Ne olurdu sanki?

Eğer olaylar anlattığın gibiyse kaç kızım sen bu adamdan. Babası şöyle seviyor beni annesi şöyle iyi diyorsun ama sen bu adamla evleneceksin,boş versene.

Hiç normal değil anlattıkların da ben hiç bir şekilde teyze-yeğen ilişkisi görmedim. Kadın artık nasıl kudurduysa siz evlenirseniz bende evlenicem modunda ve senin nişanlında teyzenin evlenmesine kuduruyor. Benim başıma böyle bir şey gelecek bırak görüşme demeyi ortalığı ayağı kaldırırım babasınada şikayet ederim yerinde olsam. Çok afedersiniz de ne b*k yiyorlarmış ki babası duysa öldürürmüş? Demek ki ortada adamın kızacağı şeyler var sadece senin kendi kuruntun değil.

Ya kusura bakmayında fesat akraba başka bu bambaşkabir olay. Çok sinirlendim.

Evet ailesinin beni anlamasi sevmesinin anlami kalmiyor sevgilimden ayni seyleri görmedikten sonra.
Bende ilk defa böyle bir iliski görüyorum. Aralarinda o sacma inatlasma modunun bende farkina vardim.
Teyzesi hatta birkere sormustu niye mutlusun diye ses tonunu duyunca. O da yok birsey dedi. Sonrada
withlove06 i istemeye gidecegiz dedi ona. Halbuki daha belli degil söyleme demistim ama inat yapar tarzindaydi.
Ardindan teyzesi hayirli olsun bende biriyle tanistim vs diye birseyler zirvaladi inat yaparcasina.
Hep böyle konusmalar yapiyor kadin..evde oldugu halde suan enistenleyim geziyorum ediyorum diyor. Veya dugunde ömüzde otururken bize dönüp dönüp evlenicegim evlenicegim diye söylendi sevgilime..dugundeki erkekleri sevgilime anlatiyor o yakisikli o böyle diye. Ama babasina anlatmis annesi butun olaylari. Babasida demis o deli zaten banada
diyor kücük oglumu sana birakacagim evlenecem zengin koca bulacagim diyerek. Bunlari sevgilim söyledi bana.
O resim konusunda babasinin haberi olmus ve ne var bunda demis. Ama resimler görmedi.
Ama babasi öyle diyorsa sevgilim niye zamaninda bizi öldürür dedigini anlamiyorum ozaman?

Evet ailesinin beni anlamasi sevmesinin anlami kalmiyor sevgilimden ayni seyleri görmedikten sonra.
Bende ilk defa böyle bir iliski görüyorum. Aralarinda o sacma inatlasma modunun bende farkina vardim.
Teyzesi hatta birkere sormustu niye mutlusun diye ses tonunu duyunca. O da yok birsey dedi. Sonrada
withlove06 i istemeye gidecegiz dedi ona. Halbuki daha belli degil söyleme demistim ama inat yapar tarzindaydi.
Ardindan teyzesi hayirli olsun bende biriyle tanistim vs diye birseyler zirvaladi inat yaparcasina.
Hep böyle konusmalar yapiyor kadin..evde oldugu halde suan enistenleyim geziyorum ediyorum diyor. Veya dugunde ömüzde otururken bize dönüp dönüp evlenicegim evlenicegim diye söylendi sevgilime..dugundeki erkekleri sevgilime anlatiyor o yakisikli o böyle diye. Ama babasina anlatmis annesi butun olaylari. Babasida demis o deli zaten banada
diyor kücük oglumu sana birakacagim evlenecem zengin koca bulacagim diyerek. Bunlari sevgilim söyledi bana.
O resim konusunda babasinin haberi olmus ve ne var bunda demis. Ama resimler görmedi.
Ama babasi öyle diyorsa sevgilim niye zamaninda bizi öldürür dedigini anlamiyorum ozaman?
Siz evlencekmisiniz bu adamla ?

Sevgilinizin teyzesiyle ensest bir ilişki yaşadığını düşünüyorsanız neden hala bu sapık adamla birliktesiniz?

Yok ortada ensest bir ilişki yok diyorsanız bunları neden kafaya takıyorsunuz?

Böyle birseyi konduramiyorum. Ama bu teyzesinin konusmalari ve hal hareketleri hosuma gitmedi.
Acaba kadin herkese karsimi böyle diye dusunuyorum. Benim bakis acim mi kötü diye kendimi sorguladim cok..ama
bu yasananlari yediremiyorum kendime. Ona deli diyorlar ama sirf o deli diye her kelimeyi sindirmek yutmak zorunda kalmak istemiyorum. Teyzesi söylediklerini söyledi ama ben sevgilime acildiktan sonra farkli
tepkiler bekliyorum..o daha cok üstüme geldi onu tutup beni kenara atti resmen. Halbuki ondan istedigim tek sey teyzesine teyze gibi davranmasi ve beni ezdirmemesi. Cunku burayi takip ediyorum ve kiskanc kaynanalarin neler yaptigini cok okudum. Teyzeside bana kaynanalik yapacak diye dusundum. Hani kaynanalik yapan annelerde gelinlerine el muamelesi yapar sanki onlar ogullarinin hayatinlarinda ki tek aski gibi ama arada ensest tarzinda birsey olmadan..

