Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şatafatlı:))
amma kokoş hatunsun ya:KK55:şatafatlı bayram makyajı ımm güzel konsept:KK28::KK60::119:
ee bayramın farkı olsun oda tanrıçam :KK9: estağf. kokoşluk konusunda eline su dökemem senin :kk77::KK70:
umarın yarın alabilirsin

ya yolum düşünce bende bakayım tweetty:13:

kıs topik makyaj kaynıyor ya,tamam eklecem yine :KK23:

:KK1: gelsin baryam makyajları :KK12:

istemem yan cebime diyor bu da :KK9: peşi sıra eklemiş yine makyajları :KK53: vallahi şatafatlısına ayrı bir bayıldım siyah bir kıyafetle mikemmel durur :KK17: öbürüsüde yunus balığına benzemiş , , yen makyajına gerek yok cildin çok güzel hatunum :21:

canım seni hayranlıkla seyrediyorum başkada bişey diyemiyorum maşşalah:nazar:
o halde ne mutlu bana selin :KK16:

ee bayramın farkı olsun oda tanrıçam :KK9: estağf. kokoşluk konusunda eline su dökemem senin :kk77::KK70:

istemem yan cebime diyor bu da :KK9: peşi sıra eklemiş yine makyajları :KK53: vallahi şatafatlısına ayrı bir bayıldım siyah bir kıyafetle mikemmel durur :KK17: öbürüsüde yunus balığına benzemiş , , yen makyajına gerek yok cildin çok güzel hatunum :21:

tweety canım tşk ederim ,şatafatlı olmuş ama dimi ,istediğin gibi:KK19:

Nil' im her makyajın birbirinden farklı ve güzel:KK16: ama artık kelime bulamıyorumki gene yapmışsın yapacağını balım:KK48:
özellikle en sondaki resmine bayıldım kuyruk detayı falan çok güzel:nazar::81:

lettam:KK73:
tşk ederim canım farklı buluyorsan ayrıca sevinirim :KK23:

kızlar yarından sonra yokum ,malum bayram telaşımız var ve büyüklerimize doğru yola çıkacağız:KK16: ara ara girmeye fırsat bulursan egelmeye çalışcağım tabii:KK61:
bende makyajlarımı ekleyim dedim ...
bu arad şimdiden hepimizin tüm kk nın bayramını kutlar sağlıkla nice bayramlar dilerim her birinize..:KK70:

ilk makyajımız iddialı bir makyaj ,yada şatafatlı diyelim tweetimin deyişi ile:KK19:

yaldizligz.jpg

2. makyajımız ise doğaçlama desen yine...
bu da sevmediğim ama emeğime yazık etmek istemedim makyajlardan oldu ne yazık ki ,belki sizler seversiniz:18:

desen2.jpg

bu da tam yüzdeki hali ,ama yine üşendim ten makyajı hiç yapmadım ,görüntü için aferdersiniz.:KK42:

098s.jpg

nil canım yine döktürmüşsün:nazar:
söyleyecek kelime bulamadım,her iki makyajda harika olmuş bidenem.:KK71:
seninde bayramın kutlu olsun canım:KK16:

türkçe olması dolayısyla kullanımı kolay aslında canım ..

profesyonel makine almak gerek aslında ,bu tip çekimler için...
bazen çok karanlık ve farklı çıkıyor makyaj vs ,
aynada haline getirmek için uğraşmak gerekiyor..bazende iyi çıkıyor belli olmuyor..
ama profesyonel makinalar ile doğal ve
muhteşem- birebir görüntüler elde edilir
ama çok pahalılar ve ben şuan için o kadar bütçe ayıramam ona :KK19:
keza evde 2 adet digital makina var iken ,hiç almam uygun değil zaten:KK23:

Bende profesyonel var,evet biraz pahalı,ama hepsi çok pahalı değil aslında.Modeline göre değişiyo,çok üst bi model almak istiyosan bilemem tabi:)
Çekimleri digitale göre güzel,ama o da yeterli olmuyo bazen,photoshopla daha güzel bi hale getirilebilir sanırım.Zaten fotoğrafçılık kurslarında da ilk kur makine 2.kur photoshopla ilgili:)
Ben de türkçesini yükleyim,bir de öyle deniyim.Görüşmek üzeree:KK71:

ay nilcim bu ne güzellik takipcinim.benim saçlarım 3 yıldır boyasız kestirdim küt şimdi omuzda belki biraz açıcam çook azzz ince birkaç ışıltı..grafiteeeee:nazar::KK19::KK69:

Nilcim ya MAC yada inglottan far sürme ve mixing fırçası fırçası kullanıyormusun nolarını söylermisin birde MAC gel eyeliner kullandınmı?

