nişanım geldi sancım yok

acelyaburcu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
53
14
19
3 gün önce normal polikliniğe muayene olmaya gittim nst de sancı çıktı, fakat ben hissetmedim. doktor yatış isteyip istemediğimi sordu. bende istemedim eve geldim zaten doktor acı eşiğin yüksek evde çok şiddetlenince gel dedi. eve gittim tuvalette çıktım peçeteyle temizlerken 2 damla kan sümüksü yapılı bir şey gördüm büyük ihtimalle nişandı. hastaneye gittim sancım yine vardı ben hissetmiyordum. doktor şuan yatarsan uzun süre yatarsın gerek yok bence açılmanda yok istersen yatıralım dedi yatmadım yine. 38+3 oldum bugün sizce ne zaman doğum başlar yada evde nasıl sancı başlatılır. artık doğurup kucağıma almak istiyorum yavrumu.

açılmam yok doktor burda çok çekersin evde bekle ama istersen yatış vereyim dedi şuan evde hurma falan açılmasını bekliyorum

Sancın başlamış benim de öyle oldu vajinamda şiddetli baskı hissettim aynı anda nişanım geldi. Ama sancı olduğunu anlamamıştım. Nst ye bağlayınca şiddetli sancı olduğunu anladık. Doktor bana da eşiğin yüksek demişti bir an önce git hastaneye bugün yarın gelir beybi :)

bende hiç açılma yok dün nst de de sancım çıktı 1 parmak açılmam var doktor evde sancıların çoğalınca gel dedi
Planlı serzeryanı beklerken sabah beşte lavaboya yetişemedim heralde idrar kaçırdım dedim sonra sürekli lavabo ihtiyacı hissettim suyummu acaba die süpheye düştüm ama sıfır sancı çok iyiydim yinede dayanamayıp acile gittim iyiki gitmişim suyum bitmiş.. şütfen ihmal etmeyin sancı olmayabilir

Sancın başlamış benim de öyle oldu vajinamda şiddetli baskı hissettim aynı anda nişanım geldi. Ama sancı olduğunu anlamamıştım. Nst ye bağlayınca şiddetli sancı olduğunu anladık. Doktor bana da eşiğin yüksek demişti bir an önce git hastaneye bugün yarın gelir beybi :)
ayyy inşallah çok heycanlıyım bakalım bekliyorum ağrım şiddetlensin hemen gitcem hastane hemen dibimde zaten ondan kafam rahat

X