Ne yapmalıyım?

Oh miss 💃💃💃💃 daha ne iste boşamış nikahsız birliktelik yaşayanları memur bile yapmıyorlar askerlik,polislik sartlarında özel olarak nikahsız birlikte yaşamamak şartı var. İş bulamazsiniz bu olay duyulursa. Başja bir şehirde sıfırdan başlayın
bundan haberim yoktu bilseydim ilk günden nikah yok diye ayrılırdım

yani toplumun yarısının kafa uçuk diyosun.aslında olan bitene bakılırsa hak vermemek elde değil de bizim toplumun yarısında sigara alıcak para yok değil ki meth kullansın. bence siz ailece yemeğe tuz niyetine atıyosunuz ama o ayrı tabi :KK70:
ben hiç kullanmadım kullansam kaçamazdım o ortamdan erkek kardeşide kullanıyordu bana bolca getirirler dahada beynimi toparlayamazdım

şuan 2 çocuğuna hamile olan kız arkadaşımın eşide kullanmaya başlamış birtek ben mağdur değilim 10da 5 kişi kullanıyor ama eşlerinin haberi yoktur
Saçma sapan insanlarla takılıp herkesi onlar gibi görmeyin lütfen. Onlarca insan tanıyorum ama madde alışkanlıkları yok hiçbirinin. Demek ki insan seçimlerinizde hata var. Bir daha aynı hataya düşmemek adına bence bir uzman yardımı da almalısınız.

Saçma sapan insanlarla takılıp herkesi onlar gibi görmeyin lütfen. Onlarca insan tanıyorum ama madde alışkanlıkları yok hiçbirinin. Demek ki insan seçimlerinizde hata var. Bir daha aynı hataya düşmemek adına bence bir uzman yardımı da almalısınız.
hastaneler şuan virüsle uğraştığı için psikolojik destek alamıyorum o yüzden herşeyi yazıp burdan hatalarımı görmek istedim sizin destekleriniz ile

heryerden buluyorlardı ucuza

Gerçek olduğuna inanmıyorum ama şimdi seni resmi kurumlara şikayet edeceğim. Uyuşturucu kullanmak da, satın almak da, satışına aracılık etmek de suç. Önce seni bulsunlar, senden imam nikahlı kocişine ulaşırlar nasıl olsa eğer gerçeksen. Değilsen de uğraşır durursun yalan söylediğini ispatlamak için.

Gerçek olduğuna inanmıyorum ama şimdi seni resmi kurumlara şikayet edeceğim. Uyuşturucu kullanmak da, satın almak da, satışına aracılık etmek de suç. Önce seni bulsunlar, senden imam nikahlı kocişine ulaşırlar nasıl olsa eğer gerçeksen. Değilsen de uğraşır durursun yalan söylediğini ispatlamak için.

uyusturucu kullanmıyorum, satında almıyorum, satışa aracılıkta etmiyorum hadi siktir et şikayetini

uyusturucu kullanmıyorum, satında almıyorum, satışa aracılıkta etmiyorum hadi siktir et şikayetini

ediyorum şu an.

Arkadaşlar UYUMA diye bir aplikasyon var emniyet genel müdürlüğüne ait. Lütfen sizler de telefonunuza indirip konu linkiyle birlikte şikayet kaydı oluşturun.

10 sene şiddet görüp ayrılamayan kadınlar var ben yine zeki olduğumu düşünüyorum onlardan

bu nasıl bir cevap algılama problemi yaşadım bir an. ben zeki olduğunu düşünmüyorum çünkü anneni internette tanıştığın 3 aylık herife değişmişsin. anneni yapayalnız bırakmışsın tanımadığın biri için sırf menfaat için ama umduğunu bulamadın. yine seni annen kurtardı sana kalsa orda kalmaya devam edecektin.

ben de ediyorum.hadi bakalım devletimiz böylesine bolca uyuşturucu satan uyuşturucu bölge müdürlerini çökertsin, hepiniz hapislerde çürüyün.böyle bilip görüp işin içinde olup haber vermemen de suç.terbiyesiz.fake olduğun 10 metreden belli ama uğraş dur bakalım kanıtla

bu nasıl bir cevap algılama problemi yaşadım bir an. ben zeki olduğunu düşünmüyorum çünkü anneni internette tanıştığın 3 aylık herife değişmişsin. anneni yapayalnız bırakmışsın tanımadığın biri için sırf menfaat için ama umduğunu bulamadın. yine seni annen kurtardı sana kalsa orda kalmaya devam edecektin.

annemi ilk günden beri yanıma çağırdım yanıma gelmedi 1 yıl

bundan haberim yoktu bilseydim ilk günden nikah yok diye ayrılırdım
Gerçekten şaka yapmıyorum. Nikahsız birliktelik yaşamak yasaktır. Kanunlarda zina suçu kapsamına giriyor. Fuhuşa bile gidebilir olay şikayet alırsanız. Googledan araştırabilirsiniz. Ayrıca ailesinden birinin herhangi bir hapis cezası(özellikle yüz kızartıcı) ve madde kullanimi varsa gene iş bulurken sıkıntı yaşıyor. Temizlik görevlisi olsanız bile güvenlik sorusturması geçiriyorsunhz

X