Son düzenleme:
Siz evlencekmisiniz bu adamla ?
Evlenmeyi düsünüyorduk. Suan askiya almis durumdayim.. cunku bu yasananlarda mantikli birsey bulamiyorum..ne oldugunu anlamiyorum bu olaylardan ne cikarmam lazim bilmiyorum..o yüzden konu actim sizlerin fikirleri önemli benim icin

Ayn yatakta uyandıkları gece ... içip içip pişpirik oynadılarsa .. bile ; bir teyze saç baş dağınık uyandık diye kahkaha atarak bunu anlatıyorsa ... uzak dur derim .

Benim en anlamadığım yeri ölen eş teyzeden 14 yaş küçük birine teyzeyi emanet ediyo başka adam kalmamış gibi senin sevgilin de emanete bayağı iyi bakıyor

Herkes yerini bilse ne olurdu sanki?
Sevgilimin ailesi bana cok iyi davrandi..kizlari gibiymis ailedenmisim gibi
hayatlarina dahil ettiler. Hala degisen birsey yok ve umarim olmaz bu yola
devam edersem. Ama dört teyzesinden birisinin garip konusmalarini hallerini
cözemiyorum. Kendisi üc cocukla dul kalmis esi vefat etmis yillar önce.
Vefatinda, sevgilimden ve babasindan son istedigi esine iyi bakmalari olmus.
Sevgilim bunu bana hep öne surdugu icin anlatiyorum.
Ve ondan sonra sevgilim teyzesine destek cikmis..dostum arkadasim o benim diyor.
Herseyimi ona anlatirdim diyor.

Teyzesinle ilk görüsmelerimizde, yegenim ile bir gece icip
icip sabah ayni odada uyandik dedi kahkaha atarak. O an basimdan kaynar sular
döküldü..geri kalan seyleri bugulu duymaya basladim ..sacimiz basimiz daginik
bir sekilde devam ediyordu konusmasi dogru hatirliyorsam.
Ondan sonra baska bir zaman sevgilim de yanimizdayken..beni nezaman yine
yemege cikarcan yine o x mekana gidelim tarzinda
bir konusma yapti ona bende ordayken ayni masada sohbet sirasinda.
Acaba ben fazla mi hassasim..ama kendimi böyle bi dislanmis hissettim orda.
Ailesinin beni okadar aileye adapta etmesi sevgi göstermesinin yaninda
teyzesinin bu konusmasi hosuma gitmedi. Ister istemez karsilastirma yaptim.
Ama sustum üzerinde durmadim bunlarin.

Gel zaman git zaman birgun telefonuma resimler atti sevgilim. Kumsalda teyzesi
bikiniyle ve o yanina yaslanmis bir sekildeydi. Cokmu geri kafaliyim eskide
mi kaldim bilmiyorum..ama o poz hosuma gitmedi hic. Belki kendi ailemden
öyle iliskiler görmedigim icindir. Muhafazar degilizdir aslinda. Neyse
Teyzesi demis gelin hanima foto cekinelim gönder diye oda gönderdi.
Ilk önce ne dusuncegimi bilemedim sonra gögsüme bi tas oturdu cok zoruma gitti.
Kizdim ona..cunku gereksiz resimler bence. Onlarin orda eglenmesini bilmek
zorunda degildim daha yeni yeni tanisiyorduk zaten, bana nispet yapiyormus gibi
hissettim. Tartistik bu konuda bana hak verdi cunku kendisine empati
yapmasini söyledim ve beni dayimla o sekilde görmesi onunda hosuna gitmezdi.
Bu teyzesinin önceki konusmalari olmasaydi resim konusunda
daha farkli tepki verebilirdim belki.

Ondan sonra sevgilimin babasi bana künye almak istemis..heryerde beni övüyormus gelinim böyle böyle diye beni. Teyzesi demis daha ortada birsey yok ileride daha iyisini
alirsin hem kiz kendisini sorumlu hissetmesin öyle alinca diye vazgecilmis.
Evet gayet mantikli konusmus..sorumlu hissederdim..hak
veriyorum ama keske duymasaydim..alinacagini bilmeseydim diyorum ve önceki
olaylar olmasaydi bunu bile suan burda anlatma geregi hissetmezdim.

