Nişanım atıldı lütfen yardımcı olur musunuz kafam çok karışık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani haklısın ama zaman gösterecek evlilik için daha önümüzde baya bir yol var aslında bazen de bundan kaynaklı sorun yaşadığımızı düşünüyorum yaklaşık 2 yıl sevgililik 2 yıl nişanlılık süreci yaşadık ve hala daha 2 yılımız var
Her yerde karşına çıkıyor gibi oldum ama değişmeez düzelmez bir şeyler iyiye gider diye zamanını harcama.

Yarıya kadar okudum değmeyecek bir insana onca emek şimdi bir oyun havası açın da böyle bir kişiden kurtulduğunuz için göbek atın sinir geldi bu saatte bir de defol git demiş hadsiz böylesi biri için bırakın bunca cümleyi yazmayı ağzımı bıçak açmam

Yarıya kadar okudum değmeyecek bir insana onca emek şimdi bir oyun havası açın da böyle bir kişiden kurtulduğunuz için göbek atın sinir geldi bu saatte bir de defol git demiş hadsiz böylesi biri için bırakın bunca cümleyi yazmayı ağzımı bıçak açmam
Verdiğim emekleri bırakamadım bende inanın. Yoksa Farkındayım olanların ama kalbimi dinledim ben.

İnan bana asıl devam etseydin mahvolurdun.
Evlilik böyle bir şey değil ve malesef ki sevgi her şeye yetmiyor .Ne kadar fedakar ,iyi niyetli, düşünceli,gözü toksan o kadar degersizsin,işte insan oğlu boyle.Nolur kendi degerinin farkına var .Böyle bir insan için değmez , rabbim karşına kıymet bilen birini çıkarsın 🙏

Evlilik böyle bir şey değil ve malesef ki sevgi her şeye yetmiyor .Ne kadar fedakar ,iyi niyetli, düşünceli,gözü toksan o kadar degersizsin,işte insan oğlu boyle.Nolur kendi degerinin farkına var .Böyle bir insan için değmez , rabbim karşına kıymet bilen birini çıkarsın 🙏
Amin teşekkür ederim 🙏

Verdiğim emekleri bırakamadım bende inanın. Yoksa Farkındayım olanların ama kalbimi dinledim ben.
Şükür kurtulmuşsunuz yarıya kadar okudum ailenize falan gelmiyormuş yok iş bahane falan evlenince hiç getiremezdiniz ailenize tek başına gider gelirdiniz hep siz vermişsiniz vermişsiniz karşı tarafta gık yok ailenizi sıkı tutun size ne güzel destek olmaya çalışmışlar karşı taraf kıymet bilmemiş

Kusura bakmayın ben normalde asla foruma yazan biri değilim ilk defa yazdığım için biraz uzun oldu içimi döktüm. Evet zaten çabalayacak bir şey kalmadı çünkü işimi bırakıp onun yaşadığı yerde işe başlamıştım ilk haftada bana defol git dedi zaten çaba gösterecek bir şey kalmadı ama atlatma ve unutma kısmı biraz zor.
Tabi ki de yazacaksınız burda birbirimize destek oluyoruz fikir alışverişinde bulunuyoruz konuya gelince saygı yok gibi ilişkinizde defol git diyerek çok ayıp etmiş bence hayirlisi diyin kapatın konuyu bazen bu durumda hayır vardır kardeşimde nisan attı 1 seneyi geçti evet zor oldu ama toparlandı atlatilamayacak bi süreç değil bizde ailesini onaylamamıştık ama seviyorlar diye sesimizi etmedik zaten herkese karışan bi aile olunca patlak verdi siz anne babasını kendi anne babanız gibi görmüşsünüz aynı şeyi nisanlindan da beklerdim zorunda bence sevmeyebilir ama saygı gösterecek herşeyde bi hayır vardır

Evet bende onu zor da anlamış oldum. Verdiğim emeklerin karşılığını alacağımı düşündüm ama öyle olmadı maalesef.

Tabi ki de yazacaksınız burda birbirimize destek oluyoruz fikir alışverişinde bulunuyoruz konuya gelince saygı yok gibi ilişkinizde defol git diyerek çok ayıp etmiş bence hayirlisi diyin kapatın konuyu bazen bu durumda hayır vardır kardeşimde nisan attı 1 seneyi geçti evet zor oldu ama toparlandı atlatilamayacak bi süreç değil bizde ailesini onaylamamıştık ama seviyorlar diye sesimizi etmedik zaten herkese karışan bi aile olunca patlak verdi siz anne babasını kendi anne babanız gibi görmüşsünüz aynı şeyi nisanlindan da beklerdim zorunda bence sevmeyebilir ama saygı gösterecek herşeyde bi hayır vardır
Teşekkür ederim sağolun. Evet başlarda böyle değildi zaten ailem destek olmak istedikçe karışıyor oldular bu sebeple sanırım onlara karşı tutumu değişti

Teşekkür ederim sağolun. Evet başlarda böyle değildi zaten ailem destek olmak istedikçe karışıyor oldular bu sebeple sanırım onlara karşı tutumu değişti
insanların gerçek yüzünü onlarla kötü olduğun zaman görürsün bunu unutma eğer ki sana ayrılıktan sonra kötü söz.hakaret vs vs durumu başlamışsa mesela uzak dur tamamen

insanların gerçek yüzünü onlarla kötü olduğun zaman görürsün bunu unutma eğer ki sana ayrılıktan sonra kötü söz.hakaret vs vs durumu başlamışsa mesela uzak dur tamamen
Hakaret felan olmadı fakat zaten yaptıkları yetiyordu bende farkındayım bir çok şeyin ama yine de objektif beni tanımayan insanların bakış açısını merak ettim. Hatta forumdan konunun silinmediğini bile bilmiyordum bir süredir okuyorum yazılanları. Kalp dersek evet onun atlatma süreci çok zor olacak gibi

Ne karakterde bir insansın, nasıl bir hayatın sosyal çevren ve aile yapın var bilmiyorum ama hiç tanımadığım sevgili arkadaşım senden ricam, kendine hayatına bir parça saygın sevgin varsa o sığırdan tamamen kopar kendini. Numaranı değiştir, sosyal medya hesaplarını tekrar düzenle ve kafanı meşgul edecek bir şeyler bul asla ama asla o sığır önünde nefessiz kalsa bile acıyıp geri dönme. Aldığın nefese ve verdiğin zamanına saygından yap bunu. İki gün üzülürsün o da geçen zamana ama asla geriye bakma iyi ki evlenmeden göstermiş yüzünüde kurtulmuşsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X