Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sıla acısada öldürmez klip makyajı;:KK34:
Dailymotion - Sıla - Acısa da Öldürmez ( Yeni Klip ) - Music Kanalı

makyajın orijinal hali bloğumda
http://pandorabazaar.blogspot.com/

s%25C4%25B1la3.jpg

Ciddi manada yetenekk , söylediğiniz de çok doğru makyaj resmen terapi , beceremesem bile rahatlıyorum :KK1::KK66:

her zamanki gibi süpersin nil:KK9:yalnız benim fikrim ruj sürerkende kalemle kontürlesen daha dolgun ve net hatlara sahip olsa dudaklar daha hoş olmazmı:44:böylede çok güzel tabi ama mesela yarışma için yaptığın podyum makyajında siyah ruj nasıl çekici durmuş öyle:KK16:kimbilir bu kırmızıyıda o şekilde kontürleyip sürseydin artık ne çıkardı ortaya :KK19:siyah bile öyle durduktan sonra kırmızı muhteşem olurdu bence:KK16:günlük makyajlarında sadece gloss çok hoş duruyor ama bu iddialılarda kalem ve ruj süper olur gibi canım:KK9:

tşk ederim hepinize:)
maviş canım çok haklısın ,çok özensizce yaptım onu ,zaten özensemde dudak makyajını çok beceremiyorum hoş:))
ruj kullanmayı sevmediğim için ,beceremiyorum da sanırım,üzerine düşmem gerek aslında..

rutin ,her ortamda kullanılabilcek bir makyaj stili arkadaşlar ,davert-özel gün - işyeri,günük vs vs ,her yerde çok rahatlıkla taşıyabileceğiniz,göz yormayan ,fazlalığı hiç olmayan bir makyaj naturel görünümlü bir ten makyajı ,dudaklar arka planda ve gözler vurgulu bu makyajda..sade ama bir o kadarda etkili bir makyaj isteyenler için ..benimde en çok sevdiğim ve kullanığım stil bu ,benim makyajım diyebiliriz:)

cr.jpg

rutin ,her ortamda kullanılabilcek bir makyaj stili arkadaşlar ,davert-özel gün - işyeri,günük vs vs ,her yerde çok rahatlıkla taşıyabileceğiniz,göz yormayan ,fazlalığı hiç olmayan bir makyaj naturel görünümlü bir ten makyajı ,dudaklar arka planda ve gözler vurgulu bu makyajda..sade ama bir o kadarda etkili bir makyaj isteyenler için ..benimde en çok sevdiğim ve kullanığım stil bu ,benim makyajım diyebiliriz:)

cr.jpg

Vuhuuuu ilk yorum benimm :KK64::KK64:
Çok başarılı olmuş göz makyajlarınız gerçekten harika :):)

Nilcim her makyajın çok güzel oluyor.
Buda çok güzel hatta çok doğal.
bu arada jel eyeliner mı kullanıyordun canım sen, ben jel kullanmak istiyorum ama nasıl kullanılır bi fikrim yok yani daha mı kolay sürümü daha mı zor bilmiyorum.
Benim kullandığım eyeliner çok akıyor birde jel denemek istiyorum bi fikrin var mı

cr.jpg

çok güzel olmuş bu makyajın :81::81:çok beğendimm rujun rengide çok güzel:KK69:

Bencede çok doğal görünümlü bir makyaj olmuş. Sormak istediğim bir şey var yalnız.
Fondöten olarak ne kullanır önerirsiniz ? Birde cilt tipinizde önemli yağlı ,kuru vs ? :)
Bilgilendirirseniz çok sevinirim
Teşekkürler şimdiden:KK8:

cr.jpg

birde küpene bayıldım nill:KK16:gamzeni yirim:KK66:

lenslerin yeni galiba dimi:44:gri duruyor bu fotoda çünkü makyajınlada uyumlu olmuş lensler:KK9:yakışmışta sana:KK19:ama bence mavi çoook güzeldi:nazar:

Vuhuuuu ilk yorum benimm :KK64::KK64:
Çok başarılı olmuş göz makyajlarınız gerçekten harika :):)

tşk ederim yasmin :)

Nilcim her makyajın çok güzel oluyor.
Buda çok güzel hatta çok doğal.
bu arada jel eyeliner mı kullanıyordun canım sen, ben jel kullanmak istiyorum ama nasıl kullanılır bi fikrim yok yani daha mı kolay sürümü daha mı zor bilmiyorum.
Benim kullandığım eyeliner çok akıyor birde jel denemek istiyorum bi fikrin var mı

düş tşk ederim canım ..
jel lıner kullanıyorum genelde evet:)canım jel lınerlar kremsi yapıda ve fırça ile kullanılıyor bana göre daha kolay diğerlerinden ve sürümü kolay..
ben ınglot jel eyelıner kullandım ve harika,tek geçerim onu her açıdan ama 5-6 kez kullandıktan sonra kaybettim onu :KK43: sonra elizabet arden aldım ama vasat geldi benim için vasat derken yapısı güzeldi ama siyah değil füme idi ve nedense sevemedim ..en eski jel lınerimi kullanıyorum şuan ebaydan tl p2 sterline almıştım ve çok memnunum ,markası lonesse idi sanırım aama tr de yok malesef..oriflame çıkarmış denemedim bir araştır istersen ...ama en iyisi ınglot ve kesinlikle almaya değer, jel lınerlar zaten inanılmaz bereketli mazlemeler kullan kullan bitmek bilmez,tek derdi zamanla kuruması ama onun içinde çözüm var ya inglot duraline 3-5 damla damlatırılacak yada yok ise duraline bildiğin badem -zeytinyağı vs vs,tarafından denemiştir:)