Ailelerimizin tanisagi gunler catip geldiginde. Sevgilim teyzesiyle konusmus
ona demis calisiyorum o gün oda tmm ozaman sen aile görüsmesine ailensiz baska zaman
isinden izin aldigin zaman git demis. Yahu ne mantiksiz bir akil verme bu?
Daha öncesinde sevgilim bana söz vermisti
izin alip neolursa olsun gelicegim diye. Bunun tartismasini yasadik ve o
gece bu konu yuzunden ayrilma noktasina dahi geldik. Sevgilimin söyledigi sey ise
teyzem beni koruyor. Sok oldum..sevdigin, asik oldum dedigin kizdan teyzen
seni niye korusun Allah askina? Ne alaka.. hala cözmüs degilim..
Aile görüsmesi sonuc olarak yasandi o da ailesiyle birlikte geldi.
Ama babasi ve annesi baski yapti öyle geldi. Hatta beni aradilar merak etme
kizim hersey yolunda gelecegiz x yani sevgilin de gelecek dedi.
Babasi cok kizmis cunku ona..söz verdiysen niye böyle yapiyorsun diye.

Baska bir vakitte sevgilimin babaannesinin köyündeki bir dugune gittik..annesi
ve teyzlerinin hepsi ordaydi. Bu bahsettigim teyze orda herkesin icinde
ben evlenecegim vs tarzinda konusma yapmis cocuklarinin yaninda..sevgilimden
duydum bunu sonra cunku artik o teyzenin dediklerini duymamazliktan geliyor
öteki teyzelerinin hos sohbetine dalmistim.

Biz ordan ayrildiktan sonra sevgilimin surati bes karisti.. ilk anlatmadi sonra cözülüp böyle böyle dedi
teyzem diye anlatmaya basladi. Teyzesinin kücük oglunun yuzunu görmüs bu
konusmadan sonra ve cok uzulmus teyzesinin niye öyle yaptigini anlayamamis.
Ben hic sasirmadim. Cunku teyzesi hep zengin koca bulacagim tarzinda konusmalar
yapiyor hatta cocuklarinin yuzune söylüyor siktirin gidin diyor vs..
Bende niye sasiriyorsun diye sordugumda ..hep sakasina söyler bunu ama ilk
defa cocuklarinin yaninda dedi dedi.
Sonra basladi yok evlenemez o, ben kendi malimi bilmezmiyim zaten kim ceker onun gibi manyagi. Benden önce zaten dedem izin vermez babam izin vermez onun evlenmesine dedi.
Bu arada teyzesinin psikolojisi bozukmus ondan böyle konusuyormus sözde.
Bilemiyorum ama bana öyle gelmiyor..istedigi her seyi söyleyip ondan sonra kendisi
piskolojim bozuk ben böyleyim diye kapatiyor butun bu sacmaliklarini.
Cunku yeri gelince gayet mantikli konusabiliyor bence.

Herneyse butun bu teyzesinin yaptigi sacmaliklar karsisinda ve benim
öyle civik iliskeri sevmedigim yuzunden ben sevgilime teyzesini cekistirdim ve
ona bundan sonra dost kanka gibi degil teyze gibi davranmasini söyledim.
Ama senmisin bunu diyen. O ictik ayni odada uyandik lafini da anlattiktan sonra
iftiraci oldum ..ne demek istiyormusum ben onlari ne saniyormusum oldum.Orda
anne ve babasida varmis yalniz degilmisler.
Halbuki teyzesi bana ne demek istiyor diye ben sormali degilmiyim?
Ondan kopamazmis ben onlari ayirmaya calisiyormusum. Hatta bana en son ondan
nefret ediyorsun bile dedi. Ben bu olaylarin basindan beri ona hic birkere
ya teyzen ya beni secersin diye kosul koymadim..hatta teyzenden koparmak istesem
veya öyle birsey olsa ailenize gelin gelmem dedim. Cunku öyle bir insan degilim.
Ama cok dirdir ettim gercekten cunku butun bu olaylara anlam veremedim.
Yinede hicbirzaman teyzesine agir konussun istemem..sadece yeri geldiginde beni korusun laf sokturmasin
istedim. Cunku dugunu nerde yapacagimiza kadar karar vermis teyzesi..bana sordu nerde istiyorsunuz
diye ben x sehir dedim , o da hayir x sehirde olacak diye kücük cocugu azarlar gibi emrivaki konustu benimle.

Aradan zaman gecti hersey yatisti ama sonra teyzesinin kulagina gitmis bu
söylediklerim. Ve ücümüz oturup cay icip bu sorunun cözülmesini istedi sevgilim.
Gittik konustuk..teyzesi bana mezhebin nedir ne demek bunlar..nikah bile tutmaz,
hem orda enistem ve ablamda vardi dedi. Ben enisteme bile mayomu sallarim
bu guzelmi diye sorarim dedi. Konusmadan sonra sevgilime bu mayo konusu dogrumu
diye sordugumda hayir olmaz öyle sey dedi. O resim olayinda da sormustum
annen ve baban görse ne derler diye..o da babam öldürür bizi demisti.

