Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ana sen bunu ne ara yazdın,gözümden kaçmış bu yaaa...
bu yüzden hemen şimdi ekliyorum vıstık'ım,çok afedersin ..
''vıstık ben affet'' makyajı az sonnraaaa:KK19:
no sorun no sorun:KK1: tahmin ettim zaten gözünden kactigini :KK16: yoksa mutlaka cevap verirdin :KK48:
ayyy "vistik beni affet" makyaji heee :KK62: iyi hadi yine iyiyim :KK60:

ister gelin makyajı olsun ,ister özel günlerde kullanabileceğiniz bir makyaj ,
yada her evlenmeyenler için her ikiside,evlenenler,
tren kaçtı ,özel günlere nasipmiş:KK1:
tamamen pür makyaj denilen olay budur,her bişey var ,
beyaz parıltılı olan beyaz farın üzerine geçilmiş flormar kren rengi tüp glitter lınerdır.05 numara olanı...
alt bölümüne de siyah olan ve dağıtmış olduğum kalemin üzerine de hafiften gezdirdim parıltıları yansıması ve uyum açısından ,siyah toz far everdays mineral kullandım ben
beyaz olan far mat tekli flormar yine
,fondotenin maybelline saten olanı değil -diğer tüpteki(üşendim şimdi gidip bakamıcam :44:soran olursa bakar yazarım ):KK23:
kapatıcım yine maybelline köpük concealer 02 naturel bej..kaşlarımı maybelline mat kahve far ile boyadım..
mavi göz kalemi david eyes..flor mar dudak kalemi ve she bronz allık var..
gloss, ınglot lips duo .. ve tabii aşınmış olan duvak konseptim:87:lensler solotıca charm grafite
unuttuğum varsa hatırladın ...
hepinize öpücükler..:KK19:
yarın godzillanız olarak karşınızda olucam muhtemelen,saat şuan 04:22 de:KK31:

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg
:KK53:offfffff offfff offffffffffffffffffffffffffffffff diyorum:KK31: baskada hicbisi demiyorum :KK69::KK69::KK69::KK69: :KK69::KK69: :KK69::KK69:

beyaz parıltılı olan beyaz farın üzerine geçilmiş flormar kren rengi tüp glitter lınerdır.05 numara olanı...
alt bölümüne de siyah olan ve dağıtmış olduğum kalemin üzerine de hafiften gezdirdim parıltıları yansıması ve uyum açısından ,siyah toz far everdays mineral kullandım ben
,fondotenin maybelline saten olanı değil -diğer tüpteki(üşendim şimdi gidip bakamıcam :44:soran olursa bakar yazarım ):KK23:
kapatıcım yine maybelline köpük concealer 02 naturel bej..kaşlarımı maybelline mat kahve far ile boyadım..
gloss, ınglot lips duo .. ve tabii aşınmış olan duvak konseptim:87:lensler solotıca charm grafite

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg

offfffffffffffffff diyorum offf yane nilim bu ne süper ötesi bayıldım tam benlik yahuuu süper süper süper diyorum:KK12::KK71::KK71:

offfffffffffffffff diyorum offf yane nilim bu ne süper ötesi bayıldım tam benlik yahuuu süper süper süper diyorum:KK12::KK71::KK71:

gelin nillllllllll:nazar::KK9::KK48:

no sorun no sorun:KK1: tahmin ettim zaten gözünden kactigini :KK16: yoksa mutlaka cevap verirdin :KK48:
ayyy "vistik beni affet" makyaji heee :KK62: iyi hadi yine iyiyim :KK60:

:KK53:offfffff offfff offffffffffffffffffffffffffffffff diyorum:KK31: baskada hicbisi demiyorum :KK69::KK69::KK69::KK69: :KK69::KK69: :KK69::KK69:

balım okurken bile yoruldum:21: bide bu saate kadar oturmuşsun emeğine sağlık :KK23: züper olmuş:KK16:

Of offf maşallah. Çok güzel yahu. Yarışmada da oyumu sana vermiştim zaten. Süpersin bacımmmm

yani artık ne denir bilemiyorum ya ....... kelimeler bulamıyorum artık....Hayranlıktan gözlerim kamaştı

Ayrıca çok güzelsin biliyormusun,çok masum ve bi okadar çekicisin....

birşeyi merak ettim okudum ama yazmamışsın her halde rimelin pastel mi yoksa takma mı ,çünkü çok beğendim......Zahmet olmazzsa canım söyleyebilir misin?

