NİŞANLIM BENİ TERKETTİ, ÇOK ÜZGÜNÜM AİLESİ VE ONU ALLAHA HAVALE ETTİM

zaman herşeyin ilacı.. neden bu kadar üzüldünüz onu da anlamış değilim empati kurmaya çalışıyorum bu kadar yıkılmazdım herhalde. Sonuçta annesi beğendi istedi annesi bozdu.. bitti gitti hayırlısı buymuş deyip önümüze bakmak lazım.
Çokta kötüyseniz psikolojik destek alın derim. iyi geceler :)

Canım ... Guclu gorunuyorum ama icten oyle degilim .... Dediklerinizi uyguluyorum ... Sonra dalip gidiyorum yine ...
Sana şunu söyleyim arkadaşım nisanlim benim hayatımı mahvetti açtığım konuya bakabilirsin bence haline sukret beterin beteri var yani benim yerimde olsan napacaktin elbette üzülüyorsun sen bes ayını vermisin ben dört yilimi verdim oku açtığım konuyu haline sukret canim bende senin gibi cok gereksiz şeylere ağladım sustum bu olay başıma geldi simdi daha cok agliyorum ama Rabbime sığınıyorum gececek elbette inşaallah bir gün cok mutlu oluruz üzülme

İnsanlar görücü usulü evlilik yapıyor ama maalesef bunun "usulünü " bilmiyor arada zaten aşk olmadığına her iki tarafında vaxgeçilmez gördüğü beklentilerini dile getirmesi lazım düğün meselesini ilk görüşmenizde varsayımlar üzerinden konuşsaydınız ve bunun gibi diğer şeyleri böyle bir problem yaşamazdınız ne diyeyim geçmiş olsun Allah hakkınızda hayırlısını versin

Çok teşekkür ederim paylaşımlar için. Keşke pişman olsa. En azında söylemediklerimi söyleme fırsatım olsa ... Olurmu sizce kızlar..

Çok teşekkür ederim paylaşımlar için. Keşke pişman olsa. En azında söylemediklerimi söyleme fırsatım olsa ... Olurmu sizce kızlar..

Sizin artık şaka yaptığınızı düşünüyorum. 47 sayfa konu olmuş onca şey yazmışlar size ama hala "keşke pişman olsa, olurmu sizce kızlar". Olmaz. Pişman olmaz. Pişman olacak erkek bunları yapmaz. Emin olun gidip kendine göre bir eş seçecek ve onunla mutlu olacak, siz aklına bile gelmeyeceksiniz. Pişman olmayacak. Bu kadar net. Durup durup en başa dönüyorsunuz insanlar daha ne yazsınlar, valla eski nişanlınıza da aynısını yaptıysanız adam sizi bırakıp kaçmış resmen.

yazmadan edemeyeceğim.hem evde kalmış kız psikolojisindesiniz hem de görücü usulu ile evlenmeye kalktığını kişiden şu olacak bu olacak diye diretmişsiniz.ortada aşk yok sadece şartların bir araya getirdiği insanlarsınız ama vazgeçilmez gibi davranmışsınız.açıklamanız da durumları iyi bir evin bir oğlu.adamın karakterini yazmıyorum bile.sizde ben pek akıl göremedim.

Ben geri dönebilir bir süre sonra diye düşünüyorum.
Ama bence geldiğinde içinizdekileri kusmak yerine ki son derece haklısınız aslında ama yine de susun.
Verilecek en güzel cevap bu olacak.
Sizinle iletişime geçemesin.
Bir insana verilecek en büyük ceza umursamamaktır.
Bunu sakın unutmayın.

yazmadan edemeyeceğim.hem evde kalmış kız psikolojisindesiniz hem de görücü usulu ile evlenmeye kalktığını kişiden şu olacak bu olacak diye diretmişsiniz.ortada aşk yok sadece şartların bir araya getirdiği insanlarsınız ama vazgeçilmez gibi davranmışsınız.açıklamanız da durumları iyi bir evin bir oğlu.adamın karakterini yazmıyorum bile.sizde ben pek akıl göremedim.

aynı şeyleri yazacaktım ama sen yazmışsın abla..

konu sahibi allah aşkına dışarıya çıktığınızda bir simit bile istemeyip sıralı pırlanta, bohça istemek nedir yahu? bir evin bir oğlu olması sizin bunları talep edebileceğiniz anlamını taşımaz ki.. yapılan nişan, istekleriniz çok ama çok büyük bir ihtimalle gözünü korkuttu karşı tarafın.. bir çok şey evlendikten sonra da yapılabilecekken heves uğruna harcanıyor sizin yaptığınız gibi.. tek taşınızı, pırlantanızı evlendikten sonra da alabilirdiniz ne acelesi vardı? karşı taraftan ziyade siz garip geldiniz bana..

aynı şeyleri yazacaktım ama sen yazmışsın abla..

konu sahibi allah aşkına dışarıya çıktığınızda bir simit bile istemeyip sıralı pırlanta, bohça istemek nedir yahu? bir evin bir oğlu olması sizin bunları talep edebileceğiniz anlamını taşımaz ki.. yapılan nişan, istekleriniz çok ama çok büyük bir ihtimalle gözünü korkuttu karşı tarafın.. bir çok şey evlendikten sonra da yapılabilecekken heves uğruna harcanıyor sizin yaptığınız gibi.. tek taşınızı, pırlantanızı evlendikten sonra da alabilirdiniz ne acelesi vardı? karşı taraftan ziyade siz garip geldiniz bana..

3 asgari ücretten fazlasını, memur maaşından fazlasını, öğretmen maaşından fazlasını 3500 lirayı 2 parça yüzüğe vermek bana da garip geliyor, ufacık istekten çok öte bişey bana göre..
O zmn bunca evlenen türlü türlü meslek sahibi insan ne yapsında evlensin?

Adam neden pisman olsun ki, sevmiyor . Siz neden pisman olmasini istiyorsunuz, siz de sevmiyorsunuz. Ee, 10 kere yazdim sevmediginiz adam icin neden bu kadar perisansiniz?

Adam neden pisman olsun ki, sevmiyor . Siz neden pisman olmasini istiyorsunuz, siz de sevmiyorsunuz. Ee, 10 kere yazdim sevmediginiz adam icin neden bu kadar perisansiniz?

Ben size söyleyeyim. Konu sahibinin diyeceği şu.

"Kızlar haklısınız ama ne yapayım. Sizce pişman olup geri döner mi?"

:KK53::KK53::KK53:

X