Ne yapmalıyım?

ne hissettiğimi bilmiyorum doğrumu yaptım yanlışmı canım yanıyor biraz ilesi olmasa böyle olmazdı biliyorum lanet olsun erkeklerin şu anne sevdasına evini temizletmese bu kadar psikolojim bozulmazdı eminim sabır diye birşey yok ailesine sabır ede ede sevdiğimi kaybettim
Ailesi olmazsa böyle olmazdı mı?
Baştan beri herşey doğruydu da tek sorun ailesi mi sence?
Sen ne akla hizmet resmi nikahsız bir adamın evine yerleşirsin ki? İmam nikahı birlikte yaşamanın kılıfı olmuş bir ağırlığını bırakmadınız.
Yaşadığın memlekete yobaz demişsin de asıl sen yobazsın memlekette suç yok.
Adam uyuşturucu kullanıyor demişsin ne alakası var ailesiyle? Sana şiddet uygulamasıyla?
O kadar çok it gibi demişsin ki resmi nikah olmadan sırf parası için bu adamla yaşamasaydın kendini it gibi hissetmezdin.
Annen hiç mi kızım sen ne yapıyorsun demedi?
Ne oldu şimdi yasal olarak hakkın var mı? Yok
Şiddet uyguladı diye darp raporu aldın mı? Yok

Yav he he ailesi olmasaydı aşırı dehşet mutlu olurdunuz.Tek sorun kayınvaliden!

Gerçekten şaka yapmıyorum. Nikahsız birliktelik yaşamak yasaktır. Kanunlarda zina suçu kapsamına giriyor. Fuhuşa bile gidebilir olay şikayet alırsanız. Googledan araştırabilirsiniz. Ayrıca ailesinden birinin herhangi bir hapis cezası(özellikle yüz kızartıcı) ve madde kullanimi varsa gene iş bulurken sıkıntı yaşıyor. Temizlik görevlisi olsanız bile güvenlik sorusturması geçiriyorsunhz
Hangi memlekette yasak mış çünkü bizim ülkemizde yasak değil hele dini nikahla gayet normal görülüyor artık :KK66: zina da suç değil artık siz kaç yılında kaldınız

Hangi memlekette yasak mış çünkü bizim ülkemizde yasak değil hele dini nikahla gayet normal görülüyor artık :KK66: zina da suç değil artık siz kaç yılında kaldınız
Ben yasak diye biligorum çünkü başı ağrıyan tanidiklarim var bu konudan. Ha ne kadar uygulanıyordur bilemem ama karakolda komşular şikayet edince evde fuhuş gerçeklesmediğini kanıtlamak zofunda kaldilar. Askerlik başvurusu icin zaten direk madde olarak yazıyor googledan bulup atayım size. Bence kesinlikle aynı evde yaşanmalı aksini düsünmek yobazlıktır. Ama suç diye biliyorum

Çizgi filmde bile ağlayan kadınım ama böyle kendi kendini değersizleştiren kadınlara hiç acımıyorum. Namus muş yuvaymış.. Resmi nikahını yap yine evlen. Birde yaşadığım şehir istediği kadar yobaz olsun Banane? Ne olduğun belli olduğu sürece dünya bir yobaz olsa farketmez.

Gerçekten şaka yapmıyorum. Nikahsız birliktelik yaşamak yasaktır. Kanunlarda zina suçu kapsamına giriyor. Fuhuşa bile gidebilir olay şikayet alırsanız. Googledan araştırabilirsiniz. Ayrıca ailesinden birinin herhangi bir hapis cezası(özellikle yüz kızartıcı) ve madde kullanimi varsa gene iş bulurken sıkıntı yaşıyor. Temizlik görevlisi olsanız bile güvenlik sorusturması geçiriyorsunhz

Bunu ciddi olarak yazmadiniz insallah
Turkiye Cumhuriyeti'nde boyle bir yasak yok
Konu fake de olsa bu yorumunuzu okuyup ciddiye alabilecek insanlar var , yapmayin lutfen

Konu fake de olsa bu yorumunuzu okuyup ciddiye alabilecek insanlar var , yapmayin lutfen
Ya diğr üyeye de özelden mesaj attım suç kapsamından çıkartılmış ama hala tsk personeli alım şartlarında nikahsız birliktelik yaşamamak şartı var demek ki benim arkadaşlarımın polisler gözünü korkutmus. Yanlış biliyormusum kusura bakmayın

Bir kere kocan değil kızım. Müge Anlı gibi konuşacağım ama "senin kocan yok ki" iş gücünü bedavaya sömüren bir aileye köle olmuşsun.

