Nasıl ayriliyorsunuz

Hayatınızdan birini nasıl çıkartıyorsunuz? Nasıl yazmadan durabiliyorsunuz?

Sevgiliyse zor oluyor ilk ayrılık zamanı, herkesin aklına iyi anıları geliyordur. Mümkün olduğunca özellikle ilk 1 hafta meşgul tutuyordum kendimi. Arkadaşlarımla daha çok zaman geçirip arayıp konuşuyordum. Sonralarda sürükleyici bir diziye başlıyordum 4-5 sezonluk ne oldu ne olacak derken zaman geçiyordu.

Merhaba, 2 yıllık bir ilişkim var. Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben çok alıngan bir insanım. İnsanlara çabuk kırılıyorum ve kafama takıyorum. Ama normalde insanlarla kolay kolay kavga etmem, tartışmam. Kendi kendime üzülürüm. Ama sevgilimle durum farklı. Sevgilim çok sabırlı ve soğukkanlı biri. Ona sinirlendiğimde ağır laflar ettim daha önce o hiç o seviyede cevap vermedi bana. Yine bir sebepten tartıştık ona bir sürü şey söyledim. Açıkçası hakaret ettim. Şu an kendimden nefret ediyorum. O da benden iyice soğudu sanırım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Çabuk sinirleniyorum ve her sinirlendiğimde kötü sözler söylüyorum. (Küfür değil) yani sevgilim muhtemelen hayatı boyunca kimseden duymadığı lafları benden duymuştur. Bu arada yüzüne değil mesajla kavga ettiğimizde bu oluyor. Yüzüne söyleyemem.
Ben gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum. Sinirlendiğim zamanlarda kesinlikle bu ilişki bitti diye düşünüyorum bir sürü şey söylüyorum. Sonrasında mahcup oluyorum. Yani hayatımda gerçekten sevdiğim ve beni sevdiğini düşündüğüm biri var ve ona bu yaşıma kadar kimseye davranmadigim kadar kötü davrandım. Neden böyleyim?
Dövmüyor, hakaret ediyormuşsun. Pardon.

daha fazla kendisine katlanamadıgımı belirtip ayrılıyordum ben, bir dahada ne ararım ne yazarım.
bir insanin benim için yazma ihtimalim varsa zaten ayrılmaya hazır değilimdir neden ayrılayım.

Hayatınızdan birini nasıl çıkartıyorsunuz? Nasıl yazmadan durabiliyorsunuz?
Zaten hayatımdan çıkarıyorsam demek ki büyûk hatalar yapmış ve gözümden düştümü bir daha eski degeri olmuyor her gün daha çok nefret ediyorum düşündükce.Ve yazıpta gururumu ezip geçemem onu ezerim daha iyi.🤣

Genelde çok kolay ayrılırım yarın hayatıma aynı rahatlıkla devam ederim. Sadece bir kişiden ayrılık çok koymuştu, ayrılırken herkesle çok nazik konuşurum onunla da bozmamıştım çizgimi. Acısı kalbimi bıçaklıyorlarmış gibi hissettirmişti. Sonra başka biriyle birlikte oluşu aynı şekilde paramparça hissettirmişti. Ama hiç iletişime geçmedim, hiç kimseye belli etmemiştim acımı. Arka planda üzüntüden bağışıklığım düştüğü için türlü hastalıkların beni bulduğu bir 6 ay geçirdim derken geçmeye başladı, iyileştim. O yüzden demem o ki geçecek, çok üzülseniz de paramparça olsanız da geçecek. Kalbiniz başkalarını sevecek :)

Sevgiliyse zor oluyor ilk ayrılık zamanı, herkesin aklına iyi anıları geliyordur. Mümkün olduğunca özellikle ilk 1 hafta meşgul tutuyordum kendimi. Arkadaşlarımla daha çok zaman geçirip arayıp konuşuyordum. Sonralarda sürükleyici bir diziye başlıyordum 4-5 sezonluk ne oldu ne olacak derken zaman geçiyordu.
Nişanlı iken yada evli iken ayrılmak daha zor.

Neden derseniz tamam sevgili olan da seviyor.Vakit geçiriyor ama aileler de işin içine girince yıpranan siz oluyorsunuz.

Nişanlı iken yada evli iken ayrılmak daha zor.

Neden derseniz tamam sevgili olan da seviyor.Vakit geçiriyor ama aileler de işin içine girince yıpranan siz oluyorsunuz.
Aslında ben sevgililik döneminde yaşanan ayrılıkların insanlarda daha derin etkiler bıraktığına dair birsey okumuştum. Görünürde boşanmanın daha çok prosedürü var aileler var, mal paylaşımı var vs ama ilişki bitiyor gerçekten. Yaşanmış ve bitmiş oluyor.

Aslında ben sevgililik döneminde yaşanan ayrılıkların insanlarda daha derin etkiler bıraktığına dair birsey okumuştum. Görünürde boşanmanın daha çok prosedürü var aileler var, mal paylaşımı var vs ama ilişki bitiyor gerçekten. Yaşanmış ve bitmiş oluyor.
Ben 30 yaşındayım.Ovunmek için değil hatta kötü birşey ilk erkek arkadaşım 13 yaşında iken oldu ama arkadaşım illa konuş yapmıştı o zaman.Erkek boyum uzadı.Ama kadınsı vücut hatlarim 17 yaşlarımda oluştu.Genel olarak 17 yaşımdan sonra erkeklerin ilgisini çekmeye başladım.
Sevgilim oluyordu tamam uzun dönem oldu.Aldatildim.Sonra birini ailen istemedi iyiki olmamış.Ben bu kişilerin arkasından uzun süre gözyaşı dökmedim.

En son ki iliskimde eşim ayaklarimi yerden kesen yapidaydi.Hickimsenin yaklasmadigi gibi yaklaştı bana.Bu adamı unutmami bekliyor.Hatta kv o zaman senin gibi gelinim olmasını istiyorum diyordu.Ne olduysa bizim resmi Nikahimiz oldu.Kv sürekli benimle uğraşmaya başladı.Esime yansittim kavga ettik.Derken iki kelimemizden biri boşanmak oldu.En son ciddi ciddi boşanma dilekçesi yolladı bana.Beynimden vurulmuşa döndüm.

Sabredilmeyecek şeylere sabrettim.En son düğüne bir hafta kalmış gelin arabası ayarlanmadigi için üstüne eşimden azar yediğim için ayrılalım dedim.Ve bitti.😭😭😭😭 Aylardır gözyaşı döküyorum.

X