Suan ben suclu oldum. Ama ben teyzesinin niyetini nerden anliyim ki..
sevgilimin babasi sert bir insan ve acaba onun yaninda da yaparmi diyerek sevgilime sorular sordum durumu cözmek icin ama hep farkli cevaplar aldim teyzesi farkli canlandi
gözümde onun yuzunden. Hatte en son teklif ettim birdaha veya evlenince teyzene
annen ve babansiz gitmiyecegim sen kendin istersen gidebilirsin ama ben
teyzeni anlamiyorum böylelikle anlarim belki dedim. Onlarin yanindada yaparsa kadinin huyu bu derim dedim. Ama yok yine ben kötü.
Tamam onu seviyor sevsin birsey demiyorum ama benim gördüklerimi görmüyor kendimi anlatamiyorum ona. Ve kendimi zaten en basindan beri onun önceligi ben
degilmisim gibi hissettim cunku varsa yoksa teyze teyze diye anlatip bitiremiyordu.
Aramizda mesafe var. Ve bir hafta boyunca görüsme sansimiz oldugunda bile icimiz
disimiz teyze oldu. Hadi ilk gidisimizi ben teklif ettim daha iyi tanimak icin..7
gunun 4-5 gunu felan teyzesiyle ile birlikteydik. Son gidecegim gun bile
bana sormadan teyzesini arayip geliyoruz dedi. Yahu ben gelmisim uzaklardan
bir haftaligine sen daha neyin teyzesinden bahsediyorsun. Zaten gittik kac defa
bari son gunumuzu birlikte gecirelim degilmi. Sonra aradi vazgectigimizi söyledi
bahane uydurdu. Biz ciktik gezdik sonra fotoraf attik faceye teyzesi begenmis
begeniyi kaldirmis..veya yanlisklikami oldu bilemem. Bunu ögrendiginde teyzem
kesin kizdi dedi panik yapti vs.

En son yine toplandik ve teyzesi bize dönüp dedi ki ben coktan evlenirdim
ama simdi sizin siraniz ayip olmasin o yuzden sizi beklicem dedi. Yani
baska hicbir yaptigi ayip gelmeyen kadin bunun nesine ayip diyor hic anlamadim?
Sevgilim manyak o ne konustugunu bilmez ama o ictik odada uyandik sözünü
yanlis yapmis orda dedi. Herneyse ben teyzesinin her sacmaligini gectim..
ama sevgilimin kafa yapisini anlayamadim..yok beni koruyor yok o benim teyzem vs yok icini
bilirim onun cok temizdir kötü degildir vs.
Teyzesi ickili bir sekilde sevgilimi arayip borcum var diye aglasiyor ve sevgilim
gelmis bana yok kadincagizin durumu bildigin gibi degil diyor.. bana garip
geldi vallahi..bana herzaman ana yarim o benim der. Ama anne dedigin cocugunu
üzmek istemez benim bildigim. Neresi iyi niyet?

En son babasina gitti bu konu ve babasi demis sende artik birak teyzeni civik
civik iliskinizi..evleneceksin kendi yuvani kuracaksin teyzene teyze gibi
davran dedi. simdi sevgilim tamam öyle yapicam diyor. ama ben bunu diyince
kötüydüm artniyetliydim onlari ayirmak istedim simdi babasi aynisini söyleyince
ne degisti?
Sevgilime en son senin ve teyzenin iliskinizi normal bulmuyorum
dedigimde o zaten normal/siradan biri degil o benim teyzem dedi. Hep bi
teyzesini övmeler yüksek tutmalar. Ben sanki teyzesini yemisim de bana onu
koruma ihtiyaci duyuyormus gibi tavir sergiliyor. Halbuki teyzesinin her
dediklerini yuttum karsilik vermedim..ki zaten anlam veremedim bikere ..laf sokan insan
da degilim bilmem öyle seyleri. Simdi ne yapmam lazim sizce benmi yanlisim
benmi hata yaptim..pismanim aslinda.. keske hic teyzesinin o cumleyi bana
söyledigini anlatmasaydim.. suclu resmen ben ciktim. Ama teyzesini bile
benden daha cok sevdigi hissini veriyor..sevgilimi seviyorum ama ömrüm boyunca ikinci
planda kalmak istemiyorum esimin gözünde. O yuzden ayrilmayi dusunuyorum artik..
evlensemde devam edecegini dusunuyorum bunlarin. Sevgilim ara bulamiyor dengeyi
kuramiyor sanki..

