Nişan için Nasıl sizce?

bende buna benzer saks mavi giymiştim çok güzel bencee

Biz karasal iklimdeyiz kızlar, akşam çıkarken kazak giyip çıkıyoruz yani boğucu değil buralarda akşamlar tam tersi soğuk 10 derece civarı:)
Kısa elbiseler için fiziğime güvenmiyorum bacaklarım çok ince o yüzden uzun arıyorum, uzunda da en düzgünlerden biri buydu.
Çok yakın arkadaşımın nişanında sarı giyince erkek arkadaşım çok beğendi yine sarı giymemi istedi o yüzden bunu beğendim ama diğer renkler de olabilir tabi
Ne kadaan güzel fikir belirtmiş :)
kırmayın bence onu da. Ben de sizin gibi bacaklarıma güvenmediğim için uzun tercih ederim. Çoooook güzel bir elbise rengi de modeli de çook hoş. Bence almalısınız :KK31:

Bence guzell elbıse ve nısanlınız da sarı gıymenızı ıstedıyse kırmayın gıyın ...

Mutluluklarırr :KK16:

Kendisi tekrar vazgeçip üzüm rengi istedi ben de onu aldım.
Kızlar müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili, omuzlarındaki boncukları istemedim ama orijinalliği bozulmaması için böyle bir değişiklik yapamayacaklarını söylediler ve anlaşma sağlanmadan ödememi onaylamıyorlar:KK55: Ölçülere göre dikim için 10 gün ve kargolandıktan sonra gelmesi de yaklaşık 10-15 gün sürüyormuş. 1 ay önceden sipariş verilmesi garanti olacak demek ki. Hani başka düşünen varsa söyleyeyim dedim:KK34:

Elbisem bugün geldi...
Kalitesi beni memnun etmedi, sitelerindeki elbise daha hoştu sanırım...Omuzlarındaki taşlar ise çok dandik zaten çıkarılmasını istemiştim ama orijinalliğini bozamayacaklarını söylediler.
Mankende yaka kısmı çok derin değildi ama bende hoşuma gitmeyen bir dekolte oluştu. Omuz kısımlarında da bir bolluk var ayrıca en az 3 parmak içeri alınması gerekiyor o zaman yaka biraz kapanacak zannedersem.
Tabi elbise bir kutuda geldiği için etek kısmı oldukça kırışık ama fikir olması için size üst tarafını atıyorum.

Not=Şifonlarda su lekesi çok olur mu? Benim ellerim çok terler ve elimi değdirdiğim yerde leke oldu kuruyunca geçiyor ama bu da hoşuma gitmedi...

Özetle çok bayılmadım ama bir ihtimal tekrar deneyebilirim...

Eklentiler

• $2013-08-16 13.23.07.jpg
    $2013-08-16 13.23.07.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 72
  • $2013-08-16 13.24.58.jpg
    $2013-08-16 13.24.58.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
pardon son eklediğin resimleri görmemiştim sitedeki resimler kadar değil evet acaba seçtiğin renkten olabilir mi ? değiştirme şansın olmuyor dimi?

Son düzenleme:
Yurt dışından geldiği için uğraşmak istemiyorum zaten değiştirsem de daha kalitelisi gelmeyecek:)

Konu açmaktan bi hal oldum. Bir türlü elbise bulamadım, uzun istiyorum olmaz. Siyah bakıyorum olmaz. Artık fenalık geldi, bu elbise nasıl sizce kızlar ev nişanı için? Renk seçenekleri var üzüm rengi olabilir diye düşündüm ama sarı da çok tatlı

Eki Görüntüle 765645 Eki Görüntüle 765646 Eki Görüntüle 765647 Eki Görüntüle 765648

renge de modele de bayıldım, klasık tarzların dısında ve ev ıcın de cok uygun canım, prensesler gıbı supperrr

Konu açmaktan bi hal oldum. Bir türlü elbise bulamadım, uzun istiyorum olmaz. Siyah bakıyorum olmaz. Artık fenalık geldi, bu elbise nasıl sizce kızlar ev nişanı için? Renk seçenekleri var üzüm rengi olabilir diye düşündüm ama sarı da çok tatlı

Eki Görüntüle 765645 Eki Görüntüle 765646 Eki Görüntüle 765647 Eki Görüntüle 765648

Canım bu model güzel ama rengi biraz tuafıma geldi.
Eklediğim fotoğraftaki en baştaki su yeşili elbiseyi çok beğendim ben tercihim bu modelden yana olacak.
Belki sanada bi fikir olur:KK16::KK16:

Eklentiler

• $Nisanlik-Peri-Elbisesi__83649634_0.jpg
    $Nisanlik-Peri-Elbisesi__83649634_0.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 261
Rengi ve modeli nişan için harikaaaa :KK31: tenine giderse bu renk mutlaka tercih etmelisin bence :KK76:

Canım bu model güzel ama rengi biraz tuafıma geldi.
Eklediğim fotoğraftaki en baştaki su yeşili elbiseyi çok beğendim ben tercihim bu modelden yana olacak.
Belki sanada bi fikir olur:KK16::KK16:

Ben bu modellerden hiç hoşlanmıyorum canım teşekkürler yine de:)

Kaolina daha önce bu siteden alışveriş yaptın mı ?
Bu gösterdiğin elbise çok hoşuma gitti.
Kızkardeşim düğünüm için elbise bulamıyordu istediği gibi.
Çok hoşumuza gitti ikimizin ama o kadar paraya değer mi düzgün gelir mi bilemedik

Vücuduna güzel oturmuş gibi görünüyor. Dekolte konusunda katılıyorum, seninki daha derin olmuş ama dediğin gibi içeri aldırarak o sorunu halledebilirsin. Sarısı daha güzel görünüyordu bence ama bu renk de hoş. İnternetten alınan şeylerde daima risk oluyor zaten ama elbisen güzel bence, hele de saçın ve makyajın da yapılınca çok daha hoş duracaktır. :)

öncelikle tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin :KK16:

diğer sayfaları okuyamadım, ten renginiz koyuysa sarı çok güzel olur. beyaz tene sarı yakışmıyor çünkü. elbisenin modeli harikulade bence, bayıldım ben, çok zarif. açık tenliyseniz mor da güzel bir seçenek olabilir aklınızda bulunsun derim :KK34:

edit: ay şimdi gördüm almışsınız bile, adeta geleceği görmüşüm :KK1:

Son düzenleme:
En kısa zamanda boydan fotosunu atacağım.
Ütüsü olmadığı için çirkin görünüyor ama ütüsü olursa daha hoş durur.

Yine de belirteyim malzeme öyle göründüğ gibi kaliteli değil. Ben ipek gibi uçuş uçuş bir kumaş beklerken kalitesiz bir şifonla karşılaştım.
Paketlemesi ise ; elbisenin tersi çevrilmiş, bir poşet içrisine konulmuş, o da kutuya konularak gönderilmişti. En azından bir elbise koruyucusu olur diye düşünüyordum.

Bu elbiseyi bir mağazada görsem sanırım en fazla 250 verirdim ama kargosu ve dikimi ile beraber 500e aldım.

X