Nefret Ediyorum!

ayrıca ben haftaiçi her gün gece 11de süpürge çalıştıran komşumdanda nefret ediyorum, çalışmıyosun be kadın gündüz yapsana şu işi

kendisi yapıpta milletti kınayan sürekli laf sokma çabasında olup kendini metheden görümcemden nefret ediyoruummm:KK52::KK52:oohh be rahatladıımm..

:KK52:

bir anımda şöyle.anaokulundayız. arkadaşom misafiri ve ben.. arkadaşım çantasını açtı. tüh dedi deodaranıtımı unutmuşum..
arkadaşı demezmi al benimkini kullan. ve bir anda çantadan mum stick deodorant çkarmaz mı..:KK53:
ikimizde aynı böyle olmuştuk arkadaşla:KK53::KK53:

Tuvaletten çıkınca el yıkanmaz mı hiç ya...

Bir de şey var...

Tuvaletleri temiz tutun diye yazı yazarlar.
Bakarsın lavaboda sabun yok.
Bu ne yaman çelişkidir böyle..

Ben her ihtimale karşı çantamda mini sabun taşırım.

Bir kere pikniğe gitmiştik.
Ben gene lavaboyu kullanmak zorunda kaldım.
Tam teşekküllüyüm ben ama.
Sıvı sabunum peçetem havlum poşettedir.
Herneyse...Ben girdim çıktım tuvalete elimi yıkadım.
Ordan hemen üç beş kadın sabunndan biz de alabilir miyiz diye sordular
Verdim ben de .Yıkamamasından kat kat iyidir sonuçta.

Yani anlayamadığım o an orada ben olmasam napacaklardı.
Ellerini yıkamayacaklardı.
Ellerinde ne peçete ne sabun :KK19:

Bende o yüzden devlet hastahanelerine bile gitmek istemiyorum. Aslında sadece orda değil okul,dershane vb yerlerdede bunları çok görüyoruz.
Hele kanlı kanlı petler görüyorum kaçıp gidiyorum ordan.
Bu nasıl iğrenç bir şeydir aklım almıyor :26:

şimdi bu dediğimi biri yanlış anlayabilir ama son yıllarda özellikle devlet dairelerinde namaz kılma işi arttı, koridorlarda balgam çıkarma sesleri yankılanır, şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı,millet mantar kapmış lavabolardan, sen elini yıkıcaksın lavaboda bi ayak

Bizim işyerinde her katta lavabo var ve merdiven başlarında çift hemde
Odalarımızdan duyulmayacak derecede dışımızda
Kadınların ayrı erkeklerin ayrı tabi

Namaz kılanı da var kılmayanı da
Takunya giyen görmedim normal terliklerden giyiniliyor rahat abdest almak için ve ayakkabıları ıslanmasın diye
2 tane de mescid var

Devlet dairesi filan değil, kurumsal bi firma
Devlet bu kadarını bile yapmıyorsa o namaz kılan memurların suçu değil, farz olan birşeyden yeterli wc ya da yer yok diye vazgeçemezler diye düşünüyorum Nemesis

Sen ya da başkalarını rahatsız edecek derece balgam çıkaranlar varsa evet ayıp ediyorlar, görgü denen birşey var.. Ama tek abdest alırken değil her yerde yapan tipler mevcut..

Şu canım hayatta nefret edilecek insan tiplemeleri o kadar çok ki...
Hangisini ilk sıraya koyacağımı şaşırdım resmen.

Dün ilaç yazdırmak için devlet hastanesine işim düştü.
O kadar kalabalıktı ki anlatamam.
Ağız kokuları ter kokuları vs hep birbirine karışmış durumdaydı.:KK19:

Midem bulandı ve kendimi elimi yüzümü yıkamak için tuvalete attım :26:
Bir de ne göreyim tuvaletlerden birinin kapısı han gibi açık.
Ve leş gibi!!!:KK19:

Kadın resmen büyük tuvaletini yapmış ve su dökme zahmetinde bulunmamış!!!.

Girmemle çıkmam bir oldu.
Hemcinsi olduğum içn resmen utandım kendimden!.

Daha bu da bişey mi...
Petlerini olduğu gibi çöp kovasına bırakanlara ne dersiniz.

Bunları yapan hemcinslerimden utanıyor ve nefret ediyorum!!!