Emeğine yüreğine sağlık,gerçekten aile gibi olmuş herkes burda.....Bende gurbetteyim,:KK5:benimde kabul edermisin aranıza........:KK19:.

yaaa nillll seniii dövcem dövcem o olcak.. bu ne emek,bu ne guzellik.. cnm benim ellerine saglık

çok tşk ederim beğendiniz ise oh ohhh:81::KK64::KK71:

aşığım kralime takma kirpik var bebeğim:13:

güzel sözleriniz için ayrıca tşk ederim ..
bu yaştan sonra şımartıyorsunuz beni fazlaca haberiniz ola:KK52::KK73:

:KK69:

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg

süper bir makyaj olmuş yine nilcimmmm diyorum ben sana aştın sen artık bu işi valla harika hem gelinler için hemde gece makyajı için süperrrrr :90: :21:

:nazar:Nil gözüne tüküreyim senin emiiiiiiiiii:KK4:
senin gibileri neden güzellik salonlarında bulunmaz yaaa bizleri şebek gibi yapıp yollarlar :KK22: harcanıyosun yaa canım inan :KK70:

woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwww süper olmuş ya:))) Tebrikler walla:))

Niilll,kendi gelin makyajını kendin mi yaptın yoksaaa:))))
Çok güzel olmuş bu arada,ellerine sağlık:KK23:
Bi de bişi daha,benim gelin makyajımı da sen yapar mısınnn(Tabi o günleri görürsemm):KK62::KK66:

süper bir makyaj olmuş yine nilcimmmm diyorum ben sana aştın sen artık bu işi valla harika hem gelinler için hemde gece makyajı için süperrrrr :90: :21:

:KK54:

:nazar:Nil gözüne tüküreyim senin emiiiiiiiiii:KK4:
senin gibileri neden güzellik salonlarında bulunmaz yaaa bizleri şebek gibi yapıp yollarlar :KK22: harcanıyosun yaa canım inan :KK70:
tükürr tükür canım :KK60:
bu konuda çok haklısın ,güzeli çirkin yapan çok uzman geçinenler var gerçekten ..:KK1:

Aşık oldum ben son makyaja :KK69:

:KK19:

woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwww süper olmuş ya:))) Tebrikler walla:))
tşk ederim siim:KK34:

Niilll,kendi gelin makyajını kendin mi yaptın yoksaaa:))))
Çok güzel olmuş bu arada,ellerine sağlık:KK23:
Bi de bişi daha,benim gelin makyajımı da sen yapar mısınnn(Tabi o günleri görürsemm):KK62::KK66:
kendi gelin makyajımı kuaför yapmıştı ,ben o sıralarda makyaj özürlüydüm çünkü ,ama bende çok beğenmemiştim gelin makyajımı ,şimdi evleniyor olsaydımm ooooooo:KK12:
hayırlısı inşallah butterfly,görüceksin tabii elbet zamanı gelince:KK16:tşk ederim

uzun zamandır yorum bile yazamayan ben ...bu güzel bayanın güzel makyajına yorumsuz kalamadım...
maşallah yaa süpersin nilcim, neoldu sana bune değişim bu nasıl bi makyaj harikasın :KK16:

uzun zamandır yorum bile yazamayan ben ...bu güzel bayanın güzel makyajına yorumsuz kalamadım...
maşallah yaa süpersin nilcim, neoldu sana bune değişim bu nasıl bi makyaj harikasın :KK16:
uzun zamandır yoksun cidden ..özletme kendini ...
yorumun içinde tşk ederim canım benim :KK19:
çalışan kazanır -elması kızarır misali oldum sanırım :KK1:
elbette profosyonel değilim ama acemiliği de geçtim sanırım artık :KK70:

uzun zamandır yoksun cidden ..özletme kendini ...
yorumun içinde tşk ederim canım benim :KK19:
çalışan kazanır -elması kızarır misali oldum sanırım :KK1:
elbette profosyonel değilim ama acemiliği de geçtim sanırım artık :KK70:

profesyonel olduğun aşikar ....çok çalıştın, uğraştın gerçekten ama her çalışanda senin gibi olmuyordur sanmıyorum....
tek kelimeyle mükemmel makyajlar yapıyorsun .....
bende hazır fırsat bulmuşken bişi sorayım :)
ben çok açık tonda fondoten kullanmak istiyorum ama ne aldıysam belli bir süre sonra cildimin kuruduğunu hissettiriyor,yok mu şöyle yüzümü nemli tutacak bi fondoten??

