Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
maviş merhaba:) yapıyorum ama günlük makyajlarımı yayınlayıyorum bu ara daha çok..bloğuma koyduğum ve burada paylaşmadım ..eklerim :)
mercan tonlarınada bir kostüme ben kahve tonlarını çok yakıştıyorum,dediğin gibi şeftali tonları ile harmanlanınca harika olur nude bir glosla da muhteşem olur..kahve gölge kaş altında bej süper olur naçizane önerim canım:)

teşekkür ederim canım:KK71:gözümde şöyle bir canlandırdım da gerçekten güzel olacaktır bu makyaj en kısa sürede deneyim ben:KK70:

kahve ve bej ....:21:

109.JPG

cats.jpg

coooooooooook yakismis güzel gözlü arkadasim,masallah sana.

bence de müthiş olmuş nil:KK9:hem doğal hem de çekici en sevdiğim tarz:KK9::KK9:

mavi ve siyah'ın müthiş uyumu :KK34:

flaşsız ve makro çektim ama yine bulanıklık var

004.JPG

mavi ile siyah gerçekten çok uyumlu oluyor:KK16:benimde en sık kullandığım renklerden biri:nazar:sende de çok hoş olmuş tatlım zaten bu lenslerin pabucu dama atıldı ama yinede ben seviyorum senin gözünde maviyi:KK9:

ha bu arada nil kozmetik siparişi verecem bugün.kafam karıştı biraz:44:artliner nedir?eyeliner,dipliner derken bukez de bu karşıma çıktı hangisini daha rahat kullanabilirim acaba?eyeliner zor da dipliner mi yoksa artlinermi alsam diyorum.dipliner mürekkep gibi batırılıp kullanılıyor galiba artlinerde rimel gibi görünüyor ama ince keçeli bir ucu var:44:çok kalın olsun istemiyorum hangisini daha kolay sürerim ve daha iyi verim alabilirim.zaten flormar alıcam bu ürünü çünkü bunda öğrenmeyi düşünüyorum öğrenince daha iyi markalara bakarım.sen kullandınmı flormar?

tekrar baktımda birde fineliner varmış ya:44::44::44::44:eek:da kirpik diplerinize ince bir hat olarak sürülür gözlerinizi irileştirir yazıyor:44:eek:off kafam çok karıştı valla bu linerlerin hangisini alacam şimdi:44:

mavişcim artlıner ve fınelıner ben hiç denemedim ..artlıner uzun ve ince diplıner a kıyasla flormarın artlınerını isersen deneyebilirsin ilk etabta uygun ücretli olduğu için denemeye değer.. ama benim önerim loreal carbon black super lıner yada sadece super lıner serisi 30 tl civarındalar ama kullanımları çok rahat ve kalıcı... yada jel eyelıner deneyebilirsin bence en kolay kullanıma sahip olanı o onuda ınglot tan alabilirsin ...

carbon black lıner

images
images

super lıner
images

resimler netten alıntıdır....

Son düzenleme:
mavi ile siyah gerçekten çok uyumlu oluyor:KK16:benimde en sık kullandığım renklerden biri:nazar:sende de çok hoş olmuş tatlım zaten bu lenslerin pabucu dama atıldı ama yinede ben seviyorum senin gözünde maviyi:KK9:
tşk ederim canım ,2 mavi lensim oldu cor grafite de aldım ,charm grafiteyi satmaya karar vermiştim ama kıyamadım oda elimde hala,cristalde vazgeçilmezim oldu..2 mavi bir yeşilim var bende hepsini seviyorum ..darısı başına bebeğim :KK19:

nil bloğa ağırlık verdin galiba , burayı çok boşladın ama :95:
yeni makyajlarını bekliyorum:KK62::26:

nil bişey soracaktım yağlı ciltler için neler önerirsin yüzümde çok fazla akne var ve geçmesini istiyorum önerebileceğin bişeyler varsa çok sevinirim

Nil kuşuuuu..:KK3::KK3:nabeeersiiin?