O kadar uzun sıkıcı ve ayrıntılı yazmışsın ki en son teyzesinin bikinili pozuna kadar gelebildim. Bak ben de bir teyzeyim. Boyum kadar yeğenim var. Dünya bir yana o bir yanadır. Ben onu teyze gibi değil canımın yarısı gibi severim. Yaşlarımız yakındır ve arkadaş gibiyizdir ama aynı zamanda benim oğlumdur da. Birlikte içtik de, aynı odada da kaldık, yüzmeye de gittik, sarılıp uyuduk da... Yani bu duyguyu senin gibi birine nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama genelde teyzeler yeğenlerini severler ve bu kötü bir anlama gelmez. Boşuna dememişler teyze anne yarısıdır diye. O yüzden kafandaki sapıkça düşünceleri bırak.Şu adamları da ailelerinden kıskanmayı bırakın artık. Yani insanın aklına ister istemez demek ki kendi yakın akrabalarına karşı böyle şeyler hissedebiliyor ki karşısından da bekliyor düşüncesi geliyor. Sen mesela amcana, dayına, abine, babana karşı nasıl cinsel bir şeyler hissetmezsen (ki hissetmediğini var sayıyorum) onlara aşık olmazsan teyzeler, halalar, anneler, ablalar ve kız kardeşler de inanın sevgililerinize karşı sizin kafanızda tasarladığınız sapıklıkta şeyler hissetmiyorlar. Bir bitin artık.

Teyze kac yaşında ?
Güzel birimi?
Sevgilin kac yaşında?

Analiz için bunları bilelim bi.
Yahu ne fark eder. Gelen yorumları okudum da millet ciddi ciddi adamla teyzenin arasında bir şey olabileceğini farz ederek yorum yapmış. Kadın adamın teyzesi yahu teyzesi. Dünya güzeli olsa ne olur???? Şuraya şu yorumları yapanın hiç mi amcası dayısı yok çok merak ediyorum. Konu sahibi hadsizlik yapmış gitmiş dış kapının dış mandalı olarak teyzeyi uyarmış! Daha ortada resmi hiçbir şey yokken hem de. Kaldı ki olsa ne olur. Yani ne haddine bir teyzeye gidip de sevgilimle arana mesafe koy demek. Adam doğduğu andan beri o kadını görüyor. Annesini kardeşi bunun ötesi var mı. Dünyada ona annesi kadar yakın olan tek kadın belki de. Benim yeğenimin nişanlısı bana dese nasıl hissederim hiçbir fikrim yok. Sonra da yok öyle olmuş, yok böyle olmuş. Bence de o adam teyzesini bırakmaz ki bırakmasın da zaten. Teyzesiyle arasında bir şey olabileceğini zanneden bir zihniyet için değmez.

O kadar uzun sıkıcı ve ayrıntılı yazmışsın ki en son teyzesinin bikinili pozuna kadar gelebildim. Bak ben de bir teyzeyim. Boyum kadar yeğenim var. Dünya bir yana o bir yanadır. Ben onu teyze gibi değil canımın yarısı gibi severim. Yaşlarımız yakındır ve arkadaş gibiyizdir ama aynı zamanda benim oğlumdur da. Birlikte içtik de, aynı odada da kaldık, yüzmeye de gittik, sarılıp uyuduk da... Yani bu duyguyu senin gibi birine nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama genelde teyzeler yeğenlerini severler ve bu kötü bir anlama gelmez. Boşuna dememişler teyze anne yarısıdır diye. O yüzden kafandaki sapıkça düşünceleri bırak.Şu adamları da ailelerinden kıskanmayı bırakın artık. Yani insanın aklına ister istemez demek ki kendi yakın akrabalarına karşı böyle şeyler hissedebiliyor ki karşısından da bekliyor düşüncesi geliyor. Sen mesela amcana, dayına, abine, babana karşı nasıl cinsel bir şeyler hissetmezsen (ki hissetmediğini var sayıyorum) onlara aşık olmazsan teyzeler, halalar, anneler, ablalar ve kız kardeşler de inanın sevgililerinize karşı sizin kafanızda tasarladığınız sapıklıkta şeyler hissetmiyorlar. Bir bitin artık.

Bakin bu cocugun 3 teyzesi daha var ama onlardan yana sicaklik sevgi hissettim. Onlarda arkadas gibiler sevgilime karsi..
Ayni ortamda da bulundum öteki teyzeleriyle ve sevgilimle aralarindaki muhabbeti sakalasmari görünce ben mutlu oldum.
Kendisinin, bile suan bu rahatsiz oldugun teyzesine karsi benim yanimda kötü davransa ben üzülürüm nasil bir insansin diye
sevgilime kizarim.

Ha bu arada yukarda yazmissiniz ne haddinizle teyzesine gidip araniza mesafe koyun dediniz diye.
Ben öyle birseyi teyzesine söylemedim. Hicbir sekilde hic bir olayda teyzesine ne laf soktum ne bu konuyu actim ne de karsilik verdim onun yaptiklarina. Hatta evimde en guzel sekilde agirladim onu butun bu olaylar sonrasinda bile. Benim muhattabim herzaman sevgilimdi.