Ya diğr üyeye de özelden mesaj attım suç kapsamından çıkartılmış ama hala tsk personeli alım şartlarında nikahsız birliktelik yaşamamak şartı var demek ki benim arkadaşlarımın polisler gözünü korkutmus. Yanlış biliyormusum kusura bakmayın

Suc kapsamindan çıkartilali yirmi seneden fazla olacak nerdeyse

TSK farkli bir kurumdur , istihbarat acisindan onemlidir TSK mensuplarinin esleri , beraberlikleri vs vs

Suc kapsamindan çıkartilali yirmi seneden fazla olacak nerdeyse

TSK farkli bir kurumdur , istihbarat acisindan onemlidir TSK mensuplarinin esleri , beraberlikleri vs vs
Ever 98 yilinda çıkarılmış ben de az önce öğrendim. Gerçekten yanlış bilgilendirdiğim için tüm üyelerden özür dilerim.

Konu bence de fake gibi ama yazımın kötülüğüne bakınca da sanki gerçek gibi bilemedim hadi onu geçtim nikahsız birliktelik yasaktır yazmış :)) Zina sucuymuş...Bence konunsahibi ile bunu yazan kişi birlikte yaşasın

Ever 98 yilinda çıkarılmış ben de az önce öğrendim. Gerçekten yanlış bilgilendirdiğim için tüm üyelerden özür dilerim.

Sanki geçen hafta der gibi 1998 diosun, az önce öğrenmişsin..pes başka gezegende mi yaşadın bunca yıl ? Herhalde orda hala zina idi..hoşgeldin dünyaya ama keşke şimdi gelmeseydin ..uzay mekiğin bekliosa geri dön hem korona var hem de sen orda zina kanunuyla mutlu mesut yaşa

Sanki geçen hafta der gibi 1998 diosun, az önce öğrenmişsin..pes başka gezegende mi yaşadın bunca yıl ? Herhalde orda hala zina idi..hoşgeldin dünyaya ama keşke şimdi gelmeseydin ..uzay mekiğin bekliosa geri dön hem korona var hem de sen orda zina kanunuyla mutlu mesut yaşa
Hanımefendi siz kavga etmeye yer mi arıyorsunuz ? Her şeyi bilemeyiz. Benim tecrübemde buydu. Özür diledim derdiniz ne sizin ?

Bunlari imama anlatin. Nasilsa nikahi o kiymis,bilirkisi o. Caresini de bulur zaar

