Narsist gorumce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

floryaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
15
4
Merhaba arkadaşlar klasik benim bi görümce var evlerimiz birbirine çok yakın bi çocuğu var ve eşi yok ne zaman geleceği belli değil esim onun cocugunun babası gibi davraniloyor kendisi de karısı gibi sürekli bi işi çıkıyor çocuğu bir sey istesin hepimiz hazirola geçmek zorundayız ben bu durumlara tavırlı olduğumdan benide kaleye almiyormus gibi yapmaya çalışıyor bi gezmeye gidersek diğerinde onu götürmek zorundayız yoksa eşimle kavga çıkarıyor beni adam hesabına almıyorsunuz diye daha anlatacak çok şey var uzatmayalım ben bununla nasıl başa çıkarım veyahut takmam

Merhaba arkadaşlar klasik benim bi görümce var evlerimiz birbirine çok yakın bi çocuğu var ve eşi yok ne zaman geleceği belli değil esim onun cocugunun babası gibi davraniloyor kendisi de karısı gibi sürekli bi işi çıkıyor çocuğu bir sey istesin hepimiz hazirola geçmek zorundayız ben bu durumlara tavırlı olduğumdan benide kaleye almiyormus gibi yapmaya çalışıyor bi gezmeye gidersek diğerinde onu götürmek zorundayız yoksa eşimle kavga çıkarıyor beni adam hesabına almıyorsunuz diye daha anlatacak çok şey var uzatmayalım ben bununla nasıl başa çıkarım veyahut takmam
Linç yükleniyo hatta kalınız dıt dıt

sıkıldım artik şu gorumcelerden ya bi salin kardeşlerinizi kendi hayatiniza devam edin illa gelinin hayatini zehir edicez yoksa rahat olamazlar😵‍💫

benim bi görümce var evlerimiz birbirine çok yakın bi çocuğu var ve eşi yok ne zaman geleceği belli değil esim onun cocugunun babası gibi davraniloyor kendisi de karısı gibi sürekli bi işi çıkıyo
Bu söylediklerinizden rahatsız oldum aşırı çirkin sözler bunlar mağdursanızda haksız duruma düşürdünüz kendinizi

Aa benim görümcemin aynisi...
Kendisi boşaninca eşimi bu şekilde kullanmaya calisti.
Ilk zamanlar kardesi dedim yaninda olsun vs eşim de gitti ilgilendi kardesiyle ama istekleri bitmedi devamli şu yapilacak bu yapilacak, cocuga şu lazim bu lazim diye cagirmaya başlayarak her haftasonumuzu sabote etmeye kalkti.
Eşim de telefonlarini açmamaya başladi, gitmedi vs sonra zaten aralari bozuldu cok konusmuyorlar.

Iki eve yetişmeye çalısan adamla evlilik sürdürülmez eşinize bunu böyle söyleyin. Cok lazimsa ikinciye evlensin gorumceniz.

Ilk zamanlar kardesi dedim yaninda olsun vs eşim de gitti ilgilendi kardesiyle ama istekleri bitmedi devamli şu yapilacak bu yapilacak, cocuga şu lazim bu lazim diye cagirmaya başlayarak her haftasonumuzu sabote etmeye kalkti.
Eşim de telefonlarini açmamaya başladi, gitmedi vs sonra zaten aralari bozuldu cok konusmuyorlar.

Iki eve yetişmeye çalısan adamla evlilik sürdürülmez eşinize bunu böyle söyleyin. Cok lazimsa ikinciye evlensin gorumceniz.
Evet kardeşi diye boyle kullanamaz bu durumu empati duygusu lazim bunun için acaba benim eşimin kardeşi boyle yapsa hoşuma gidermiydi diye.

Benim durumdan anlayan yaşayan biri çıktı sonunda ....sizi çok iyi anlıyorum .. ama bizim bu sorun uzun sürecek gibi

Aslında kocam suan onun durumuna üzüldüğü için böyle davranıyor gorumcemde kendi işinin görüldüğüne bakıyor dediğim gibi aşırı narsist
Tatlım kocan seni umursamıyor farkında misin? Ablasına üzülebilir, elinden geldiğince maddi manevi yanında olur ok ama kendi çekirdek ailesinin huzurunu bunun için bozan adam salaktir benim gözümde. Ayrıca görümcenin zırt pırt sizinle ne işi var? Kardeşimler beni bir yere 10 kere çağırıyorsa 1 kere ancak gidiyorum. Ailecek takilsinlar. Kimsenin huzurunu bozmaya gerek yok.

Sorun görümcen değil, sorun kocann
Ablasına veya kardeşine neyse artık. Kendi evi ve onun evi diye sınır koymuyor. Koyması lazım.
En zor zamanda yanında olunur tabikide
Ama siz dışarı çıkıyosunuz 2. Ye oda gelmek zorunda niyeymiş
Çanta gibi heryere beraber mi gidiceksiniz
Gereksizzz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X