Şimdi siz öyle bir ilişki içersinde değilsiniz diye bilmediginiz görmediğiniz insanlar için nasıl bu kadar emin oluyorsunuz onu anlamıyorum .Ya konu sahibinin teyzesinin ve sevgilisi sapkin ilişki yaşıyorlar sa nasıl kıskançlık la suçlarsınız .bir tuhaflıklar var ki kız rahatsız olmuş sevgiliyi 2. Plana atıp Teyzem de Teyzem demesi bırakın ilişkiyi normalde bile rahatsız eder siz yegeninizin sevgilisini böyle huzursuz edermisiniz ?kadın hissediyorsa birsey vardır sanki yok böyle sapıklık neler okuyoruz hergün yada tanık oluyoruz kendi teyze yeğenlerini iliskinizden yola çıkıp alinganlik yapmayın rica edicem

Bakin bu cocugun 3 teyzesi daha var ama onlardan yana sicaklik sevgi hissettim. Onlarda arkadas gibiler..
Ayni ortamda da bulundum öteki teyzeleriyle ve sevgilimle aralarindaki muhabbeti sakalasmari görünce ben mutlu oldum.
Kendisinin bile suan bu rahatsiz oldugun teyzesine karsi benim yanimda kötü davransa ben üzülürüm nasil bir insan diye
sevgilime kizarim.

Ha bu arada yukarda yazmissiniz ne haddinizle teyzesine gidip araniza mesafe koyun dediniz diye.
Ben öyle birseyi teyzesine söylemedim. Hicbir sekilde hic bir olayda teyzesine ne laf soktum ne bu konuyu actim ne de karsilik verdim onun yaptiklarina. Hatta evimde en guzel sekilde agirladim onu. Benim muhattabim herzaman sevgilimdi.
Her insanın karşısındakiyle ilişkisi farklıdır arkadaşım. Benim bile bir kadın olarak her teyzemle iletişim kurma şeklim farklıdır. Bazı insanlar belki yaşadıklarından dolayı bilemem ama birbirine daha yakındır. Ciddi anlamda eğer sevgiliniz ensest bir sapık değilse, teyzesiyle arasındaki ilişkinin şekli, yakınlığı ne olursa olsun sizi ilgilendirmez. Eğer zaten sapıksa da öyle bir adamla ne işiniz var.
Ben mi yanlış okudum bilmiyorum ama siz erkek arkadaşınıza gidip teyzesiyle arasındaki ilişki biçimini beğenmediğini söyledin mi söylemedin mi? Ben de diyorum ki biri bana gelip yeğeninle arana mesafe koy dese ne hissedeceğimi bilmezdim. Gerçi benim yeğenim de asla böyle bir insanla beraber olmazdı.

Şimdi siz öyle bir ilişki içersinde değilsiniz diye bilmediginiz görmediğiniz insanlar için nasıl bu kadar emin oluyorsunuz onu anlamıyorum .Ya konu sahibinin teyzesinin ve sevgilisi sapkin ilişki yaşıyorlar sa nasıl kıskançlık la suçlarsınız .bir tuhaflıklar var ki kız rahatsız olmuş sevgiliyi 2. Plana atıp Teyzem de Teyzem demesi bırakın ilişkiyi normalde bile rahatsız eder siz yegeninizin sevgilisini böyle huzursuz edermisiniz ?kadın hissediyorsa birsey vardır sanki yok böyle sapıklık neler okuyoruz hergün yada tanık oluyoruz kendi teyze yeğenlerini iliskinizden yola çıkıp alinganlik yapmayın rica edicem
Ben diğer mesajımda da yazdım. Eğer böyle bir ensest ilişki varsa aralarında zaten bu kızın bu sapık adamla işi ne bıraksın gitsin. Kendi de mesajlarında sevgilisinden böyle birşey ummadığını yazmış okursanız. Ben bu forumda annesi kocasını öpüyor diye kaynanasını kıskanan kadın da gördüğüm için az çok tahmin edebiliyorum. Ayrıca kusura bakmayın da benim yeğenim de her şart altında teyzem de teyzem der. Ama işin ilginç yanı nişanlısı da teyzem de teyzem der. Bırakın bir güne bir gün kıskanmayı, en az yeğenim kadar düşkündür bana. Bir insanın teyzesine bağlı olması, sevgilisini ikinci plana attığını göstermez çünkü ikisi birbirinden farklı ilişki şekilleri. Burada konu sahibi resmen teyzeyi kıskanıp gidip bir de sevgiliye bunu anlatmış, adam da gerektiği gibi ağzının payını vermiş bence. Olay bundan ibaret.

teyze sizi kıskanmış olabilir. iğrenç bir durum olduğunu sanmıyorum ortada ama alttan alttan size mesaj vermiş haklısınız, sinir etmiş. ama sevgiliniz gerçekten boşboğaz. ikisinde de hata var. belki biraz gülerek tepki verseydiniz sallamasaydınız daha farklı olurdu bilemedim.
babanın artık cıvık ilişkini düzelt demesi de garip. demek herkes farkında bu durumun.

