negatif tüp bebek denemesi sonrasında adet düzeni bozulan var mı?

Merhaba benim ikinci tüp bebek demenem negatifle sonuçlandı ilk denememde bu kadar geç kalmamıştı, adetim 32 günde olmuştum ama bu sefer 50 gün olmak üzere.
35. gün doktora gittim hiç bir şey çıkmadı
aranızda bu kadar uzun süre adet olmayan varmı?

merhaba kıslar
mayısta tüp bebek yaptırdım ama negatif sonuc aldım adet oldum.. doktorum diger adetine gel dondurulmuşlarla yapalım bidaha dedi..
ama adetim çok gecikti 10 gün gecikti.. normalde 3-5 gün erken olurdum :KK43:
iki gün önce doktora gittim hiç bşy yok herşey normal ..adet soktürücü verdi kadın dogum doktoru.. ben şehir dışında tüp bebek yaptırıyorum kendi doktorumu aradım ilaç kulanma 5 gün daha bekle olmazsan yine konuşalım dediii..
normalmi böyle gecikmesi..
diger tüp bebek yapmaya engel olmaz demi bole gecikme:KK43:

Son düzenleme:
merhaba kıslar
mayısta tüp bebek yaptırdım ama negatif sonuc aldım adet oldum.. doktorum diger adetine gel dondurulmuşlarla yapalım bidaha dedi..
ama adetim çok gecikti 10 gün gecikti.. normalde 3-5 gün erken olurdum :KK43:
iki gün önce doktora gittim hiç bşy yok herşey normal ..adet soktürücü verdi kadın dogum doktoru.. ben şehir dışında tüp bebek yaptırıyorum kendi doktorumu aradım ilaç kulanma 5 gün daha bekle olmazsan yine konuşalım dediii..
normalmi böyle gecikmesi..
diger tüp bebek yapmaya engel olmaz demi bole gecikme:KK43:

selam canim bende 2.tüp bebekten sonra adet olmadim adetlerim bozuldu 3.denemeyi dondurulmuslarlan yapmistim 3ay sonra ama o ay boyuncada adet olmadim söktürücülerlen adet oldum ve yumurtada gelismedi oy üzden 3ay boyunca dondurulmuslar ertelendi sonunda klomifen verdiler bir yumurta olustuda rahim öyle hamilelige hazirlandi sonrada dondurulmus tarnsferi yapildi ama maalesef oda olmadi normalde sorun esimde sperm sayi 2,5-5milyon arasi oyüzden tüp bebek yaptim benim adetlerimde az olsada gecikirdi hep ama bukadar degil tabi ama 2.denememden sonra bozuldum dondurulmustan sonrada 6ay olmadim cok sükür 4aydir 4aysogan küründen sonra 29günde bir oluyorum simdiki aklim olsa adetim düzelmeden dondurulmusu yapmazdim ama oldu iste ne yapalim bu igeneler insanin dengesini degistiriyor en son baska doktor bana tüp bebek esnasinda bana vurulan iki aylik yumurtlamim diye igne vurmustular tüp bebek tedavisine baslarken ama o igne bana gecici penemoz etkisi yapmis 6ay adet olmadan bekledim cildirdim yani sen sen ol bence adetlerin düzelmeden dondurulmusa baslama tabi Rabbim ol dedikcede her cesit olur ya ama yinede vucut kendi kendini hazirlasin bari dondurulmusa.

selam canim bende 2.tüp bebekten sonra adet olmadim adetlerim bozuldu 3.denemeyi dondurulmuslarlan yapmistim 3ay sonra ama o ay boyuncada adet olmadim söktürücülerlen adet oldum ve yumurtada gelismedi oy üzden 3ay boyunca dondurulmuslar ertelendi sonunda klomifen verdiler bir yumurta olustuda rahim öyle hamilelige hazirlandi sonrada dondurulmus tarnsferi yapildi ama maalesef oda olmadi normalde sorun esimde sperm sayi 2,5-5milyon arasi oyüzden tüp bebek yaptim benim adetlerimde az olsada gecikirdi hep ama bukadar degil tabi ama 2.denememden sonra bozuldum dondurulmustan sonrada 6ay olmadim cok sükür 4aydir 4aysogan küründen sonra 29günde bir oluyorum simdiki aklim olsa adetim düzelmeden dondurulmusu yapmazdim ama oldu iste ne yapalim bu igeneler insanin dengesini degistiriyor en son baska doktor bana tüp bebek esnasinda bana vurulan iki aylik yumurtlamim diye igne vurmustular tüp bebek tedavisine baslarken ama o igne bana gecici penemoz etkisi yapmis 6ay adet olmadan bekledim cildirdim yani sen sen ol bence adetlerin düzelmeden dondurulmusa baslama tabi Rabbim ol dedikcede her cesit olur ya ama yinede vucut kendi kendini hazirlasin bari dondurulmusa.
Cnm tup bebekte iki ay yumurtlamayasin diye hangi igne vurundun..ben bitane igne vurundum tedavim boyunca başka igne vurulmadım...
Forumda okudum aylarca geçirenleri görünce üzüldüm ins fazla beklemem...bu hafta adet olmazsam doktora gitcem ne derse onu yaparım artık...ama beklemek zor...hemen olsun istiyorum..bu denemede olmazsa digeri icin bı süre beklerim sonbaharda yaparım öyle düşünüyorum ...dondurulmus 12 embriyom var 2 kez kesin denerim diye düşünüyorum tabi nasip olursa cozuldugunde kaliteli kalırlarsa ...
Kimisi tup bebekten sonra adetleri düzenli olur benim düzenli adetim bozuldu:KK43:

3 tüp bebek denemesi ve birde dondurulmuş denedim (ama dondurulmuş olmadı tedavi iptal edildi)
Sadece 2. denemede 50 gün gelmedi..
3. denemem mayıstaydı negatif oldu..Şimdi 4. denedicem bu ay inşallah ama adetim tam zamanında geldi haziranda inşallah temmuzda da bir sorun çıkmaz dondurulmuşlarımı denerim :emir_bebek::emir_bebek:

Brnimkii cok degisikk...negatif sonuc aldim test gunuu adet okdum 2gun surduu kesildii herkesinkii uzun surnus benimki tam tersii niyekii

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi tüp bebek tedavisinden sonra bütün metabolizmam alt üst oldu tamamen değişti bende 2 tüp 1 dondurulmuşlarla denedim negatif ile sonuçlandı ilk tedavimde 5 yumurta toplanmıştı ikinci tedavimde 18 yumurta toplandı yani çok fazla yumurtlattı doktor ondan mı ne bilmiyorum şubat ayından sonra hiç kendiliğinden adet olamadım söktürücü kullandım bu ay tekrar dondurulmuş tedaviye başlayacaktık ama hipertiroid hastası olduğumu öğrendim onunda etkisi var mı bilmiyorum ama 21 günde adet olan ben 45 -50 güne çıktı ne yapacağımı bilmiyorum bu ay tiroid için dereotu yemiştim ondan mı ne 19,gün adet oldum nasıl bir şey anlamadım doktora sordum önemli bir şey yok dedi yumurtalıkların tembeldir o yüzden olabilir dedi yani adam gibi bir cevap vermedi bende ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:(((((((((((((((

Negatif tup bebek denemesinin bir sonraki adet donemindeyim ve 43.gundeyim hala adet olmadim

X