Merhabalar ben yaklaşık 1 yıldır imam nikahlıydım üniveriste mezunuyum fakat Niğde gibi yobaz bir şehirde yaşıyordum bunalıma girmiş başımı örtmüştüm kimse artık bakmaz psikolojisindeydim o sıra bana faceden yazan niğdede iş kurmuş kayserili yakışıklı ailevi durumu iyi biriyle tanıştım çok sevdik aşık olduk 3 ay sonra ben yeterki aile olsun huzur olur dedim ve annemle huzurlu bir yuvam iyi bir işim olmasına rağmen bırakıp kayseride ailesinin dairesinin üstündeki teras katına yerleştik imam nikahıda kıydık tek istediğim huzurdu kpdd yede çalışır evimde oturur kocamla huzurlu olurum sanmıştım ailesi o sıra dükkan tuttu daha gelin olduğumun 2 günü kocamla 1 hafta boyu it gibi dükkan temizledik hemde yosun bağlamış o pis muftağıyla sonra namus dedim yuva dedim Allah dedim kaynana başladı ev temizletmeye hemde eşyanın yeri değişti diye bi ton hakaret etti sonra kafe açıldı it gibi kafede bulaşık yıkadım aylarca bu sırada bizim beyfendide uyuşturucuya başladı metanfetamin sabahlara kadar uyutmuyor, uyusam dövüyor, 5.ayımızda kaynana 1 simit yedim diye hakaret edince çektim annemin yanına geldim tabi bu sırada kaynana şerrindem uyusturucu meslesine önem verememiştim. Nasıl olduysa geldi aldı sonra kafede çalışmamaya başladım gecti 5 ay daha ama yengeside aynı apartmandaydı benim evimde sadece yatak odası takımı vardı onlarda ablasının yatağı borca alıp aylardır borcunu öd3mediği gardrop yani evimde mutfağın sadece tezgahı ve dolabı vardı evimize bir çeşme bile takmamıştı beyfendi yengesine muhtactım kahvaltı için ger gittiğimde kocamı kötülüyor hayat enerjimi emiyordu ya sabır dedim aylarca onun çenesine sabrettim bu sırada kocam it gibi çalışıyor ailesi 5 kuruş vermiyor haftada bir 50 tl alıyor onuda uyusturucuya veriyordu gece 2-3 civarı geliyordu yengen şöyle diyor des3m yumruk atıyordu en ufak yakınmamda kafama öyle vuruyorduki hatta 1 seferinde 1 hafta başım ağrıdı neyse ya sabır derken amatemden uyusturucu için ilaç aldık bu s3fer ailesi işe gel diye tutturdu işe gidincede ilaçları düzenli içmeyip yine devam etti bari kitap al dedim kaynana para vermemiş lan dedim bari evime 2.el bi ocak al 2 yumurta kırayım çıkmayım evimde dedim muhtac olmayım yengene dedim tam o sıra kış geldi yengeyle bizim evin doğalgazını ödemeyip hepimizi aynı eve tıktılar bu arada yengenin yani abisinin karısı ve abiside hapiste öyle böyle derken tıkıldık aynı eve it gibi temizlik yapıyorum neyse sabır dedim yine götürdüm doktora ilaç yazdırdık zalimler almadı ilacı bari amateme yatana kadar evde kilitli tutalım dedim 1 hafta tuttum bu sefer hepimizin yaşadığı evin doğalgazını ödemeliler yine düştük kafeye it gibi mutfaktan çıkamıyorum bu arada küçük kaynım geliyor bulaşık birikmesin ha diye beni zulm ediyor yenge birtek kurulama yapıyor ondada hadi hızlı yıka diye kalbimde ağrı yaratıyor, bari dedim ankarada ablan var amateme gidelim onada yarım ağız red cevabı alıyorum en son kandil günü 28 şubat ne hayırsa namaz kıldı ama ne yazar benim sosyal hayatım 0 olmuş oturuken annem aradı oralara taşıncam diye buda şakalaşırken gözüm doldu anneme yardımcı olmak istedim sabahta yengeye benimki resmi nikah işlemlerini sormuş o da bana sen zorluyon heralde diye laflar çakmıştı bunları dedim 2 eliyle kulaklarıma aynı anda vurdu ne zaman bana kötülük yapıldığını desem bana vuruyordu sabah uyandık yenge güya patates kızartıyor mutfağı yıktı. çıktım yukarı evime dedim dayanamıyom oda iş var güz3l sağlığın için gir dedi psikolojin için dedi güzelce gitti öğleden sonra annem aradı pansiypnda kaldım burda ev buldum depozito verdim dedi bende anne dedim bu bana yakınınca vuruyor bir gün gözüme kan oturtmuştu o fotoyu gösterdim ya birdaha böyle yaparda sen görürsen üstüne yürürsen sanada zarar verirse dedim dayanamadım gidelim anne dedim çamaşırlarını yıkıyorum ütülerini yapıyorum evlerini temizliyorum 200 binlik kafe kurdular bana bi yüzük almadılar dayanamadım bunca üzüntüye çektim çıktım annemle otogarda otobüs dk kadar aradı uyusturucu içiyormuş gec gelecekmiş eve otobüse bindiğimde kapattım teli şimdi 1 ay olacak ne hissettiğimi bilmiyorum doğrumu yaptım yanlışmı canım yanıyor biraz ilesi olmasa böyle olmazdı biliyorum lanet olsun erkeklerin şu anne sevdasına evini temizletmese bu kadar psikolojim bozulmazdı eminim sabır diye birşey yok ailesine sabır ede ede sevdiğimi kaybettim
Adam sana neler çektirmiş bir de sevdiğimden oldum diyorsun. Yapma kendine bu kötülüğü. Bak ne güzel okumuş üniversite mezunu olmuşsun bir iş bulur çalışırsın, annenle geçinirsiniz. Eğer annen arkandaysa asla geriye dönüp bakma bile. Arkanda olmasada böyle bir hayat çekilmez zatende. Çok kötülük yapmışlar insan yerine koymamıslar seni. Zaten orta da nikah bile yok.

X