Her insanın karşısındakiyle ilişkisi farklıdır arkadaşım. Benim bile bir kadın olarak her teyzemle iletişim kurma şeklim farklıdır. Bazı insanlar belki yaşadıklarından dolayı bilemem ama birbirine daha yakındır. Ciddi anlamda eğer sevgiliniz ensest bir sapık değilse, teyzesiyle arasındaki ilişkinin şekli, yakınlığı ne olursa olsun sizi ilgilendirmez. Eğer zaten sapıksa da öyle bir adamla ne işiniz var.
Ben mi yanlış okudum bilmiyorum ama siz erkek arkadaşınıza gidip teyzesiyle arasındaki ilişki biçimini beğenmediğini söyledin mi söylemedin mi? Ben de diyorum ki biri bana gelip yeğeninle arana mesafe koy dese ne hissedeceğimi bilmezdim. Gerçi benim yeğenim de asla böyle bir insanla beraber olmazdı.

Evet onu söyledim. Herkesin normali de farklidir size normal gelen bana gelmeyebilir. Ve ben kendi ailemden cevremden öyle teyze yegen iliskisi görmedigim icin
ilk zamanlar saskindim ama üzerinde durmadim tanimiyorum diye..olaylarlar cogaldikca veya bilmiyorum o teyzesinin cumlesinden sonra belki hersey gözüme batmis da olabilir ama hosuma gitmemeye basladi bu durum.
Ayrica bu kadin kendi cocuklarina herkesin icinde de bende evlenecegim diyor. Buyuk oglunun bavulunu hazirlayip evden kovuyorum yine geliyor diyor ve gülüyor. Sizi yani cocuklarini gören adam benden kacar diyor. Kücük cocugunu devlete yazdiriyor devlet alsinmis diye. Cocuklarini basinda yükmüs gibi anlatiyor. Buyuk oglunun annem bizi sevmiyor dedigini bilirim ben. Bu kadinin anneligini gördükten sonra teyzeliginden de süphe ederim haliyle. Ayrica sizin borcunuz olsa yegeninizi arar kendi dertlerinizle üzermisiniz? Ben uzmezdim. Teyzenin anne yarisinin oldugunu bilirim merak etmeyin. Ama kendisi bilmiyor bunu bence.

Evet onu söyledim. Herkesin normali de farklidir size normal gelen bana gelmeyebilir. Ve ben kendi ailemden cevremden öyle teyze yegen iliskisi görmedigim icin
ilk zamanlar saskindim ama üzerinde durmadim tanimiyorum diye..olaylarlar cogaldikca veya bilmiyorum o teyzesinin cumlesinden sonra belki hersey gözüme batmis da olabilir ama hosuma gitmemeye basladi bu durum.
Ayrica bu kadin kendi cocuklarina herkesin icinde de bende evlenecegim diyor. Buyuk oglunun bavulunu hazirlayip evden kovuyorum yine geliyor diyor ve gülüyor. Sizi yani cocuklarini gören adam benden kacar diyor. Kücük cocugunu devlete yazdiriyor devlet alsinmis diye. Cocuklarini basinda yükmüs gibi anlatiyor. Buyuk oglunun annem bizi sevmiyor dedigini bilirim ben. Bu kadinin anneligini gördükten sonra teyzeliginden de süphe ederim haliyle. Ayrica sizin borcunuz olsa yegeninizi arar kendi dertlerinizle üzermisiniz? Ben uzmezdim. Teyzenin anne yarisinin oldugunu bilirim merak etmeyin. Ama kendisi bilmiyor bunu bence.
Bence kadının anneliğini hiç karıştırmasaydın konuya iyiydi.
Seni ilgilendiren bu değil, senin rahatsız olduğun bazı davranışlar neticede

Bak kadının kendi çocuklarıyla ilişkisini bilemem. Evlenmek istemek de zaten suç değil. Ayrıca senin ailendeki ilişkilerin farklı olması sana başkalarının ailevi ilişkilerini yargılama hakkı vermez. Ben senin sevgilinin ya da teyzesinin avukatı falan da değilim. Ama sana bir abla olarak ufak bir olay anlatayım. Dediğim gibi benim de iki yeğenim var, biri kız biri erkek. İkisiyle de ilişkim mükemmeldir. Erkek olanın bir sevgilisi vardı ve aynı senin gibi aramızdaki ilişkiyi yadırgıyordu. Birbirimize sarılmamızdan tut da, beraber gezmemize kadar herşey kızın gözüne batıyordu. Birgün aynı senin yaptığın gibi yeğenimi benimle olan ilişkisi konusunda uyardı ve son görüşmeleri oldu. Ben yeğenime ne ayrıl dedim, ne ayrılma. Ha ayrıldılar diye üzüldüm mü HAYIR. Şu anda dünya tatlısı bir kızla nişanlı. Yeğenim gelir bir göğsüme yaslanırsa teyzem diye, kız gelir diğer göğsüme yaslanır. Ve işin enteresan tarafı ben o kızı da sanki kendi yeğenim gibi sahiplendim. Yani benim için öz yeğenlerimden farkı kalmadı.
Şimdi sana tavsiyem şu, eğer sevgilinin gerçekten teyzesiyle ensest bir ilişki yaşadığından şüpheleniyorsan zaten bir sapıkla işin olmasın. Derhal ayrıl. Yok eğer bu konuda sevgilinden eminsen onların arasındaki ilişki ya da kadının kendi çocuklarıyla olan ilişkisi seni hiç ilgilendirmez. Kendi kafanda kurup kurup büyütmek yerine ya bir şekilde bu durumu kabullen ya da yine ilk seçenekteki gibi ayrıl. Yoksa mutlu olman gerçekten mümkün değil. İlk mesajlarımda biraz sert olmuş olabilirim kusura bakma çünkü ister istemez kendimi kadının yerine koydum anlattığım olaydan dolayı.

