Nefret Ediyorum!

sırf bu yüzden uzun uzun yolculurlar yapmama rağmen asla ve asla molalarda tuvaletlere gitmem (evim dışında bir yerde gitmem genelde )
kalabalık ortamlarda kapı kollarına dokunmam
hele bazı evlerde tuvaletten çıkınca tuvaletin kapısını kapama alışkanlığı bile yok :KK53: klozet kapağını kapamayanları saymıyorum bile

gözünün içine baka baka burnuyla oyanyanlardan, grip olduğunda burnunu silmeye üşenip hoşur hoşur burnunu sürekli çekenlerden
tırnağını uzatıp temizlemeyenlerden tiksiniyorum

ben yemek yerken elimi asla kumanda ve türevi şeylere sürmem süreceksem illa peçeteyle tutarım
yanımda her zaman yığınla peçete vardır

bunları anlatmakla yetinmeyip kardeşlerime görgülüyüm ahlaklıyım adlı kitap aldım akıllarına iyice yerleşsin diye
şimdi çevremdeki yeğen vs çocuklara bu kitabı zorla okutturuyorum güzel gelişmeler var :KK52:

-Konuşurken dinlemeyen, sözünü kesenlerden,
-Hep kendi konuşanlardan,
-Hep kendini anlatan, kendini övenlerden
-Herşeyi bilenlerden!
-Boş konuşanlardan,
-Sorumsuzlardan..

NEFRET EDİYORUM

(Aklıma bir çırpıda bunlar geldi:)

kendisi yapıpta milletti kınayan sürekli laf sokma çabasında olup kendini metheden görümcemden nefret ediyoruummm:KK52::KK52:oohh be rahatladıımm..

:KK52:

Eğer nefret ettiklerimizin genelini yazıyorsak bende söz almazsam çatlarım :)

ikiyüzlü, tatlı dilli ama içten fesat, gösterişci insanlardan nefret ediyorumm :KK47:

Hay yasa! ben senden daha cok nefret ediyorum boyle insanlardan! onlara insan bile demek istemiyorum midem bulandi ! kim ne derse desin kadinin pisi erkeklerden beter!

Kizlar madem siZde biraz takintilisiniz ozaman size bir kücuk önerim olcak, ben genelikle musluklardanda korkarım ve bu yüzden wc den çıkmadan bol wc kağıdı alırım ikiye böler, birini acar diyeri ile kapatırım.

nefret etiğim bir şey yok dersem yalan olur:KK43:

kv ve kb dan neeeefret ediyorum:KK35:onun dışında pek yok:)

ya bir de şey var şimdi aklıma geldi ,işyerindeki arkadaşlarımda da görüyorum.Tuvaletten çıktı elini yıkadı ya ama havlu bitmiş elini yine tuvalete girip oradaki tuvalet kağıdından alıp ona siliyo.Tabi bunun için kimseyi uyaracak değilim ama şöyle bir irkilmiyor da değilim:KK1:

Ben çantamda kağıt havlu taşırım ona silerim.
Tuvalet kağıdını uzun bir şekilde çeker çıkanı çöpe atarım.
Malum her giren o tuvalet kağıdına el değdiriyor.:26:
Çeşmeyi sifonu kapıyı hep peçeteyle tutarım.
En mikrop barındıran yerler malum.
Tuvaletlerde kalıp sabun varsa katiyen kullanmam elimi bile sürmem :KK19:
Çantamdaki mini jel sabunumu kullanırım.

Bir arkadaşım konunn maksadını sormuş.
Nefret ettiğim ve geçenlerde başıma gelen bir olayı paylaştım.
Sizlerde nefret ettiğiniz kötü olayları paylaşabilirsiniz.

bazen dışarı çıkarken ameliyat eldiveni takmayı düşünüyorum..
lafa geldimi ülkenin%90 ı müslümandır..hepimiz fetva verecek kadar dini biliriz ama nerde temizlik..
yanıbaşımda cami var erkekler camiden çıkınca hökk höökk diye balgam tüküre tüküre gidiyolar evlerine
bizim sokağın hali berbat..zıplaya zıplaya yürüyoruz nerdeyse:KK19::KK25:

her sabah yanımdan geçerken hıkk diye bürün gücüyle yere balgam atan gence sinir oluyorum ben de..içimden boğazına yapışıp o balgamı yalatmak geliyor :KK52:

ama bunu birgün yapıcam,3 kez uyardım hatta en son yuhhh dedim ama dinleyen yok..

Nefret güçlü bir kelime. Temiz olmayan insanlardan nefret etmem, sadece rahatsız olur ve o kişilerle daha seyrek görüşmeye çalışırım.

Ama sanırım nefret duyabileceğim bir şey var. Şu: Ön kapıdan inme diyen otobüs şoförünü öldürdü! - Yaşam - Medyafaresi

Sokağa çıktığımda korku içinde olmama sebep olan herkese; psikopatına, beni korumayan polisine, "aman bulaşmayayım" diyen insanına, insan hayatının bu kadar ucuz olmasına engel olamayan devlete ve sorumlu olan herkese nefret duyabilirim.

Ama nefret güçlü bir kelime. Yorulur insan nefret etmekten. Kin tutamam ben.

Melek Karaaslan'ı ve Fatma Nur Çelik'i de bu psikopatlar öldürdü.

Ölüm, nefretten daha güçlü bir kelime.

ya yerlere tükürenlere ne demeli!!!!!

geçen gün önümde yürüyen adam yan dönüp yere tükürdü aslında tükürdü demek az geliyor ya neyse

beni fark edince göz göze geldik bakışlarımla yaptığı iğrençliği yüzüne vurmaya çalıştım ama anladığını pek sanmıyorum iğrenç :KK43:

hastaneler zaten pis deyip iyice pisliyolar halbuki hastanede kurulmaya çalışılan temiz ve hijyenik bi ortam, bunu daha o kişilikler anlamış değil ne yazıkki..

bazen dışarı çıkarken ameliyat eldiveni takmayı düşünüyorum..
lafa geldimi ülkenin%90 ı müslümandır..hepimiz fetva verecek kadar dini biliriz ama nerde temizlik..
yanıbaşımda cami var erkekler camiden çıkınca hökk höökk diye balgam tüküre tüküre gidiyolar evlerine
bizim sokağın hali berbat..zıplaya zıplaya yürüyoruz nerdeyse:KK19::KK25:
Kenardaki resmin cok ilginç :111:

X