Ne yapmalıyım?

imam nikahlıydım üniveriste mezunuyum fakat Niğde gibi yobaz bir şehirde yaşıyordum bunalıma girmiş başımı örtmüştüm kimse artık bakmaz psikolojisindeydim
Yani bu ayrıntıları niye verdiniz pek anlayamadım? Biri size baktı diye mi hemen imam nikahıyla evlendiniz? Siz evliliği ne düşünmüştünüz tam olarak? Pardon imam nikahlı evliliği? Tamamını zaten okuyamadım sağlıklı bi yorum yapamıcam.

İyide senin asıl derdinin 1.imam nikahı neden yani? Sana nikah bile kiymamiş ne nikahı? Önce resmi nikah dini nikah aynı gün kıyılir.
2. Olarak adam uyusturucu kulaniyor dovuyor
Diğer yazdığın hersey çok saçma sapan ondan bunlar başına gelmiş zaten.
Sorun kayinvaliden değil beni Çıldırtmakmi istiyorsun 🤔
onların şerrinden kocanın hatalarını görmeye vaktim kalmadı ki

en yakın atkadaşı 3 şehire birden satıcılık yaptığı için ucuza buluyordu ondan zaten düşürende o arkadaşı
kız plastik ördek toptancısından bahsetmiyosun meth diyosun akjsdabd isterse karteli imam nikahıyla adama bağlasınlar haftalık 50 liralık meth diye bişey olmaz , meth değildir o kolonyadır.

kız plastik ördek toptancısından bahsetmiyosun meth diyosun akjsdabd isterse karteli imam nikahıyla adama bağlasınlar haftalık 50 liralık meth diye bişey olmaz , meth değildir o kolonyadır.
limon tuzu gibi aliminyum folyoda eritip dumanını burnuna çekiyordu pipetle

mersine taşınalım dedim, annemin yanındayken, yok dedi bana ölecek kişiler var dedi whatsaptan başka kızlarla ekran görüntüsü attı, boşa ozaman dedim boşafı 3 kere
Oh miss 💃💃💃💃 daha ne iste boşamış nikahsız birliktelik yaşayanları memur bile yapmıyorlar askerlik,polislik sartlarında özel olarak nikahsız birlikte yaşamamak şartı var. İş bulamazsiniz bu olay duyulursa. Başja bir şehirde sıfırdan başlayın

şuan 2 çocuğuna hamile olan kız arkadaşımın eşide kullanmaya başlamış birtek ben mağdur değilim 10da 5 kişi kullanıyor ama eşlerinin haberi yoktur
yani toplumun yarısının kafa uçuk diyosun.aslında olan bitene bakılırsa hak vermemek elde değil de bizim toplumun yarısında sigara alıcak para yok değil ki meth kullansın. bence siz ailece yemeğe tuz niyetine atıyosunuz ama o ayrı tabi :KK70:

üff okurken içim daraldı bu nasıl bi anlatım ordan oraya ordan oraya saçma sapan seçimler yapıp bide sevdiğimden ayrıldım iyi mi yaptım diyosun. şaka gibi

X