Nişan aşaması

Kriz anı davranışların beni benden alıyor, böyle çok çekeceğin var senin. Kaynana tavır almaz sana merak etme, ailem izin vermiyor dersin anlarlar, senin yetiştirilme tarzın, gideceğin yapı zaten belli, çok üstünde durulmaz. Nişanlın da zaten ordan olmuyor anladığım kadarıyla masraf çıkmasın diye, onun sorunu. Adam götürmese elalemin düğününe nasıl gideceksin zaten. Akıl var mantık var yavrum.
Krize mi girdim kız sorasım geldi de ondan sordum. ailem izin verir ama vermeseler buna tepki verirler bence. ne alaka diye.

Krize mi girdim kız sorasım geldi de ondan sordum. ailem izin verir ama vermeseler buna tepki verirler bence. ne alaka diye.
Tamam işte ne güzel, hoş karşılamıyorlar de geç. Zaten nişanlın da çok gönüllü değil, kapanır gider konu.

Selamlar herkese umarım iyisinizdir yeni yılınız kutlu olsun.
Nişan aşamasındayken bir akraba düğününe katılmanız gerektiğinde nişanlınızı götürdünüz mü?
Gelmek istemese zorladınız mı
Kimseyi zorla bir yere götürmem. Nişanlılık tatlı dönem zaten vakit geçirmek için bahane aranmalı düğün nişan farketmez. Gelmek istemiyorsa kendi bilir.

Selamlar herkese umarım iyisinizdir yeni yılınız kutlu olsun.
Nişan aşamasındayken bir akraba düğününe katılmanız gerektiğinde nişanlınızı götürdünüz mü?
Gelmek istemese zorladınız mı
Bizim böyle bir durumumuz olmadı ama olsaydı gelmek isterse götürürdüm. İstemezse de zorlamazdım.

X