uğraşma evlenince büyür diyo senağlama

X