Bak kadının kendi çocuklarıyla ilişkisini bilemem. Evlenmek istemek de zaten suç değil. Ayrıca senin ailendeki ilişkilerin farklı olması sana başkalarının ailevi ilişkilerini yargılama hakkı vermez. Ben senin sevgilinin ya da teyzesinin avukatı falan da değilim. Ama sana bir abla olarak ufak bir olay anlatayım. Dediğim gibi benim de iki yeğenim var, biri kız biri erkek. İkisiyle de ilişkim mükemmeldir. Erkek olanın bir sevgilisi vardı ve aynı senin gibi aramızdaki ilişkiyi yadırgıyordu. Birbirimize sarılmamızdan tut da, beraber gezmemize kadar herşey kızın gözüne batıyordu. Birgün aynı senin yaptığın gibi yeğenimi benimle olan ilişkisi konusunda uyardı ve son görüşmeleri oldu. Ben yeğenime ne ayrıl dedim, ne ayrılma. Ha ayrıldılar diye üzüldüm mü HAYIR. Şu anda dünya tatlısı bir kızla nişanlı. Yeğenim gelir bir göğsüme yaslanırsa teyzem diye, kız gelir diğer göğsüme yaslanır. Ve işin enteresan tarafı ben o kızı da sanki kendi yeğenim gibi sahiplendim. Yani benim için öz yeğenlerimden farkı kalmadı.
Şimdi sana tavsiyem şu, eğer sevgilinin gerçekten teyzesiyle ensest bir ilişki yaşadığından şüpheleniyorsan zaten bir sapıkla işin olmasın. Derhal ayrıl. Yok eğer bu konuda sevgilinden eminsen onların arasındaki ilişki ya da kadının kendi çocuklarıyla olan ilişkisi seni hiç ilgilendirmez. Kendi kafanda kurup kurup büyütmek yerine ya bir şekilde bu durumu kabullen ya da yine ilk seçenekteki gibi ayrıl. Yoksa mutlu olman gerçekten mümkün değil. İlk mesajlarımda biraz sert olmuş olabilirim kusura bakma çünkü ister istemez kendimi kadının yerine koydum anlattığım olaydan dolayı.

Kendi cocuklariyla iliskinisi anlatmak istemezdim. Ama kendimi size anlatamayinca söyleme geregi hissettim.
Evet, evlenmek istemesi suc degil. Hatta o teyzesiyle aramiz iyi olsa onu bu konuda savunan ilk ben olurdum.
Aile yapilarinda hos görülmüyor onlarin öyle seyler cunku.
Bende uyardim iste sevgilimi..karsi ciktiginda bile onu anlamaya calistim. Belki ben yanlis anliyorum biraz daha gözlemleyeyim dedim. Ama teyzesi sizin gibi davranmadi ve sevgilime benden ayrilmasini istedigini söyledi.
Ben istemezmiyim iyi gecinmek ? En buyuk korkum kaynanalik görümcelik tarzinda bos ve gereksiz komplekslerle karsilasmak evlenecegim kisinin ailesinden yana. O yüzden cok sevinmistim annesinin ve öteki aile üyelerinin davranislarini görünce sevgiyle karsilasinca. Ama bu teyzesi yüzunden böyle bos bos cahil entrikalarla laf sokmalar moral bozmalarla karsilacagimi dusunuyorum..

İlişki iki kişi arasında geçer. Artık tanımı yaptığıma göre ayrıl dememe gerek yoktur umarım?

Benden sana tavsiye seviyor olabilirsin ama kendini yakma bile bile derim. Ileride evlenirsin çoluğa çocuğa karışırsınız bu kadın gene sizi rahat bırakmaz,Allah korusun daha kötü şeyler duyarsın,yıkılırsın. Gerçekten hiç normal değil bu anlattıkların. Kadın yapsın yapsın aman o deli boş verin denmez ki. Deliyse uzak durulur niye durmuyorlar o zaman? Ne var bunda demiş ya hani belki yalan söylüyordur belkide babası daha fotoğraf olaylarını bile bilmiyordur. Herşey olabilir. Çünkü öldürür bizi diye tepki beklediğim adam aa canım bunda ne var demez. Ya da diyorsa o anne babanın altında da birşeyler aramak lazım. Belki uzaktan iyi hoşlar ama içlerine girince onlarda teyze gibidir? Bilinmez..

X