- Yolda öte beriye salya sümük pöykürüp tüküren insanımsı canlılardan da nefret ediyorum...

-Otobüslerde bacaklarını pergel gibi açıp yanndaki vatandaşı zor duruma sokan insanımsılardan da nefret ediyorum

-Hamilelere ayakta zor durqn hastalara yaşlılara yer vermeyip bir de uyuyor numarası çekenlerden de nefret edyorum.

-Nerde olduğunu unutup çakkıdı çukkudu sakız şişirp patlatanlardan da nefret ediyorum.

-Mağazaya girer girmez seninle beraber tüm mağazayı adım adım dolaşan görevlilerde de nefret ediyorum.

-Sokakta yürürken yanında kocan mı var çocuğun mu var diye bakmaksızın
mal gibi gözünün içine içine bakıp kaş göz işareti yapan magandalardan da nefret ediyorum.

-Sokak hayvanlarına merhamet etmeyip taş atan tekme atan canilerden de nefret ediyorum..

-Doğum yapmayı marifet sanan doğurmaya gelince kedi gibi doğuran bakmaya gelince camiye çöp variline
bırakan kadınlardan da nefret ediyorum.

-Karısını kadını saymayıp hor görenlerden şiddet uygulayanlardan aldatanlardan küfredenlerden hakaret
edenlerden anasına babasına ezdirenlerden nefret ediyorum.

KIZ zaten haftanın yorguluğu üstümde bide akşam akşam yazdıklarını okudum başıma iyice ağrı girdi vala..off haklısın cok ne pis insanlar var ya..hayır anlamıyorum bundan zevkmi alıyolar acaba..sonucta bı su dökmek bu kadar zormu :KK19:

ben de 1-2 gün önce gördüğüm birşeyi anlatayım.Arabada bir arkadaşımızı bekliyorduk ,yan taraftaki evin balkonuna bir kadın çıktı ben de gayriihtiyari bakıyorum kadına bir de ne göreyim kadın elindeki fincanı balkondan aşağıya boşaltıverdi ve fincanın içinde çekirdek kabukları var:KK53:Ama görmeniz lazım o kadar normal bişey olarak yapıyor ki ve hiç bakmadı aşağıya biri geçiyo olsa kafasından aşağı bir fincan dolusu çekirdek kabuğu yiyecek.Aynen olacak o kadar parodisi gibi bişeydi ya yazınca da tam olmadı görmeniz lazımdı.

ben de 1-2 gün önce gördüğüm birşeyi anlatayım.Arabada bir arkadaşımızı bekliyorduk ,yan taraftaki evin balkonuna bir kadın çıktı ben de gayriihtiyari bakıyorum kadına bir de ne göreyim kadın elindeki fincanı balkondan aşağıya boşaltıverdi ve fincanın içinde çekirdek kabukları var:KK53:Ama görmeniz lazım o kadar normal bişey olarak yapıyor ki ve hiç bakmadı aşağıya biri geçiyo olsa kafasından aşağı bir fincan dolusu çekirdek kabuğu yiyecek.Aynen olacak o kadar parodisi gibi bişeydi ya yazınca da tam olmadı görmeniz lazımdı.

oo bizim eski üst komşular kızarttıkları yağı taaa 8 ci kattan döküyorlardı. hatta yolcu uğurlarken bir kova suyu dökerlerdi aşağıya. ha derdik annemle,misafirleri gidiyor galiba:KK53:

oo bizim eski üst komşular kızarttıkları yağı taaa 8 ci kattan döküyorlardı. hatta yolcu uğurlarken bir kova suyu dökerlerdi aşağıya. ha derdik annemle,misafirleri gidiyor galiba:KK53:

kızartma yağı mı???????:KK53::KK53::KK53::KK53: aman allahım!!!!!! resmen cinayete teşebbüs ya :KK1: gülüyorum ama cidden öyle.

