Nasıl ayriliyorsunuz

Yani zaten ayrılacaksam iletişim azalır, geç yazarım, buluşmamak için bahaneler ararım vs. Mesajla da bitiririm.
Yazmama konusuna gelince gururum daha baskın benim, acı da çeksem, gece gündüz ağlayıp zırlasam da zerre belli etmem, yazmam. Aklıma direk neden ayrılmak istiyorsam o sebepleri aklıma getiririm kendimi tutmak için.

Hayatınızdan birini nasıl çıkartıyorsunuz? Nasıl yazmadan durabiliyorsunuz?
Ayriliyorsam bana zarar veriyordur. Ruhuma iyi gelmiyordur. Aklından beyninden belki silemiyorsun hemen ama her aklıma geldiğinde ya da yazma dürtüsü geldiğinde "hayır, sana iyi gelmeyecek , aynı şeyler olacak" diyerek vazgeçiyorum.

Eğer gerçekten çok soguduysam direkt numarasını siliyorum. Keskin bir mesafe yeterlidir diyorsam numarası kalir ama ne ararım ne sorarım öyle bir yokmuş gibi davranırım ki varlığını sorgular 😃 ama bazen de hayatımızdan pek cikaramayacagimiz kişiler oluyor onlarada eskisi gibi davranmamakta bir çeşit hayattan çıkartmak bence.

Yani zaten ayrılacaksam iletişim azalır, geç yazarım, buluşmamak için bahaneler ararım vs. Mesajla da bitiririm.
Yazmama konusuna gelince gururum daha baskın benim, acı da çeksem, gece gündüz ağlayıp zırlasam da zerre belli etmem, yazmam. Aklıma direk neden ayrılmak istiyorsam o sebepleri aklıma getiririm kendimi tutmak için.
Ben de gururlu biriydim aglayip sizlasam da karşı tarafa belli etmeme olayı bende de vardı ama benden daha inadı karşıma çıkınca değiştim sanki.

images - 2023-11-23T142629.461.jpeg

eskiden insanları pat pat silerdim numarasını, sosyal medya hesabını vs
ve hayatımdan çıkartırken de bilgilendirirdim yani artık görüşmeyelim derdim
ama artık bunlarla uğraşmıyorum ben direkt uzaklaşıyorum
numarasını da silmiyorum sosyal medyadan da çıkarmıyorum
hayat bu kadar kesin çizgide ilerleyen bişi değil artık gri alanlarda da kalabilmeyi öğrendim
duygusal değil mantıksal hareket edebilmeyi öğrendim
anlık tepkiler verdiğim zaman pişman olan bi insanım çünkü
artık bi olay yaşadığımda tahmin edilebilir tepkiler vermiyorum daha sonra farklı yönde tepki veriyorum :KK70:

X