o halde ne mutlu bana selin :KK16:

tweety canım tşk ederim ,şatafatlı olmuş ama dimi ,istediğin gibi:KK19:

lettam:KK73:
tşk ederim canım farklı buluyorsan ayrıca sevinirim :KK23:

evet canım baya şatafatlı olmuş :KK9::KK9: buarada eşin çok şanslı yahu çok çekicisin yawyummmm :KK53: senin de bayramın mübarek olsun :KK16:

nil canım yine döktürmüşsün:nazar:
söyleyecek kelime bulamadım,her iki makyajda harika olmuş bidenem.:KK71:
seninde bayramın kutlu olsun canım:KK16:

tşk ederim iyi bayramlar ablacım:KK71:

Bende profesyonel var,evet biraz pahalı,ama hepsi çok pahalı değil aslında.Modeline göre değişiyo,çok üst bi model almak istiyosan bilemem tabi:)
Çekimleri digitale göre güzel,ama o da yeterli olmuyo bazen,photoshopla daha güzel bi hale getirilebilir sanırım.Zaten fotoğrafçılık kurslarında da ilk kur makine 2.kur photoshopla ilgili:)
Ben de türkçesini yükleyim,bir de öyle deniyim.Görüşmek üzeree:KK71:
benimkiler eskisin ide bakıyorum ama sanırım daha çok gider onlar bana:nazar:

ay nilcim bu ne güzellik takipcinim.benim saçlarım 3 yıldır boyasız kestirdim küt şimdi omuzda belki biraz açıcam çook azzz ince birkaç ışıltı..grafiteeeee:nazar::KK19::KK69:
berrycim hoşgeldin tşk ederim..sana yakışmayanı solotıca görmedim ben:13:

Nilcim ya MAC yada inglottan far sürme ve mixing fırçası fırçası kullanıyormusun nolarını söylermisin birde MAC gel eyeliner kullandınmı?

canım inglot fırça henüz almadım,fırçalarımın eskisin ınglot düşünüyorum ..mac ve inglot tan kullandığım ürünlerden memnunum ama ..jel eyelinerını mac in kullanmadım ama ınglot jel eyelner tavsiye ederim:KK12:

evet canım baya şatafatlı olmuş :KK9::KK9: buarada eşin çok şanslı yahu çok çekicisin yawyummmm :KK53: senin de bayramın mübarek olsun :KK16:

sağol bebeğim:KK19:eşim kadar bende şanslıyım fazlasıyla..bayramını kutlarım bende ve öperim çok seni:KK19:

Nil :96:
diyecek kelimelerim tükendi.. anla sen artik..

canımm güzel anne:KK16:çok tşk ederim ustam,hep öyle kalacaksın..senin payın çok,söylemekten bıkmayacağım:KK71:

iyi bayramlar hepinize tekrardan..:KK34:
ailemin yanına geldim dolayısyla çok mutluyum:nazar:..şükür bayramlara:KK70:

çok kibarsın nilcim :KK17:

şöyle far fırçaları ,numaraları ve tipleri konusunda bilgilendirsen.Özellikle fırça ve far kaliteliyse muhteşem oluyor.
gel eyeliner ucu kesik fırça ile mi sürüyorsun?nosu kaç?Mac den alıcam far fırçasıda param boşa gitmesin

çok kibarsın nilcim :KK17:

şöyle far fırçaları ,numaraları ve tipleri konusunda bilgilendirsen.Özellikle fırça ve far kaliteliyse muhteşem oluyor.
gel eyeliner ucu kesik fırça ile mi sürüyorsun?nosu kaç?Mac den alıcam far fırçasıda param boşa gitmesin

canım fırçalrım toplama dediğimiz türden,hatta açıkçası bir kısmı ebaydan markasız:KK31:
kalanı elf,everdays minerals ve coastal scents marka..jel lınerı elf in concealer fırçası ile sürüyorum 3 gündür,çook rahat ettim:KK1:öncesinde coastal ın kesik uçlu açılı lıner fırçalarını kullanıyordum:KK8: denedim oldu,concealer fırçasını lıner fırçası yaptım,sürüşü çok rahat,elinde olan denesin:KK9:ama en iyi fırçalar sigma ve MAC te diye yorumlarda hep okurum bilgine,kullanıcıları da memnun..

tşk ederim berrycim:KK69:

Son düzenleme:
annem sen mühendis falan değilsin bence:)Paris'teki ünlü makyözlere taş çıkartırsın:)Maşallah emeğine zevkine becerine:)Hepsini için tek tek tebrik ederim seni gerçekten çok güzel olmuş hepsi:)Nazar değmesin:):nazar:

niiiiiil aldım sonunda:KK76:
çok teşkür canım benm kutuya koydurmaları cidden saçma olmuş:KK22:
tatile gitmeden bi french denicemm:KK19:

X