profesyonel olduğun aşikar ....çok çalıştın, uğraştın gerçekten ama her çalışanda senin gibi olmuyordur sanmıyorum....
tek kelimeyle mükemmel makyajlar yapıyorsun .....
bende hazır fırsat bulmuşken bişi sorayım :)
ben çok açık tonda fondoten kullanmak istiyorum ama ne aldıysam belli bir süre sonra cildimin kuruduğunu hissettiriyor,yok mu şöyle yüzümü nemli tutacak bi fondoten??

tşk ederim ..estafurullah..hobi oldu bende bu iş ,fena halde sardım aslında:KK1:

canım ben fondöten konusunda bilgisizim..ama benim de cildim kuru ve kullandığım maybelline kuru göstermiyor ,nemli tutuyor son 2 makyajımda o fondoten var,incele sende..
maybelline affıtıone tüpte bir fondöten ,likit kapatıcı da keza çok iyi ....:KK70:

tşk ederim ..estafurullah..hobi oldu bende bu iş ,fena halde sardım aslında:KK1:

canım ben fondöten konusunda bilgisizim..ama benim de cildim kuru ve kullandığım maybelline kuru göstermiyor ,nemli tutuyor son 2 makyajımda o fondoten var,incele sende..
maybelline affıtıone tüpte bir fondöten ,likit kapatıcı da keza çok iyi ....:KK70:

maybelıne nin şişedeki fondoteni almıştım kullanamadım ama likit olanı demek lazım...tek sıkıntı kurutmasıda değil açık ton fondoten bulamamam hep tenimden koyu duruyor hoş görünmüyor beyaza yakın bi fondten bulmam lazım

maybelıne nin şişedeki fondoteni almıştım kullanamadım ama likit olanı demek lazım...tek sıkıntı kurutmasıda değil açık ton fondoten bulamamam hep tenimden koyu duruyor hoş görünmüyor beyaza yakın bi fondten bulmam lazım
canım onu iyi bir kozmetiğe shopa girip ürün skalsını incele ve deneyerek al,likit biz kuru ciltler için daha uygun ..
nette birgün araştırıken bu bilgiyi görmüştüm ..bunu da denemek gerek aslında doğal ve zararsız:KK3:
DOĞAL FONDÖTEN
''Havuçtaki karoten denen madde çok güzel bir renk taşır.havuca rengini o verir.
eğer havucu çok az bile olsa rendeler avucunuza çok az suyunu sıkıp yüzünüze sürerseniz çok hoş tatlı bir renk verirsiniz.
havuç suyu dünyadaki en üstün fondotenlerden bile daha üstündür.
yüzünüzdeki o güzel renkten dolayı çok hoş görünecek hem de cilde zarar vermeden fondotenli gibi olacaksınız. ''

Son düzenleme:
canım onu iyi bir kozmetiğe shopa girip ürün skalsını incele ve deneyerek al,likit biz kuru ciltler için daha uygun ..
nette birgün araştırıken bu bilgiyi görmüştüm ..bunu da denemek gerek aslında doğal ve zararsız:KK3:
DOĞAL FONDÖTEN
''Havuçtaki karoten denen madde çok güzel bir renk taşır.havuca rengini o verir.
eğer havucu çok az bile olsa rendeler avucunuza çok az suyunu sıkıp yüzünüze sürerseniz çok hoş tatlı bir renk verirsiniz.
havuç suyu dünyadaki en üstün fondotenlerden bile daha üstündür.
yüzünüzdeki o güzel renkten dolayı çok hoş görünecek hem de cilde zarar vermeden fondotenli gibi olacaksınız. ''

denemek lazım......hafif sarılık verebilir gerçi, hatta turunculuk en kısa zamanda deniycem :KK16:

buarada söylemeden edemiyeceğim nilcim gözlerin sahane görünüyor charm cok yakısmıs canm :81:

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg

nillll döktürmüşsün yineeeee
gelin makyajın harikaaaa,sen bayağııııı ilerlettinnn bu makyaj işini bidenem.:KK54:

X