çok güzel olmuş bu makyajın :81::81:çok beğendimm rujun rengide çok güzel:KK69:

tşk ederimmm:) rujun yeliş ruh denilen sihirli çıkmayan rujlardan ,ve en sevdiğim rujum da o :))

Bencede çok doğal görünümlü bir makyaj olmuş. Sormak istediğim bir şey var yalnız.
Fondöten olarak ne kullanır önerirsiniz ? Birde cilt tipinizde önemli yağlı ,kuru vs ? :)
Bilgilendirirseniz çok sevinirim
Teşekkürler şimdiden:KK8:

birde küpene bayıldım nill:KK16:gamzeni yirim:KK66:

bende seviyorum onlarıı,ama benim gamzem yok ki ,bir çukurluk var ama,ara ara çıkıyor mimiklerime göre:KK66:

lenslerin yeni galiba dimi:44:gri duruyor bu fotoda çünkü makyajınlada uyumlu olmuş lensler:KK9:yakışmışta sana:KK19:ama bence mavi çoook güzeldi:nazar:

evet maviş solotıca cristal aldım:) su yeşili rengindeler aslında .. cristaller daha doğal oldular çünkü ,benim için biçilmez kaftan oldu bu lens,ilgi çekmeyen bir ton orta koyulukta ve oldukça naturel ..mavilerimi de seviyorum ama artık 2.liğie düştüler:) çok fenayım dimi :)))) tşk ederim ..

cr.jpg

yine süper bir göz makyajı:KK9:,ne eksik ne fazla..söylenecek birşey yok.:KK75:. sadece seyretmeli..:KK61:
küpelerin gözden kaçmıyor..:KK34:çok şeker..:nazar:

cr.jpg

nilim çokkkk güzel görünüyorr:nazar:
makyajında perfect lensinde perfect lensini güle güle kullan canım:nazar:
hayatım oriflame de jel iyeliner yok avondada yok.Türkiyede yok sanırsam.
ben M.A.C den eyebrow tattoo aldım(kaş dövmesi)fırçamı çok az ıslatıp iyeliner olarak kullanıyorum:KK34:
çokta güzel oluyor.fırçayla daha kolay oluyor iyeliner çekmek.:KK9:

ben M.A.C den eyebrow tattoo aldım(kaş dövmesi)fırçamı çok az ıslatıp iyeliner olarak kullanıyorum:KK34:

nilcim akşam ıslatmadan denedim oldu.

Son düzenleme:
yüzüne cok yakismis tam senlik makyajmis:KK31:
tşk ederimm:KK66:

yine süper bir göz makyajı:KK9:,ne eksik ne fazla..söylenecek birşey yok.:KK75:. sadece seyretmeli..:KK61:
küpelerin gözden kaçmıyor..:KK34:çok şeker..:nazar:

gacım tşk ederim :)

bir blogta okuduğumu hatırlıyorum ablam ama yanlış duyum da olabilir,yada tr de yoktur belki henüz:) tatto 'yu kullanmak aklıma gelmezdi inan ,akıl akıldan üstündür ,ne mutlu,çok tşk ederim ablacım değerli yorumuna..

nilcim akşam ıslatmadan denedim oldu.

helal ablama benim :)

nil cnm clinique fondoten ve kremlerinden kullandınmı:KK12:

kapatıcı kullandım (concealar) fena değildi,ama ürünleri hk. genellem yapamam ,1 tek üründen yola çıkarak

selam nilcim
gercekten harikaa blogunda sendee..:KK9:
inşş şans senden yanaa olur canımm
leopar delisi olaraktan leoparlı makyajın cok süperr hatta denedim:KK1:
lenste karar veremedim cristalleri bekliyorumm koycagnı sölemiştinn tatlı:KK61:

tşk ederimm sıla,denedin demek makyajı ne güzell..cristalleri ekledim canım :KK66:

sANIRIm ben aşıkk oluyorummm:98:allahımm bu nasıl bir becerıdr yaaa:KK53::nazar:allahımm neler yaratmıss hem güzel hem becerıklııı hemdeeeeeeee tatlııı :KK3:üçü birarada gibim yaaa:KK48:
ayyy ben bu msjların hepsini görmemişim ki :KK59:yuh bana.afedersiniz...

aslı'm canım ,ne güzel lakırdılar gı onlar ,ağzını yirim senin :KK19::KK52:
kız bak canım 3 ü birarad çekti gidimde içim gül yüzlüm:KK34:

Nil,

Bana en beceriksizlerin bile kullanmayı çabuk becerebileceği bir eyeliner önerir misin? Ben kalem uçlu bir tane denedim ama çok kalın çektim. İncecik çekmeyi öğrenmek istiyorum..:KK34:

X