İlköğretimden lise son sınıfa kadar görgü kuralları ve toplum içinde temizlik olarak ders okutulmalı diye düşünüyorum.

yazılanları okuyunca bende bir şeyler yazmak istedim.bende tırnaklarını uzatıp içleri pislik içinde olanlardan nefret ediyorum.eltimin tırnakları hep öyledir.upuzun ve kapkara.yaptığı yemekleri hamur işlerini yiyemiyorum.hatta şikayet etmiş kaynıvalideme kayınpederime beni.sadecik bizi beğenmiyor yaptıklarımı yemiyor diye kibar diye.bende kayınvalideme tırnaklaraını görmüyormusunuz dedim.ya içleri kapkara hele şimdi sobalarda yanıyor içleri kömür tozuda olur bebeği var altını alıyor temizliyor ellerini yıkamıyor başka piliklerde olur ve burnunu karıştırmasından nefret ediyorum.kayınpederde yapar çok karıştırır bide sümkürür orta yere nereye gelirse neyse ya ben anlattım benim midem bulandı kesiyorum

Son düzenleme:
Sırf ortak kullanıma acık lavaboyu kullanmamak için özel hastanede doğum yaptım. Doğumdan öncede kalacağım odanın banyosunu dezenfekte ettim tabiiki.
Kimisi ayıpladı kimisi yadırgadı kimiside takdir etti ama kimin ne dusundugu umurumda bile değil. Hijyen yabancı yada tanıdık insanların ne düşüneceğinden daha önemlidir diye düşünüyorum.

ya bir de şey var şimdi aklıma geldi ,işyerindeki arkadaşlarımda da görüyorum.Tuvaletten çıktı elini yıkadı ya ama havlu bitmiş elini yine tuvalete girip oradaki tuvalet kağıdından alıp ona siliyo.Tabi bunun için kimseyi uyaracak değilim ama şöyle bir irkilmiyor da değilim:KK1:

Bazı insancıklara eğitim işlemiyor.Hiç unutmuyorum üniversitede tuvalete bi girdim pisliğin teki dışkısını duvara sürmüş...Üstümü toplamak için girmiştim kilotlu çorabım kaymıştı ,nasıl çıkacağımı bilemedim...Ne pis insanlar var ,almış bi de özenle sürmüş... ıyyy! o yüzden umumi yerde temizliğine inenmadığım bi yerde tuvalete girmem.
Bi de anneler küçük çocuklarını tuvalete yalnız yolluyor.Küçücük kız çocuğu klozeti indirdi oturdu bi güzel...Çok tehlikeli,ablacım orası kirlidir,oturma bi daha öyle havadan yap, i mi ? dedim dayanamadım... :)))

Son düzenleme:
Hiç bir şeyden nefret etmiyorum, wc den elini yıkamadan çıkanlar kadar..

Bir arkadaş yazmış aklıma geldi.. Kızımla yaşıt oğlu olan bir arkadaşım bana gelmişti, çocuğun altını değiştirdi, ellerini yıkamadı. Başladım ben tabi.. Sen çocuğun altını değiştirip ellerini yıkamazsan şöyle olur, böyle olur vs.. Gitti ellerini yıkadı :) Sonrada korkudan! alışkanlık oldu :)

El yıkamak ya.. en temel temizlik olayı ya....

Son düzenleme:
Konu, "nefret ettiğimiz insanlar" mı yoksa "temiz olmayan insanlar" mı tam anlamadım ama ben ilk konu başlığına uygun yorum yapayım.

Ben sanırım eleştirileri olgunlukla karşılamayan, yenilmeyi hazmedemeyen, ufak hilelerle etrafı kandırdığını sanarken aslında kendini kandıran insanlara sinir oluyorum. Dün forumun yine bu bölümünde bir konu sahibi, kendi fikrine karşı gelenlere yanıt yetiştiremeyince yedek ikinci hesap alıp kendi fikrini desteklemiş. Çok çocuksu hareketler bunlar cidden. Madem fikrimizi merak etmiyorsun, neden o zaman fikir danışmak için konu açıyorsun? Neden fikirleri beğenmeyince, sanki forumdan destek alıyormuş gibi bu tür oyunlar yapıyorsun? Bunlar kompleksli insanların işi cidden.

İyi niyeti suistimal eden insanlara da sinir olurum. Kuzenim öğretmen ve sırf köydeki çocuklar daha fazla öğrensin diye okulda saatlerce kalıp ek ders veriyor ücretsiz. Çocukların anneleri gelip şikayet etmişler kızı müdüre, "Haftada 3 saat ek ders veriyor, neden 5 saat vermiyor?" diye.

Bir de adaletsizlik canımı sıkar. Onunla aynı işi yaptığım halde, yanımdaki adama daha fazla ücret veren kayırmacı insanları sevemiyorum.

X