blogların akıbeti hiç belli değil..bazen giriliyor ama yorum yazılamıyor..:KK50:

blog sahipleri için de okuyucular içinde can sıkıcı..:KK59:

Son düzenleme:
3 gündür bütünn sayfaları okumaktann hiç sıkılmadımm :)) acayip güzel makyaj yapıyorsun tebrik ederimmm :KK66: benim bir sorum olucak ınglot jel eyeliner almayı düşünüyorumm çok kalıcı ve sürümü kolay diye duydumm doğrumu kullandınmı hiç? birde gözün iç kısmına eyeliner sürülürmü ?? çünkü benim gözümün iç kısmında hiç kalem kalmıyorr daha yeni lancome suya dayanıklı aldım ama o bile aktıı cevap verirsen sevinirim ...
tşklerrrr

nil bloğa ağırlık verdin galiba , burayı çok boşladın ama :95:
yeni makyajlarını bekliyorum:KK62::26:

canım bloglar kapandı,eskisi gibi değil yani,çözümlenir diye bekliyoruz ,umarım eskiye döner olmazsa da ^^makyaj arşivim.com^^ olarak geri gelebirim,çok fazla mail alıyorum,blogta yazmadığım için yada ulaşamayanlardan dolayısyla bu beni sevindiriyor,ücretsiz siteni yaparım diyen takipçilerim var...bu durumda bırakmayı düşünemiyorum,bir müddet daha bekleyip,yoluna bakacağım:)

nil bişey soracaktım yağlı ciltler için neler önerirsin yüzümde çok fazla akne var ve geçmesini istiyorum önerebileceğin bişeyler varsa çok sevinirim

canım yağlı ciltler için ,en öenmli şey temiz tutmak cildi ve temizleyicinin köpük şeklinde olması gerekir,peeling haftada 1 mutlaka yapmalısın..marka önerek olursam ,kendimde kullandığım dermoday ürünlerini kullanabilirsin..her türlü cilde uygun ürünleri var,memnun kalırsın,şahsen çok memnunum ,bitkisel içerikli ve birçok vitamin içeren ürünler,nette veya eczanelerde bulabilrisin..

Nil kuşuuuu..:KK3::KK3:nabeeersiiin?

blogların akıbeti hiç belli değil..bazen giriliyor ama yorum yazılamıyor..:KK50:

blog sahipleri için de okuyucular içinde can sıkıcı..:KK59:

sorma canım:KK43: çok üzüldük,bekliyoruz bakalım..

3 gündür bütünn sayfaları okumaktann hiç sıkılmadımm :)) acayip güzel makyaj yapıyorsun tebrik ederimmm :KK66: benim bir sorum olucak ınglot jel eyeliner almayı düşünüyorumm çok kalıcı ve sürümü kolay diye duydumm doğrumu kullandınmı hiç? birde gözün iç kısmına eyeliner sürülürmü ?? çünkü benim gözümün iç kısmında hiç kalem kalmıyorr daha yeni lancome suya dayanıklı aldım ama o bile aktıı cevap verirsen sevinirim ...
tşklerrrr

çok tşk ederim öncelikle:)
ınglot jel eyelıner harika bir üründür,doğrudur... gözün iç kısmına ,kirpik diplerine uygulanabilir,hataa koyu siyah farınız yok isee füme ve gri ile harmanlayıp ta kullanılabilir..gözün içinde kalem akması olağan nemli bir bölge kaygan,dolayısyla yapabileceğin kirpik diplerine kapatıcı üzerine uygun tonda mat pudra yada far geçmek bu kısmen işe yarayaracaktır dağılımını engeller...:)

Eki Görüntüle 155701
nil bu tarz makyaj farlı renkdede oluyor ama genelde böle...

canım evime dönünce elimden geldiğince uygularım yanımda malzemelerim yok, lıner ve rimelimden başka:)

canım çok tşk ederim cevap verdiğin için mutlaka dediğin gibi yapacağım. bu arada facebookta da seni ekledim ismim sinem :)) seni takip edeceğimm umarım sende makyajlarınla ve güzel ipuçlarınla :devam edersinn ...

X